1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Fm 2006 için hiçbir yama indirilmiyor!Bıktım artık!

Default Fm 2006 için hiçbir yama indirilmiyor!Bıktım artık!

Değerli FM Sever Arkadaşlarım,

Ben size yaşadığım çok ama çok büyük bir sorunu dile getirmek istiyorum.Yıllardır Fm oynuyorum ve en zevk aldığım yapımı FM 2006.FM 2006'ya sitemiz Turksportal.net'ten ne zaman dosya indirmeye kalksam bir hata alıyorum.Son aldığım hataysa "plazmaweb.net" adresine yönlendirip dosyayla alakalı en ufak bir girişimin dahi bulunmaması.Mesela bir logo paketi istiyorum,olmuyor!"Bir yüz paketi indireyim" diyorum,tıklıyorum yine aynı durum!"Bir grafik yapayım bari" diyorum "skin fln kullanayım" nerede!Lütfen bana bu konuda yardımcı olun arkadaşlar.Gerçekten hiçbir yamayı kullanamıyorum.Lütfen çok acil yardıma ihtiyacım var!..

Quote Originally Posted by Xabi Alonso18 View Post
    Değerli FM Sever Arkadaşlarım,

Ben size yaşadığım çok ama çok büyük bir sorunu dile getirmek istiyorum.Yıllardır Fm oynuyorum ve en zevk aldığım yapımı FM 2006.FM 2006'ya sitemiz Turksportal.net'ten ne zaman dosya indirmeye kalksam bir hata alıyorum.Son aldığım hataysa "plazmaweb.net" adresine yönlendirip dosyayla alakalı en ufak bir girişimin dahi bulunmaması.Mesela bir logo paketi istiyorum,olmuyor!"Bir yüz paketi indireyim" diyorum,tıklıyorum yine aynı durum!"Bir grafik yapayım bari" diyorum "skin fln kullanayım" nerede!Lütfen bana bu konuda yardımcı olun arkadaşlar.Gerçekten hiçbir yamayı kullanamıyorum.Lütfen çok acil yardıma ihtiyacım var!..
    aynen ya benimde en çok sevdiğim fm serisinde fm 2006 ama hiç bi yama sağlam değil hiç birini indiremiyorum yetkililerin bununla ilgilenmesi lazım.

gidelim mi buralardan japon sitelerine mi girelim yamaları ordamı arayalım
    kimse tutmamış mı arşivinde bunları paylaşcak kimse yok muu
    ısrarla 2006

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

http://www.4shared.com/file/ahvwy9Fr...talfm2006.html

Gitmeniz gerekmiyo.. Elinde olan zaten paylaşır. Buyrun upload ettim sizin için.

Az beklerseniz 2006 - 2007 sezonu için kadro güncellemesinide yüklüyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

FM 2006 Turksportal 2006 - 2007 Kadro Güncellemesi.

http://www.4shared.com/file/6_JE4asj...celleme_v.html

İlgin ve yardımın için çok teşekkür ederim KaPaLı arkadaşım;ancak benim istediğim şey bir skin dosyası,logo dosyası.Yani Türkçe FM zaten var elimin altında.Yine de çok teşekkür ederim.Lütfen arkadaşlar şu soruna bir çözüm bulalım artık,lütfen ya!

aynen arkadaşlar, özellikle skn olursa ben de seviirim lütfen, japon sitelerinde gezinip japonca öğrenir oldum fm 06 için dosya ararken

bugun katıldım foruma ve fm 2006 hastasıyım face(resim) futbolcuya nasıl ekleyebılırım tane tane anlatabılecek bı arkadas varmı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=87673
    buraya bak resim eklemek için.

ek:kapalı her iki dosya da inmiyor.bilginiz olsun.

Mesaj Yetkileri