1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Regen nasıl bulunur ?

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Arrow Regen nasıl bulunur ?

Arkadaşlar FM'de başarılı olmanınen önemli yollarından biri olan cogunlukla ucuz ve kaliteli gen oyuncuları (regenleri) bulmak icin ben player searchden özellikleri yazıp yaşı ayarlıyorum bazen takım takım geziyorum.

Sizin regen bulma taktikleriniz nedir bnde esinlenerek belki kopya cekebılırım teskkurler

Gözlemcilerini Afrika, İskandinavya ve Güney Amerika Bölgelerine Sal. Salarkende Genç Oyuncu Arıyorsan Arama Seçeneğini Daraltıp 20 Yaşından Küçük Oyuncuları Bul Diye Talimat Ver.

İyi Bir Gözlemcinin Olması Gereken Değerler;

Kararlılık, Disiplin, Adaptasyon, Gençlerle Çalışması, Oyuncu Yetenek Sorgulama ve Potansiyel Sorgulama Değerleri En Az 15in Üzerinde Olursa Sana Dünya Çapında Yıldız Adaylarını Bulurlar. Küçük Takım Yönetiyorsanda En Az Bu Değerlerin 12 Olmasına Dikkat Et

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

Afrika ve gunay amerikayi anliyorum da bu fm oyununun iskandinavya tutkusunu anlamis degilim. Genelde cok yetenekli adamlar oldukca da ucuza geliyolar iskandinavyadan. Iki uc ornek, fakir afrika ile ultra zengin iskandinavya. Ama ucuz regen konusunda cakisiolar

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Genellikle takımı scout doldurup gönderiyorum.Bazı arkadaşlar Genie Scout diye program kullanıyor.Ben tavsiye etmiyorum ama dene istersen.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Kararlılık, Disiplin, Adaptasyon, Gençlerle Çalışması, Oyuncu Yetenek Sorgulama ve Potansiyel Sorgulama Değerleri En Az 15in Üzerinde Olursa Sana Dünya Çapında Yıldız Adaylarını Bulurlar. Küçük Takım Yönetiyorsanda En Az Bu Değerlerin 12 Olmasına Dikkat Et
    Bu özelliklerin hepsi önemli mi? Disiplin ve gençlerle çalışmanın etkisinin olmadığını sanıyordum.

Oyunda arama çubuğuna faceinthegame yazınca regenleri görebiliyoruz.

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Oyunda arama çubuğuna faceinthegame yazınca regenleri görebiliyoruz.
    yetenekli regenleri bulmamız için de kısa bi yol varmı

Şahsen ben gözlemcilerimi Türkiye'ye yolluyorum bana en fazla 17 yaşındaki geleceği olan oyuncuları sıralıyolar bende beğendiklerimi transfer ediyorum ve 5 yıl sonra 20 MN 30 MN e satıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by feneraydin View Post
    Şahsen ben gözlemcilerimi Türkiye'ye yolluyorum bana en fazla 17 yaşındaki geleceği olan oyuncuları sıralıyolar bende beğendiklerimi transfer ediyorum ve 5 yıl sonra 20 MN 30 MN e satıyorum
    bende.

Ama ben en fazla 21 yaşında buluyorum. Takıma katıyorum, ya kiralıyorum ya u20 de oynuyor sonra satıyorum... hatta işime yarıyorsa ilk 11 için transfer ediyorum

bknz: Yalovaspor kariyerim
    Sentugo.

Ben öyle yaptıktan sonra dahada zevk aldım valla oyundan.ben aldığım adamlar hemen u18 e koyuyorum zaten her sene şampiyon oluyolar Türkiye Kupası maçlarında da ful onları oynatıyorum tecrübe kazansınlar diye..Ben o şekilde İSTANBULSPOR ile çok büyük başarılar yakaladım .

Nesil
    2005

Ben genelde kendim girip araştırıyorum takımları. Değerlerine bakıyorum direk. Yaşı genç ve diğerlerine nazaran fiyatı biraz daha yüksek ise araştırıyorum. Genel de başarılı çıkıyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Ben genelde kendim girip araştırıyorum takımları. Değerlerine bakıyorum direk. Yaşı genç ve diğerlerine nazaran fiyatı biraz daha yüksek ise araştırıyorum. Genel de başarılı çıkıyorlar.
    Bu da bir yöntem

Açıyorum search'tn mevki mevki. Yaşı genç ve pahalıları buluyorum, gözlemcimi onlara gönderiyorum..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Genç yaştaki ve değeri 10 milyon TL civarındaki oyunculara teklif yapın, eğer 40 milyon TL'den aşağı istemiyorlarsa o adam wonderkid'dir. Oyuncu, oyunda yeni çıkmış olsa bile geçerlidir bu yöntem ve düşünmeden alın derim.

Mesaj Yetkileri