Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 55 arası toplam 55 sonuç

Konu: Forumdaki Kesinti.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Forum sistemi zamanla devre dışı kalacaktı, turksportal.net üzerinden paylaşımlar devam edecekti ama bir anda yeni sisteme alışamama hem de çoğunluk tarafından forumun paylaşım konusunda daha sıcak görülmesi sebebiyle entegre bir sistem olacak.

Forumun kapatılması şu anda düşünülen bir durum değil, yeni sistem FM 2011 ile devreye girdiğinde de forum açık kalmaya devam edecek.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Valla bazı zamanlar kapalı gibi zaten alıştırmak için yapıyorsunuz heralde
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Abartılmalı artık bu durum !

Dün geceden beri kesik forum olmaması lazım bu tür şeylerin.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Yeni mesajlar butonu kaybolmuş. :S

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Gitti gidiyor
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

İnsanın canını çok sıkıyor bu durum.Foruma gireceği zaman acaba açık mıdır diye düşünüyor insan.

Forumsuz geçmiyor zaman yahu,kapalıyken sudan çıkmış balığa döndüm adeta.

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Forum kapanmasa bile siteye gelecek yenilikler sayesinde gerek duyulmayacak.
    Bunu acil olarak bekliyor çoğu insan.
    2006'dan kalma haberler var sitede ve hemen hemen hiçbir yenilik yok...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Ayar yaptık bakalım yarın yoğun giriş olan saatlerde ne durumda olacak göreceğiz merakla..
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Başlığın klasikleşen tsi kesintisi olarak değiştirilmesini istiyorum

Şaka bir yana sorun kalmaz umarım.

kronik bir kesinti var forumumuzda

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Thumbs down Yeter Turksportal Yönetimi (: Forum Kesintisi

Eğer bunu her kim yapıyorsa helal olsun.Tamam belki Turksportal sitesine bir şey olmuyor ama daha fazla revaşta olan forum sürekli bir kesintide.Resmi site olan Turksportal’a yakışmıyor bu kesintiler.Tamam belki site daha önemli ama bizim için forum önemli.

Nasıl ki başarılarda övgü oluyorsa bu tür başarısızlıklarda eleştride olacaktır.

Yeni konu açtım çünkü eski konuda sürekli bir geçiştirme yapılıyor.Bu beklide forumda açılan kim bilir kaçıncı kesinti konusu.

Bir an önce site sahiplerinin bir şey yapmasını rica ediyorum.Yakışmıyor http://forum.turksportal.net/vb/ sayfasının sürekli bir hata sürekli bir kesinti içinde olması.

Başlığa kimse takılmasın maksat ti-ye alarak konuyu gündeme getirmekdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Konu zaten gündemde, sanki keyfi yapıyormuşuz gibi sürekli aynı şeyleri yazman da hoş değil Turgut. Sen durumdans ıkılıyorsan emin ol ben senden 10 kat daha fazla sıkılıyorum.

Herhalde çözülebilse, çözülürdü, kim ister ki böyle olmasını?
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Aynen 3 gündür falan acayip ağır bi site var ve çoğu zaman kesintiler oluyo umarım bi an önce düzelirde rahat ederiz

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Konu zaten gündemde, sanki keyfi yapıyormuşuz gibi sürekli aynı şeyleri yazman da hoş değil Turgut. Sen durumdans ıkılıyorsan emin ol ben senden 10 kat daha fazla sıkılıyorum.

Herhalde çözülebilse, çözülürdü, kim ister ki böyle olmasını?

Serkan sizinde rahatsız olduğunuzu biLiyoruz ama emin oL bizde rahatsız oluyoruz.Sonuçta internet sayfası açtığımız zaman ilk 3 geliyor turksportal forumu.

Başka hiçbiryerde olmazken böyle şeyler neden burada oluyor ? Bizde bunun sebebini soruyoruz işte.

Zamanında herkes avatarına koyuyordu forumdaki sorunu.Eğer konu açmam bu kadar hoş değilse vay halimize.

Tebriklerde alkışı hak edildiği gibi eleştiride hoş değilmiş gibi olan durumlar kabul görmeli bence

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sen internet sayfası açtığında ilk 3 geliyorsa benim ilk geliyor Turgut. Üyeler sıkılıyor, farkındayım ama biz daha fazla sıkılıyoruz dedim sadece.

Eleştirme ya da belirtme demiyorum, eleştirdiğin 1 konu vardı, tahammülümüz olmasa bu konular durur mu?

Başka yerde olmuyor, neden burada oluyor? Bunun cevabını bilsek, bu sorunlar devam eder mi, cevabı bilinse çözülmez mi?

Neden açtın demiyorum, sanki keyfi foruma ulaşımı engelliyormuşuz gibi yazmışsın, onuniçin.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Evet bu sıralar çok arttı bu kapanma süreleri. Bari 1 hafta tam kapatılsın ama sorun halledilsin. Böyle bi kesik bi açık olunca bi anlamı kalmıyor.

Benim anlamadığım neden son aylarda bu kadar arttı bu kesintiler. Ben 5 yıldır üyeyim ama ilk yıllar hiç böyle olaylar yoktu. Üstelik o zamanlar internet dünyası bu kadar gelişmemişti. Şimdi yüzlerce yedekleme programları , kesinti giderme programları vs var. Ne olduda son yıl bu kadar arttı ?
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Sen internet sayfası açtığında ilk 3 geliyorsa benim ilk geliyor Turgut. Üyeler sıkılıyor, farkındayım ama biz daha fazla sıkılıyoruz dedim sadece.

Eleştirme ya da belirtme demiyorum, eleştirdiğin 1 konu vardı, tahammülümüz olmasa bu konular durur mu?

Başka yerde olmuyor, neden burada oluyor? Bunun cevabını bilsek, bu sorunlar devam eder mi, cevabı bilinse çözülmez mi?

Neden açtın demiyorum, sanki keyfi foruma ulaşımı engelliyormuşuz gibi yazmışsın, onuniçin.
    Serkan yanlış anlaşılıyorum heralde.

Keyfi olarak böyle birşey yapmadığınızı bende biliyorum.Fakat Cihan'ında dediği gibi önceki senelerde böyle problemler olmuyordu.Fakat son 2 senede çok fazla olmaya başladı.Yine Cihan'ın dediği gibi eskiden bu kadar çok gelişmiş bir internet ortamı yokdu ki her gün gelişiyor.

Sonuçta bizlerin burada olması bu forumu var ediyorsa sitem etmemizde gayet doğal diye düşünüyorum

Neyse umarım halledersiniz sorunu ne siz sıkıntı çekersiniz nede biz bu tür konular hakkında yorum yapmış olurz.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

şu anda günde ortalama 15binden fazla talep geliyor sunucuya ve veritabanı sunucunun büyük bir kısmını zorluyor ve şişiyor sistem. normaldir böyle sorun olması çözüm sunucu güçlendirme yatırımı.. yazılımı güncelleme olarak söyleyebiliriz. bunlardan yazılım güncelleme taraftarı değiliz, eğer sıkıntı çözülmezse forumu aşamalı kapatmak fikri yerine kendi yazılımımızı daha hızlı devreye sokabiliriz
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Son mesajlar niye gitti oda ayrı bir konu. Bazen gidiyor bazen geliyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Çok kötü oldu son mesajların gitmesi son konuları ne guzel goruyorduk

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    sanırsam süresi var onun
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Süresinden ziyade orası yeni mesajlar bölümü. Altta olması kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor hemen altta bakıyorsun yeni konulara girip okuyabiliyorsun. En altta olması en uygunu bana göre.

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

again again again.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri