Merhaba arkadaşlar. Bu sefer bir antrenman paylaşımıyla karşınızdayım. Antrenmanın yapımı tamamen bana ait olup izinsiz paylaşılmamasına özen gösterilmesini rica ediyorum. Dilerseniz sizi çok bekletmeyeyim ve direkt olarak oyuncularımızın antrenman ağırlıklarına geçeyim. Bir de hatırlatmam gereken bir kaç not var onları hatırlatayım.

Öncelikle antrenman ağırlıklarını vereyim.

GK - Kaleci

DR & DL - Bekler

DC - Stoper

DMC - Defansif Ortasaha

MC - Ortasaha

MR & ML - Kanatlar

AMC - Ofansif Ortasaha

ST - Forvet

Hatırlatmam gereken notlar olduğunu söylemiştim, onları hatırlatayım.
  • Eğer taktik olarak DR & DL değil, WBR & WBL oynatıyorsanız antrenman olarak yine DR & DL antrenmanını kullanabilirsiniz.
  • Eğer taktik olarak MR & ML değil, AMR & AML oynatıyorsanız antrenman olarak yine MR & ML antrenmanını kullanabilirsiniz.
Nasıl bir personel kadrom olmalı ?

Oyunda antrenmanın kalitesi kadar personelinizin kalitesi de önemlidir. Bunun için alabileceğimiz en iyi personelleri almaya çalışmalıyız. Personellerin yıldız seviyeleri "Coaches" bölümünden görülebilir. Ayrıca iş ağırlıkları yine coaches bölümünün en altında bulanan "Workload" kısmından görülebilir. Eğer personelinizin işi fazlaysa haliyle verimi düşer. Bu yüzden işi ağır olan personellerin yükünü hafifletebilir ve eğer personel kadronuzda boşluk varsa kadroya yeni personeller katabilirsiniz. Bu ufak hatırlatmadan sonra size ideal bir staff kadrosu göstermek istiyorum.

Ve sıra geldi başarılarımıza..

Gelişim Gösteren Bazı Oyunculardan Örnekler

Serkan Kurtuluş [ DR & DL ]

Tripy Makonda [ DR & DL ]

Ömer Toprak [ DC ]

Taner Tanrıverdi [ MR & ML ]

Hatem Ben Arfa [ MR & ML ]

Emre Çolak [ AMC ]

Serdar Tuncay [ ST ]

Emre Eren [ ST ]

Ve sizleri daha fazla bekletmeden linki vermek istiyorum. Eleştirilerinizi, iyi ve kötü yönlerini buraya aktarırsanız sevinirim. Umarım memnun kalırsınız, iyi oyunlar.