Sayfa 12 / 23 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
331 ile 360 arası toplam 681 sonuç

Konu: İzmir Buluşmaları

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Buluştuk biraz fifa 11 oynadık ps3'te şimdide Bam Teli'nde oturduk yemek yiyeceğiz
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Fifa sonuçlarını, Neler yaptığımızı Her zaman ki ben pek anlatmıyorum.Serkan abiler anlatır gelince.Gayet güzeldi, baya eğlendiğimizi düşünüyorum.Azdık ama özdük.Olmayan arkadaşlarda umarım bir dahaki sefer bizimle olurlar.
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

E anlatın bakalım. Geçmiş olsun Çağdaş.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şu forumda kardeşim dediğim hatta abi-kardeş şeklinde değil de arkadaşım gibi gördüğüm ve sitede en çok tanışmak istediklerim listesinde zirvede yer alan Eren ile en sonunda yüz yüze görüşebildik. Bundan sonra da sık sık görüşürüz diye düşünüyorum.

Bir başka Eren'le de tanıştık, az kişiydik ama 2 arkadaşımızla tanışma fırsatı bulduk.

FIFA'da ben herkesi yenip açık ara şampiyon olduktan sonra artık yenilmekten sıkıldılar ve ps3 oynamayı bıraktık. Karnımızı doyururken bolca sohbet ettik, sonra Fatih ve küçük Eren'i evlerine gönderip Fenerbahçe maçını izlemeye geçtik. Maç sonu da dağıldık, uykum var pek ayrıntılı yazamıyorum.

Güzel bir gündü, katılan arkadaşlara teşekkür ederim, en kısa zamanda (ki askere gidecem kısa zamanım kaldı) daha kalabalık şekilde buluşacağız. Ayrıca Baran'a da canlı bağlantı yaptık, gül cemalini göremesek deo bizi gördü, bir İzmir buluşmasına daha bu şekilde dahil olmuş oldu.
    "YÜCE ATATÜRK"

Bensiz Izmir bulusmasi olmaz. Araya sinirlar girse de, baska ülkelerde yasasak da, ben her zaman Izmir bulusmasinda yer alirim. =)
    Kamera ile ugrastim ama lanet makina hasarli cikti, ne yazik ki sadece ben sizi görebildim.
    Serkan ustayi askere gitmeden, webcam yoluyla da olsa görebildigim icin mutluyum. Keske firsatim olsaydi da bu bulusmada yaninizda olabilseydim, ama sartlar sadece internet yoluyla birbirimizi görmemizi sagladi, bu da bir tesellidir en azindan. Ayrica kisa bir süre icerisinde arkamdan bu kadar saglam atip tutan Yasar efendiyi de unutmadim, bir sonraki bulusmada sorarim hesabini.
    Eren´in Izmir tayfasiyla kaynasmasi iyi oldu, kendisini yüz yüze de görmek isterim. =)

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sesin açık olduğunu bize geç söyledi Eren, umarım pek fazla şey duymamışsındır. Sana iyi laflar gönderdim gerçi bilerek bazılarını duyman gerekiyordu.
    "YÜCE ATATÜRK"

Farkindayim Hele kamera ilk acildiginda o yapilan el hareketi(siyasi bir sembol diyelim:P) hic hos degildi. Benim arkamdan bu kadar atip tutan cok kisi olmasina sasirdim, Cagdas da olmayinca beni savunan adam kalmadi yahu.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Baran inan en çok eğlendiğimiz kısım oydu.Seni kızdırmak kadar zevkli bir şey olamaz.Hatta Baran'ı kızdıralım diye bir buluşma düzenleyemeyi düşünüyorum.Alamanyalarda da olsan arkandan dedikodu da yapsak bilki sevmesek yapmazdık yani

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Senelerdir abi kardeş arkadaş gibi devamlı muhabbet halinde olduğum sekopeji sonunda yüz yüze de görmüş oldum Yaşar'ı, fatihi ve adaşım ereni de tanıdığıma memnun oldum. Güzel bir buluşma oldu az kişi olsakta
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Fotoğraf,video falan yok mu yahu?
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

arkadaşlar daha evvelde burada da yazmış ayrı konu da açmıştım:

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=88991

şu buluşmalardan birinde bir maç yapsak (ama sert oynamayalım sakatlatıcı müdahale falan) sonra da resimlerini bu sitede yayınlasak nasıl olur diyorum bu bir tekliftir beğenir yada beğenmez kabul eder yada etmezsiniz ama ben teklifimi yaparım saygı çerçevesinde olduğu müddetçe olumlu-olumsuz yanıtlarınızı beklerim.iyi oyunlar...

Sheriff Misafir

Çok iyi bir fikir arkadaşlar, mehmetd yi destekliyorum. Ankara'da toplanmayı başarabilsek benimde yapacağım ilk iş bir halı saha maçı ayarlamak olur ama malesef toplanamıyoruz. Bence düşünün derim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Durduk yere neden saygısızlık yapalım, ben yazıyorum defalarca, şurada 5 kişi toplanmak için bile ne kadar uğraşıyorum, maç yapacak kadar sayıyı toplamak çok çok zor. O nedenle toplanma fikirlerinde maç yapmayı ilk plana almıyoruz yoksa 10 kişi çıksa bile istenildikten sonra yapılır maç ama 10 kişi çıkmıyor.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Serkan abi sen askere gitmeden bir buluşma daha yapalım nerelerdesin?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şehir dışına çıkmıştım geçenlerde, şimdi yine çıkma ihtimalim var, yapalım ama net tarih veremiyorum şimdiden.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu hafta sonu müsaitim, uygunsa cumartesi buluşalım, akşama mesaj atarım İzmirlilere.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2010
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Bu hafta sonu müsaitim, uygunsa cumartesi buluşalım, akşama mesaj atarım İzmirlilere.
    Abi sen beni yaz yine listeye ben kesin geliyorum Kesin demek istemem ama %95 gelicem inş

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Cumartesi bana uygundur Serkan abi.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

O zaman cumartesi günü buluşuyoruz, listeyi yine ben ve Yaşar'ı yazarak oluşturmaya başlıyorum.

Sekopej
    Uchiha Itachi
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İzmirli / Kocaeli Üni.

Daha dün İzmir'deydim ama okul nedeniyle bugün Kocaeli'ye geldim forumdaki İzmirlilerle tanışmak isterdim bi sonraki sefere inşallah

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yaz buluşmasına kesin bekliyoruz o zaman seni.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Ah ah Ege veya Dokuz Eylül istatistik yazacaktık yazmadık , şimdi bizde bu buluşmada olacaktık..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmirli / Kocaeli Üni.

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Yaz buluşmasına kesin bekliyoruz o zaman seni.
    Gelirim tabiki

Nesil
    2010
    Yer
    izmir

[QUOTE=Sekopej;1879102]O zaman cumartesi günü buluşuyoruz, listeyi yine ben ve Yaşar'ı yazarak oluşturmaya başlıyorum.

Sekopej
    Uchiha Itachi
    K1nq35

Abi liste böyle olursa sevinirim

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bekleriz yine de Mert, atla gel.

3 kişiyiz şu anda, ileri bir tarihe erteleyebiliriz eğer ileri bir tarihte daha fazla kişi olma şansımız varsa tabi. 3 kişiyle de elbette buluşma yapılır ama bir süre görüşemeyeceğimiz için kalabalık olması iyi olurdu.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Gelebilirdim ama malum sınav haftasındayız çoook çalışmam gerek

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

fırsat bulursam eğer bende geleceğim.askerden evvel biraz uğraşak şu serkan la.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sucider, 2 saat çalışmazsan çok şey kaybetmezsin yahu, katılsan iyi olurdu.

Pazar günü aaat 13.00'de, Bornova Metro (otobülerin olduğu taraf, bankamtiklerin orası) önünde buluşacağız, gelme ihtimali olanlar var ama kesin geleceğim diyen 3 kişi var. Biz 3 kişi orada olacağız, Bornova'da takılacağız.

Sekopej
    Uchiha Itachi
    K1nq35
    Last edited by Sekopej : 26.Kasım.2010 at 19:15
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Buluşmayı 1 gün ileri tarihe aldık, 28 Kasım Pazar, saat 13.00. Artık değişiklik yok.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Bayramda İzmir deydim ) Ama şimdi değilim..
    Bir Dost

Hellbells

Sayfa 12 / 23 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Mesaj Yetkileri