1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: fm için tüyolar

Nesil
    2006
    Yer
    Hem yardım almak, hem yardım etmek için

Default FM 2006 İle İlgili Genel Çözümler (Umarım Öyledir)

1. Oyunda Türkiye Ligi 2. sezon Başlamıyorsa FM 2006 patch2 ve patch 3'ü yükleyiniz. sorun kesinlikle kalkacaktır.
    2. Oyunu türkçe oynamak için türksportal dan FM 2006 Türkçe yamayı indiriniz ve kurunuz. kurulum çok basit. Kurduğunuz kılasörden FM 2006 tükçe exe tıklayınız. biraz bekleyiniz bir iki reklamdan sonra menü gelecek orada ayarlara/ oradan oyunun kurulu olduğu kılasörden Football Manager 2006 yazısına kadar geliniz. sonra tamam deyiniz orada cache dosyalarının temizlenmesiyle ilgili bir seçenek var orayı aktif hale getiriniz. Ve oyunun kurulu olduğu kılasörden data kılasörünün içinden cache kılasörünü silin. sonra Türkçe FM 2006 exe den oyuna başlayın.
    3. Eğer kayıtlı oyunlarınız açılmıyorsa yapacağınız bi şey yok. Sadece save cleaner programı var onu bi deneyin, ama sorun çözülmez.
    4. Oyuna başlamadan FM 2006/data İnit dosyasını notdefteriyle açın ve Chelsea yazısını menajeri olacağınız takımı yazın ( Başkanı zengin yapar) Ama unutmayın oyundaki takımın ismini hatasız yazın.
    5. Bazen transferler yapılır sadece futbolcunun geleceği zaman kalır. Ama gelmez. Tekrar transfer görüşmeleri yapın.
    6. Önemli maçlarda takımınız yeniliyorsa tatile gidin 1 günlük, takımınız ancak gerçek gücünü o zaman gösterir. Siz ne kadar kendinize güvensenizde onlar daha iyisini yapabilir.
    7. (ARRAR Hatası üzerinde çalışıyorum. Data uyuşmazlığıyla ilgili bi sorun. Ama oyunu makineden tamamen kaldırın PC'de Fm 2006 adına hiç bir şey kalmasın. Kayıtlı oyun bile. Emin değilim ama sistem32 de bazı dosyalar var fm ile ilgili onlarında kalkması gerekir (emin değilim ama)

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

sağol bilmeyenler

Nesil
    2005
    Yer
    Kastamonu

sağol abi aydınlattığın için

tşk ederiss kardess

S-B-Z Misafir

teşekkürler bilmeyenlere yardımcı olacaktır tabi konu açmak yerine okurlarsa

umarım bilmeyen arkadaşlar bundan faydalanır güzel bir paylaşım oLmuş ama başlıgın ilgi çekmeye bilir

Nesil
    2005
    Yer
    Kayısı Diyarı

Bencede başlık ilgi çekmeye bilir bence büütün bu gibi aydınlatıcı bilgileri bir başlık altında toplansa we sabitlense iyi olur.

indirdiğim pakette fm 2006.exe diye bi dosya bulamadım bu yüzden de oyun hala ingilkizce yardım edebilkir misniz?

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Konu Baslıgı Olmamıs

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

sağol güzel açıklama bilmeyenler için

ewt guzel olmus. for bilmeyeler

Teşşekkür ederim Ben bilmiyordum Valla ii oldu..

Teşekkürler baya işe yaradı

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by scream_kafes
    6. Önemli maçlarda takımınız yeniliyorsa tatile gidin 1 günlük, takımınız ancak gerçek gücünü o zaman gösterir. Siz ne kadar kendinize güvensenizde onlar daha iyisini yapabilir.
    Ya maçtan önce mi ?

Quote Originally Posted by scream_kafes
    Bunu Baş Ant. BAşarıyor

Mesaj Yetkileri