1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Crash Dumps Çözümü mü Acaba ?

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Lightbulb Crash Dumps Çözümü mü Acaba ?

Bu zamana kadar Fm 2010'da birtek böyle hata ile karşılaştım.

Ondada tamam dedim oyun devam etti.Neyse birgün skin yükleyecektim belgelerim'e falan girdim bir baktım chras dumps sildim.

Herkes bu olaydan dert yanıyor benim karşılaştığım chras dumps mı değil yoksa sizin karşılaştığnız farklı bir chras dumps mı
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Evet senin karşılaştığın crash dumps ama crash dumps hatalarının rapor olarak tutulduğu yer orası Yani çözümü halen yok

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Ama ben halen daha oyuna paşalar gibim devam ediyorum
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

o olay birazda grafikden kaynaklanıyor diye biliyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Yok yani devam edersinde arada sırada yine gelebilir crash dumps Bana 2008den beri hiç gelmedi crash dumps. Sanıyorum yüklenen skin veya facepack lerden kaynaklanıyor. Çünkü o zamanlar çok facepack, logo indirirdim şimdi uğraşamıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Hata tema ya da yüz paketi ile ilgili de değil aslında, tam açıklaması yok. Açıklanabilseydi SI şimdiye kadar bulurdu, forumlarında sayfalarca yazı var, halen bir çözüm yok.

Bende bir sürü tema, yüz paketi ve logo paketi mevcut ve daha hiç böyle bir hata almadım.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Herkesde farklıdır ama ben istatistik tuttum ve ulaştığım sonuç bilgisayarın gereğinden çok yorulduğu zamanlarda oyun kasınca olduğu ancak farklı zamanlarda da başıma geldi tabi. Mesela normal oynarken bir oyuncunun profiline bakmak isteyince bir anda hata gelebiliyor.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

bir umutla girdim konuya ama hüsran oldu . bende 2010'a kadar hiç çıkmamıştı bi dünya yama vs indirmeme rağmen . ilk başta seyrek çıkıyo ama sonra giderek sıklaşıyordu bende aynı maçı 3 kere falan oynadığımı hatırlıyorum oyunun ortasında hata vermesi yüzünden inşallah sende de aynısı olmaz ..

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ben Allahın sevgili kuluyum heralde 2006'dan beri oynuyorum 2005'i çok az oynadım bir kere bile almadım böyle bir hata.

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Ben Allahın sevgili kuluyum heralde 2006'dan beri oynuyorum 2005'i çok az oynadım bir kere bile almadım böyle bir hata.
    ben de öyle diyodum .. bu sene sevgili kul küçük bi süprizle karşılaştı fazla havalanma bence oyunu sık kaydedin benden tavsiye ..

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Herkesde farklıdır ama ben istatistik tuttum ve ulaştığım sonuç bilgisayarın gereğinden çok yorulduğu zamanlarda oyun kasınca olduğu ancak farklı zamanlarda da başıma geldi tabi. Mesela normal oynarken bir oyuncunun profiline bakmak isteyince bir anda hata gelebiliyor.
    Öyle olsaydı ben hergün Crash Dump hatası alırdım.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by zekirdek View Post
    Öyle olsaydı ben hergün Crash Dump hatası alırdım.

ben öyle demedim bende olan o dedim !
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    bir umutla girdim konuya ama hüsran oldu . bende 2010'a kadar hiç çıkmamıştı bi dünya yama vs indirmeme rağmen . ilk başta seyrek çıkıyo ama sonra giderek sıklaşıyordu bende aynı maçı 3 kere falan oynadığımı hatırlıyorum oyunun ortasında hata vermesi yüzünden inşallah sende de aynısı olmaz ..
    maçın ortasında hata verip oyunda crash dumps hatası vermesi events.cfg dosyasından olabilir bu da türkçe yama sorunudur çözümü events dosyasını değiştirmek.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Bence de öyle. Laptopda fazla lig açınca 1-2 kere ben de karşılaştım crash dumpla yıllar ilerledikçe özellikle şişiyor oyun. PC de hiç olmadı.

efenberg Misafir

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Bence de öyle. Laptopda fazla lig açınca 1-2 kere ben de karşılaştım crash dumpla yıllar ilerledikçe özellikle şişiyor oyun. PC de hiç olmadı.
    yıl geçmesine gerek yok. önceden bilgisayar oyunu çok rahat oynayabiliyordu ama şimdi bilgisayar acayip kasılmaya başlıyor önceden görev yöneticisinden pc nin ram kullanımı 500-600 mb iken şimdi oyunu oynarken 1.2gb a kadar çıkıyor ve kaçınılmaz olarak hata geliyor.

Mesaj Yetkileri