1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Türk Olma Süresini Değiştirme

Default Türk Olma Süresini Değiştirme

Bu resim normal boyutundan daha küçük hale getirilmiştir. Gerçek boyuta dönmek için resme tıklayınız. Orjinal boyut 1017x775

10.0.3 veya başka bir güncellemeyi seçiyoruz ve "tamam" tıklıyoruz.

Bu resim normal boyutundan daha küçük hale getirilmiştir. Gerçek boyuta dönmek için resme tıklayınız. Orjinal boyut 1004x734

Ardından kırmızı ile işaretlediğim nations bölümüne tıklıyoruz.Yukarıdaki yere Turkey veya Türkiye yazıyoruz.Ve karşımıza çıkana tıklıyoruz.

Bu resim normal boyutundan daha küçük hale getirilmiştir. Gerçek boyuta dönmek için resme tıklayınız. Orjinal boyut 997x469

Sol tarafta "information" yazıyor ona mouse ile tıklıyoruz.

Bu resim normal boyutundan daha küçük hale getirilmiştir. Gerçek boyuta dönmek için resme tıklayınız. Orjinal boyut 998x459

Kırmızı ile işaretlediğim "Years to Gain Nationality" kısmının sağ tarafında "10" yazar fakat ben onu gerçeğe uygun şekilde "5" yazdım.Buraya dilediğiniz rakamı yazabilirsiniz.

Rehberin Yapımcısı:Mischievious41

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Oyunun orjinalliğini bozmak kötü bence. Yine de teşekkürler.

3. Default

Mischievious41 kardeş dediğini yapıp kaydediyorum fakat editöre tekrar girdiğimde hala 10 yazıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

kayıt ettikten sonra onu ayrı bir data olarak kayıt edip oyunu da o kayıt ettiğiniz dosyadan kuracaksınız
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Mesaj Yetkileri