Anket Sonuçlarını Görüntüle: Başlığın İsmi Ne Olsun.

Voters
1000000011. You may not vote on this poll
  • Hayata Dair - Serap Ezgü

11 0.00%
  • Paylaşmak İstediklerim - Mahmut Tuncer

1,000,000,000 100.00%
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: Hayata Dair Bölümü

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Berkay bu kadar çabuk toplama oy dikkat çekiyo çok

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Berkay bu kadar çabuk toplama oy dikkat çekiyo çok
    Ah ah eski tayfa olsa 30-40 yapmıştık.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Sonuçta Paylaşmak İstediklerim'de paylaşılanlar neye dair? Hayata, kişiye vs. değil mi?

Hayata Dair'de de paylaşılacaklar yine benzeri şeyler olacak, isteyen şiir yazar, isteyen hikaye yazar ama paylaşır, o bölümün adını değiştirelim daha güzel bir isim bulalım madem. Bizden Size , Ab-ı Hayat , Hayat Dediğin İnce Bir Yol , Haleti Ruhiye , Kalemşorlar Odası ,
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Oylamanın 1 gün daha açık kalmasını talep ediyorum.
    Ben adam toplayıp ankete böyle etki edeceğim, kişilerin kendi düşünceleri önemli değildir diyorsan, ben de adam toplarım, istersen 1 gün de açık dursun 10 gün de.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Ben adam toplayıp ankete böyle etki edeceğim, kişilerin kendi düşünceleri önemli değildir diyorsan, ben de adam toplarım, istersen 1 gün de açık dursun 10 gün de.
    Ben sadece yöneticilerin bu forumda taraf olmasının hiçbirşey değiştirmeyeceğini göstermek istedim.

Konu kapatılabilir. ... yarışına dönüştürdüğünüz içinde ayrıca teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Taraflık ne var yahu, taraf olduğumuz falan yok, kendi kafanda yine kurma Berkay.

Ayrıntılı şekilde yazıyor herkes, Paylaşmak İstediklerim daha genel bir başlık, istediğin şeyleri paylaşabilirsin, bunun içinde Hayata Dair olanlar da olabilir.

İnat eden sensin, anket açık kalsın adam toplayacağım diyorsun, oy vereceği varsa adam verir zaten, toplayıp gelmekle kendi isteğini başkalarını kullanarak elde edersin sadece.

Ayrıca orada "" koymuşum bak, gidip de böyle bir anket için millete buna oy verin diyecek halim yok, espri diye yazmıştım, sen ciddiye almışsın.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Taraflık ne var yahu, taraf olduğumuz falan yok, kendi kafanda yine kurma Berkay.

Ayrıntılı şekilde yazıyor herkes, Paylaşmak İstediklerim daha genel bir başlık, istediğin şeyleri paylaşabilirsin, bunun içinde Hayata Dair olanlar da olabilir.

İnat eden sensin, anket açık kalsın adam toplayacağım diyorsun, oy vereceği varsa adam verir zaten, toplayıp gelmekle kendi isteğini başkalarını kullanarak elde edersin sadece.

Ayrıca orada "" koymuşum bak, gidip de böyle bir anket için millete buna oy verin diyecek halim yok, espri diye yazmıştım, sen ciddiye almışsın.
    Espri olduğunu tabiikide anladım. Ben sadece yönetimin bir anda ona yüklenmesi dolayısıyla bende böyle birşey yapma gereği duydum.

Sizi anlatıyoruz ve ayın üyesi için oy toplamıyorum en azından. Basit bir oylama sonuçta. Ha o bölüm böyle kalmış ha değişmiş. Benim anlamadığım senin konunun başında; "Hiçbir farkı yok, istersen değiştiririm." demen fakat daha sonra birinin gelip anket açması. Olayı yarışa dönüştüren şeyde buydu işte. Tabiikide snein adam toplamayacağını çok iyi biliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ankete bakarsan ankette de zaten başlı başına espri.

Yöneticiler neden daha çok oy vermiş, çünkü burada açılan konular yöneticileri ilgilendirir, konuyu görünce de oyunu verir, normal üye de konuyu görüp, aman bana ne ya, ne olursa olsun der ve oy vermeden çıkabilir, neden vermiyorsun diyemeyiz. Bu nedenle yöneticilerin bir kısmının oy vermiş olması doğaldır.

Bu kadar kafaya takılacak durumsa değiştirelim, parantez içinde Hayata Dair yazalım dedim çünkü 38 mesaj atılacak bir konu da değil yani bu konu.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ankete bakarsan ankette de zaten başlı başına espri.

Yöneticiler neden daha çok oy vermiş, çünkü burada açılan konular yöneticileri ilgilendirir, konuyu görünce de oyunu verir, normal üye de konuyu görüp, aman bana ne ya, ne olursa olsun der ve oy vermeden çıkabilir, neden vermiyorsun diyemeyiz. Bu nedenle yöneticilerin bir kısmının oy vermiş olması doğaldır.

Bu kadar kafaya takılacak durumsa değiştirelim, parantez içinde Hayata Dair yazalım dedim çünkü 38 mesaj atılacak bir konu da değil yani bu konu.
    Peki Serkan abi yine sen haklısın. Daha konuya yorum yazmayacağım. Kimsenin kalbini kırmak istemiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kalp kırılacak da bir konu değil cidden, mühim olan paylaşımda, isme takılmadan paylaşım yapılmalı bence, dediğin gibi orası zaten durgun, çok yoğun yer olursa zaten içeriğine göre, orada yoğunluğu sağlayanların düşüncelerine göre her zaman ismi değişebilir.

Sen de kırılma lütfen eğer böyle bir durum varsa yoksa sorun da yok zaten.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

ıı şey ben Serap İzgü var diye attım oyu aslında :/

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri