Sayfa 11 / 82 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 2433 sonuç

Konu: Geleneksel TSI İstanbul Buluşmaları

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    Ben PES'te çaktım herkese Şemsi abiyi ilk yarı 4'ledim sonra eve geldim Çağrı abiyi yendim,yenildim (: Emrah abi yenilmem diyodu 4-1 yendim ilk maç sonra 4-2 yendi 1-0 yendi son maçta bıraktım 10-0 yendi Ben bırakmasam atamazdı 6 fireli bir buluşma oldu 8 kişiydik ben erken geldim evdekilerin çağırmasıyla anca vardım eve 2 saatlik yol sonrasında He bu arada Batu abi niye dememiş Emrah abiden 7 tane yediğini
    Böyle bir mağlubiyeti bile kurtarmaya çalışıyorsun ya tebrik ederim. 9-0'a kadar C.Ronaldo ile nasıl saldırdığını ikimiz de biliyoruz. Orta sahayı geçemeyen bir MANU vardı. 10-0 yendiğimde ekranı görenler çok şaşırdı, önce 0-0 gibi gördüyselerde 10'u sonra farkettiler.

İlk maçımda Batuhan ile karşılaştım ve skor 7-1'di. İkinci maçı da 4-2 kazandım.

Daha sonra benimle karşılaşmaya can atan Aygün ile 4 maç yaptık. İlk maçta tuş takıldı ama ayıp olmasın diye söylemedim. Yine de 1 gol atmayı başardım. Fakat Aygün'ün galibiyetine gölge düşürmek istemem, hak ederek kazandı, hatta frikikten C.Ronaldo ile bir gol de attı. Daha sonraki 3 maçı kazandım ama son maçta Aygün, skor 4-0, 5-0, 6-0 iken birer kere "abi yeter ya" dedi. Elimizde belge olmadığı için size sunamıyoruz ama aynen böyle oldu. Bu ağır yenilgiyi dünya klasmanının en iyilerinden birinden alması onun için tek teselliydi.

Arada Eren ile Fifa'da 2 maç yaptık. En son FIFA 2003'ü oynamış biri olarak FIFA 2010'da Eren'i ve o maçları da 2-1 ve 3-1 kazandım.

Son olarak Şemsi ile FIFA'da kapıştık. Güzel bir maçın sonunda onu da 7-2 yendim. Sonuçta günün zafer anıtı adıma dikildi.

İşte istatistiklerim :

Oynadığı maç : 9
    Galibiyet : 8
    Mağlubiyet : 1
    Attığı gol : 39
    Yediği gol : 13
    Atılan gol ortalaması : 4.3
    Yenilen gol ortalaması : 1.4
    Ortalama skor : 3-1
    En çok kazanılan oyuncu : Aygün (3 kez)
    En çok yenilen oyuncu : Aygün (1 kez)

Özet : Aygün'ün insan içine çıkacak hali kalmadı.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Ben zaten 30'dan sonra 3-0 oldu anladım farka gidiceğini de yine atabilirsem atıyım dedim olmadı kevgire döndüm Seni tek yenen benim abi neden insan içine çıkacak halim kalmamış olsun

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Aygün, Mustafa abiye söyleyeceğim senin nicki "DESTE" diye değiştirsin. Bir de pembe olsun isteriz..

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Oyuncularım ve ben yorgunduk yoksa yine başa baş giderdi

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

resimsiz buluşma mı olurmuş? bunu saymıyoruz.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post

Oyuncularım ve ben yorgunduk yoksa yine başa baş giderdi
    Senin oyuncular Beyoğlu'nda görülmüş önceki akşam. Benden söylemesi takımda skandal çıkmadan önlem al.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Eren ile ne ara yaptın Emrah abi?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Senin oyuncular Beyoğlu'nda görülmüş önceki akşam. Benden söylemesi takımda skandal çıkmadan önlem al.

Ne halleri varsa görsünler ben istifa ettim o takımdan o maç sonrası 45 dakikalık jübile yaptım gittim sonra

Nesil
    2006

Bu arada belirtiyorum. Emrah abi'nin PES 2009'DA ki Barcelona'sında İbrahimoviç var iken, ManU'da çok fazla oyuncu mevcut değildi, başta Owen olmak üzere. Kaldı ki koldada sorun vardı, PES 2010'da yenerim Emrah abi seni. Zaten ardından Oğuz bana karşı işkence çekti. FIFA veya PES farketmedi dağıttım. Önce Inter ile yendim, yetmedi Fifa'da Tottenham oldum o Barca öyle bir galibiyet elde ettim, ardından R.Madrid oldum o gene Barca idi, geriden geldim aşırtma gollerim ile yendim. Bide Milwall Leeds maçı yaptık. Leeds oldum ve gene yendim.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

7 tane yedi hala PES10 olsa yenerim diyo doymadı yenilmeye

Nesil
    2006

Aygün ben senle oynamadım di mi? Tüh başka zamana...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Bu arada belirtiyorum. Emrah abi'nin PES 2009'DA ki Barcelona'sında İbrahimoviç var iken, ManU'da çok fazla oyuncu mevcut değildi, başta Owen olmak üzere. Kaldı ki koldada sorun vardı, PES 2010'da yenerim Emrah abi seni. Zaten ardından Oğuz bana karşı işkence çekti. FIFA veya PES farketmedi dağıttım. Önce Inter ile yendim, yetmedi Fifa'da Tottenham oldum o Barca öyle bir galibiyet elde ettim, ardından R.Madrid oldum o gene Barca idi, geriden geldim aşırtma gollerim ile yendim. Bide Milwall Leeds maçı yaptık. Leeds oldum ve gene yendim.
    Neeee! 2010'da mı? 20-10 hangisini istersin? Aygün 10'u istedi.. Evet Ibrahimovic vardı ama futbol tek kişiyle kazanılmaz ki.. Burak dedi ya FM'de Owen var diye şikayet ediyorsun, PES'te yok diye.. 2010 oynarsak kamera getireceğim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ve sonunda evime girebildim

Yaklaşık 5 saatlik keyif dolu bir Tophane akşamından sonra hal kalmadı gibi ama daha ölmedik

Güzel tavla karşılaşmalarımız oldu, kullanıcı adımın Düşeş olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Çağrı gelince anlatır durumu.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006

Emrah abi bir ara kapışalım senle.

İyi tophanede yer bulmuşsunuz. Bu arada hakiki bir PES Turnuvası yapacağız. Bunun organizasyonuna başlıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bende haftaya Tophane'de bir buluşma istiyorum. Kaçarı yok geleceksiniz.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bende bir dahaki buluşmamız daha iyi hava şartlarında olsun diyecektim.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Bende bir dahaki buluşmamız daha iyi hava şartlarında olsun diyecektim.
    Şimdi kar yağsa, yine buluşsak, kartopu oynasak Aygün ve Batuhan yine 10 ve 7 tane yerler.

Batuhan ben 2010'a da varım her zaman. Gamepad sorun çıkarmazsa ayarlarız yine bir torba gol.

Nesil
    2006

Trabzonspor maçına gidebiliriz. Ama o goller senin kalende olabilir. =))

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

PES benim için bir yaşam tarzı. 1 numaralı oyunum. Benim yaşamımı benden iyi yaşayabileceğini söylüyorsun?

Nesil
    2006

Görüşeceğiz Emrah abi.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Yanında iki şahit getir ama yalancı olmasın. Senin her oyuncun için bir gol düşünüyorum, kimsenin gözü kalmasın.

Nesil
    2006

Tamam Emrah abi iddialı sözler bunlar ama; görüşeceğiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

2010'a gireceğimiz ana sayılı günler kala, 2009'u ileride talihsiz bir yıl olarak hatırlamak için yeterli sebebe sahip olacaksın.

Nesil
    2006

Abi çok iddialı sözler söylüyorsun. Ben sahada konuşur diyerek çekiliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Hayattan aldığın neşeyle konuşuyorsun ama insanları ezmemelisin, merhametli olmalısın. Onların ahı tutabilir ileride... Ama benim bugün seni ezmemden dolayı, bir dahaki PES 2010 buluşmasında ahının tutmaması için sana bir tanecik gol şansı tanıyacağım.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Abi bugün 1 tane atmadı mı yahu en az 2 ya da 3 atmalı ki sayılabilir olsun. Dedim siz handikaplı oynayın diye
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Handikapı o yazsın, ben oynayayım.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

herkese selamlar
    bugun gelen arkada$larima cok te$ekkur ediyorum. gercekten cok keyifli ve cok eglenceli bir gun oldu. her ne kadar bekledigimizin altinda bir sayiyla bulu$mayi gercekle$tirsek de az sayiya ragmen maksimum zevki ve maksimum keyifi aldik diyebiliriz. ozellikle durumleri yerken.

$emsi, batuhan, cengiz ve emrahla kadikoyde mitingler arasinda bulu$tuktan sonra be$ikta$a gecip eren'i oguz'u ve aygun'u alip ps3 yaptik.

ben aygunle ba$ladim ilk. 3 mac yaptik 1 galibiyet 2 maglubiyet aldim yanli$ hatirlamiyorsam. ilk defa pes2010 oynayan biri icin iyi bir skor bence. ama asil olay benim icin sonra ba$ladi. $oyleki:

erenle fifa2010'a donduk. fenerbahce - galatasaray derbisi yaptik. acikca soylemek gerekirse fifa2010'u pes2010'a tercih ederim. pes2010'dan cok cok daha iyi bir oyun. eren'i fifa2010'da yendikten sonra yolladim evine. sonra onun yerine cengiz'im gecti. onunla da fenerbahce - galatasaray maclari yaptik. onlarda da yendim. galatasaray kadikoy'de ustuste hic o kadar kazanamami$tir. du$unun artik siz gerisini.

aygun'u de gonderdikten sonra ben, cengiz, emrah, oguz, $emsi ve batuhan taksim'e ciktik. istiklal caddesi'nin arka sokaginda bilen mangal keyfi diye bir yer var belki bileniniz vardir ben genelde orda yerim yemegimi. bizimkilerle oraya gittik. emrah haricinde hepimiz 2 durum yedik. o derece actik yani.

daha sonra da ayrildik. biz oguzla tophane'ye benim mekana gectik(osmanli nargile) be$ikta$ macini seyretmek icin. orda da inanilmaz keyif aldik ke$ke ayrilmasaymi$iz da gelseymi$iniz dedim hatta. biz oraya gittigimiz 17.30-18.00 falandi saat daha ve 22.00'ye kadar ordaydik oguzla. muthi$ tavla maclari yaptik. en cok yenen ben oldum ama galiba.

ayrica oguz donu$te vapur iskelesinde bagirsaklarini, midesini, dalagini cikaran adami ve bizim yerde gorup de tekme attigimiz 10 kuru$u alan adami sanirsam unutmayacagim.

ben haftaya olmayabilirim. cunku hem yilba$i planlari icin para biriktirmem gerekiyor hem de ba$ka bi yerde olabilir haftasonu (kalma plani) o yuzden aranizda olmayabilirim. eger bulu$ursaniz size $imdiden iyi eglenceler ve bugunku guzel gun icin de hepinize te$ekkurler...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Çağrı'ya harfiyen katılmakla birlikte bir insanın sindirim sistemini ayrıntıları ile gördük

Ardından bizim hafif paslaşarak vurduğumuz 10 kuruşu adamın biri hiç istifini bozmadan aldı. Önce bir şaşırdık bir şey düşürdü sandık.

Tavla maçlarına gelirsek bu kadar çok düşeş atan ve kapı almadan oyun alan bir sistem ile güzel maçlar çıkardık. Toplamda Çağrı yendi tabii de efsane maçlar da oldu.

Özellikle "3" rakamının ayrı bir anlamı oldu Çağrı için
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Ben de gelen herkese çok teşekkür ediyorum.Oğuz abiye ayrıca teşekkür ederim.Beklenenden bayağı az kişiydik ama güzel,eğlenceli bir buluşma oldu.Şartlar uygun olduğu sürece bundan sonraki buluşmalara da katılmak isterim.Tam veli toplantısı olduğu günde buluşma olunca annem toplantı sonrası eve dönünce arayıp çağırdı beni ne yazık ki daha fazla süre birlikte olamadım.Yalnız hava berbattı Oğuz abiyle acayip donduk Bir dahaki buluşma iyi bir havada olur inşallah Tekrar teşekkürler herkese.

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    ben aygunle ba$ladim ilk. 3 mac yaptik 1 galibiyet 2 maglubiyet aldim yanli$ hatirlamiyorsam. ilk defa pes2010 oynayan biri icin iyi bir skor bence. ama asil olay benim icin sonra ba$ladi. $oyleki:
    Biz PES09 oynadık Çağrı abi 10 yoktu ya

Sayfa 11 / 82 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Mesaj Yetkileri