Sayfa 4 / 82 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 2433 sonuç

Konu: Geleneksel TSI İstanbul Buluşmaları

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Photograph View Post
    Evet bu pazar. Oğuz nerede buluşuyoruz? Beşiktaş Teknoplay mi? Kadıköy mü?
    olum zaten her seferinde buralara gidilmiyor mu?? ba$ka yerler ke$fet artik Batuhan!! hayret bi $eysin. bak ilk defa bi organizasyona ben kendim organize etmeden gelecem. ona göre yani.

Nesil
    2006

Hayır. Oğuz dedi Beşiktaş olsun, karşı sorumlusu Oğuz o yüzden karşıda ki yer o bulacak. Anadolu'da olacaksa ben zaten bulurum. =))) Bulmaya kalmaz. Caferağa'nın oraya gittik mi her yer PS3 Kafe. Tabii ilk olarak Sihir'e götürecem.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Hayır. Oğuz dedi Beşiktaş olsun, karşı sorumlusu Oğuz o yüzden karşıda ki yer o bulacak. Anadolu'da olacaksa ben zaten bulurum. =))) Bulmaya kalmaz. Caferağa'nın oraya gittik mi her yer PS3 Kafe. Tabii ilk olarak Sihir'e götürecem.
    olm sizin vizeler ba$lamadi mi? bizim bu hafta ve onumuzdeki hafta komple vizeler var. pazartesi iki tane birden var mesela ve ben firsat bulursam bunlara ragmen gelmeyi planliyorum.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    olm sizin vizeler ba$lamadi mi? bizim bu hafta ve onumuzdeki hafta komple vizeler var. pazartesi iki tane birden var mesela ve ben firsat bulursam bunlara ragmen gelmeyi planliyorum.
    Bu gün Matematik olduk. Perşembe'ye hem Türkçe Dönem ödevi yapcam(aslında yaptım ama; elle yazılıyormuş.)hem de o gün Türkçe vizesi var, cumartesi günüde İngilizce vizesi var. Ondan sonra ki hafta hiçbir sınav yok.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Bu gün Matematik olduk. Perşembe'ye hem Türkçe Dönem ödevi yapcam(aslında yaptım ama; elle yazılıyormuş.)hem de o gün Türkçe vizesi var, cumartesi günüde İngilizce vizesi var. Ondan sonra ki hafta hiçbir sınav yok.
    oohhh... yan gel yat osman. yarin sigorta muhasebesi var, per$embe bo$ gunum zaten, cuma gunu tarih var, pazartesi gunu finansal yonetim ve temel kredi i$lemleri var, car$amba sigorta hukuku var... var da var.. olan bize giren bize...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Cumartesi mi?
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

oohhh... yan gel yat osman. yarin sigorta muhasebesi var, per$embe bo$ gunum zaten, cuma gunu tarih var, pazartesi gunu finansal yonetim ve temel kredi i$lemleri var, car$amba sigorta hukuku var... var da var.. olan bize giren bize...
    Pazartesi teknik resim var aslında aklıma geldide hani çizim sınavınada çalışmam.

Senin işin baya zormuş. Umarım halledersin.

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Cumartesi mi?
    Burası Üniversite, cumartesi günü ders bile var. Alış alış lisede değilsin. Benim yarın sabah 9'dan akşam 7'ye kadar dersim var. Kaldı ki ilk vize döneminde cumartesi günü üç tane vize oldum. Üçüde üst üste.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

sen asil final tarihlerine gel Batuhan. onlar da aciklanmi$. maille gondermi$ler hepsini. o kadar abzurt zamanlar ki siyirdim. cogu 17.30dan sonra benim finallerin. benim pazar kesin gelip $tres atmam lazim.

Nesil
    2006

Benim bütün finallerim arasında iki gün boşluk var. Zaten topu topu altı dersim var saatleri önemli değil benim açımdam hiçbiri çakışmıyor. Rahat rahat çalışacak sürem var. =))) Atarız stress sen rahat ol.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bizim üniversitede yok böyle bir şey sanırım.İnşallah yoktur..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006

Sizinki şehirden uzak o yüzden yapmazlar cumartesi bi ders veya sınav ama; hiç belli olmaz. Sonuçta yapmaları yasal hakları.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Evet ondan dolayı yapmıyor olabilirler.Bunu öğrendiğim iyi oldu aslında.Okulumun uzakta olmasına rağmen onu daha çok sevmem için bir nedenim daha oldu.
    So what?
    Saike

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Evet ondan dolayı yapmıyor olabilirler.Bunu öğrendiğim iyi oldu aslında.Okulumun uzakta olmasına rağmen onu daha çok sevmem için bir nedenim daha oldu.
    nedense hic boyle cumleler kuramadim bizim okulla ilgili. hic "i$te sevmem icin bir neden daha" diyemedim. hep "i$te sevmemem icin bir neden daha" dedim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

uzun süre sonra bi okula gidiyimde final tarihlerimi ögreniyim bari bende
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bir şey soracağım da niye ps3 falan yapıyorsunuz zaten paso oyunlarla iç içe değil misiniz? Ne bileyim böyle bütün gün İstanbul'un havasını solmak falan daha mantıklı..

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Batuhan istersen karşıda da yapabiliriz bu sefer, ama dersen ki farketmez ikisi de olur. Ben karşı olsun derim ama,

Buluşma Yeri: Ulaşımsal rahatlık, olabilecek acıktım yemek yiyelim vs. durumları da göz önüne alarak, Beşiktaş TeknoPlay olması iyi olur diye düşünüyorum.

Saat olarak 11-12 olabilir, daha erken ya da geçte yapabiliriz.

Kadıköy motor iskelesi (TURYOL) önünde buluşuruz oradan geçeriz.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

anadolu yakasi tayfasi anadolu yakasinda, avrupa yakasi tayfasi avrupa yakasinda topla$ip bu iki tayfa daha sonra ortak payda altinda bulu$sunlar. en temizi boyle olur. ornegin anadolu yakasi tayfasi kadikoy-karakoy iskelesinde bulu$abilir. Batuhan zaten biz beraber gecelim seninle.

onemli olan nereye gidilecegi. Krusty cok guzel yakla$ti bence konuya. her seferinde ya PS3 ya hali saha falan oluyor. ba$ka aktiviteler bulmak lazim bence de. Istanbul'da bu dolu yer var gidilecek yahu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

arkadaşlar ben gelemiyorum
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Batuhan istersen karşıda da yapabiliriz bu sefer, ama dersen ki farketmez ikisi de olur. Ben karşı olsun derim ama,

Buluşma Yeri: Ulaşımsal rahatlık, olabilecek acıktım yemek yiyelim vs. durumları da göz önüne alarak, Beşiktaş TeknoPlay olması iyi olur diye düşünüyorum.

Saat olarak 11-12 olabilir, daha erken ya da geçte yapabiliriz.

Kadıköy motor iskelesi (TURYOL) önünde buluşuruz oradan geçeriz.

Saat gayet iyi bence abi.Bugün konuşayım ben de.Sonra ulaşımı da hallederiz.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

İzin aşamasının ilkini geçtim sıra ikinci ve en zorunda

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bir dahaki seferde paint ball oynarız.

nedense hic boyle cumleler kuramadim bizim okulla ilgili. hic "i$te sevmem icin bir neden daha" diyemedim. hep "i$te sevmemem icin bir neden daha" dedim.
    Bugün bizim okul uzak olduğu için kar yağdığı zaman tatil olduğu bilgisini öğrendim.Okulumu daha çok seviyorum artık..

Quote Originally Posted by Ayg.22 View Post
    İzin aşamasının ilkini geçtim sıra ikinci ve en zorunda
    Hangisini aştın?
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Haberdar edin gençler saati zamanı vesaireee
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Hangisini aştın?
    Aileyi aştım

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

İyi hadi bakalım.Bu seferde gelmezsen bilmiyorum artık ne olur..
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

en zorunu aşamazsın aygün o yüzden umudu kesin arkadaşlar .)

Nesil
    2006

Ben Üsküdar'dan geçmeyi düşünüyordum ama; eğer Kadıköy'de buluşacaksak orayada gelirim. Kadıköy için Karaköy İskelesinde buluşalım.

Beşiktaş'a herkesin buluşma yeri iskele olsun. Beni taksi ile aldığın yer olabilir Oğuz. Orası güzel. =))
    Last edited by Universal : 09.Aralık.2009 at 21:40

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Avrupa'da olsun abi ya Ama şimdi Avrupa'da olursa da yol sorunu var metrobüs falan geçiyo mu oralardan

Nesil
    2006

Aygün, Kadıköy'den bahsediyor. İstersen gel bi gör, nasıl bir yermiş. =))) İstanbul'un emlak değeri en yüksek olan ikinci ilçesi.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Aygün, Kadıköy'den bahsediyor. İstersen gel bi gör, nasıl bir yermiş. =))) İstanbul'un emlak değeri en yüksek olan ikinci ilçesi.

Kadıköy'den bahsettiğini anladım abi.Ben Avrupada buluşulursa o yerden metrobüs geçiyor mu diye sordum

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Ben Üsküdar'dan geçmeyi düşünüyordum ama; eğer Kadıköy'de buluşacaksak orayada gelirim. Kadıköy için Karaköy İskelesinde buluşalım.

Beşiktaş'a herkesin buluşma yeri iskele olsun. Beni taksi ile aldığın yer olabilir Oğuz. Orası güzel. =))
    olm Ko$uyolu'ndan Kadikoy'e gecmek daha kolay degil mi senin icin? teee Uskudar'da ne i$in var?

Sayfa 4 / 82 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Mesaj Yetkileri