1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: RiG0BeRT v.2010-2011 Güncelleştirme Paketi

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Default RiG0BeRT v.2010-2011 Güncelleştirme Paketi

2010-2011 Sezonun başlamasına kısa bir süre kaldı.Yeni transferler,Yeni Şampiyonlar ve daha bi çok yenilikler.Bu yenilikleri görmek için FM 2011'i bekliyoruz.Ancak beklemek istemeyenler için 2010-2011 yaması yayınlamaya karar verdim.Umarım beğenirsiniz...

v.2010-2011'in İçerdiği Güncellemeler:

- 21 Temmuza kadar Tüm Liglerdeki transferler oyuna yansıtıldı(Son olarak Issıar Dia).

- Büyük Liglerdeki Son Şampiyonlar,Düşenler ve Yükselenler oyuna yansıtıldı.

- UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligindeki son şampiyonlar oyuna yansıtıldı.

- Turkish Premier Division ve Turkish Cup,Turkcell Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası olarak değiştirildi.

- Yönetim ve Teknik Heyet değişiklikleri oyuna yansıtıldı.

- Kulüpler ve Milli Takımların itibarları gerçeğe uygun olarak oyuna yansıtıldı.

- Sakatlıklar son güncellemeleriyle oyuna yanstıldı.

Güncelleme Paketi 10.3 Yaması ile uyumludur.

İndirdiğiniz Dosyayı Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2010 / Editor Data içersine atıp,Oyuna başlarken de bu dosyayı seçmeniz yeterli olacaktır.

Dosyadaki güncellemelerde bazı eksikler olabilir.Bu eksiklikleri buradan bana iletirseniz sevinirim.

Yapımcı : Erhan Yalçınkaya

Link : http://rapidshare.com/files/40839128....2010-2011.dbc

Alternatif : http://ul.to/cfsvas

Eline Emeğine sağlık Erhan abi.Hoş bi çalışma olmuş.Özellikle TSL ve Bank Asya Transferleri 10 Numara

Oooov hemen indiriyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

İndirdim.

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Özellikle Konyaspor'u çok beğendim ben.Normalde TSL kariyeri açmazdım ama Konya ile bi kariyer açmayı düşünüyorum

eline sağlık güzel olmuş

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Quote Originally Posted by kreitos View Post
    Eline Emeğine sağlık Erhan abi.Hoş bi çalışma olmuş.Özellikle TSL ve Bank Asya Transferleri 10 Numara
    Quote Originally Posted by rooney_1907 View Post
    eline sağlık güzel olmuş
    Biraz olsun 2010-2011 Havası yaratabildiysem ne mutlu bana

Nesil
    2005

10.2 üstüne olursa ne gibi sorunlar ile karşılaşabiliriz ?

6+2+2 de dahil mi?

Teşekkürler, eline sağlık kardeşim. Oyuncu datalarında herhangi bir değişiklik yapılmadı değil mi?

Düzeltme: malesef bazı oyuncularla oynanmış. Mesela Nihat Kahvecide epey oynama var gbi geldi. Orjinal datalar kafaya göre değiştirilince bütün hevesim kaçıyor benim, sağlık olsun.
    Last edited by indie : 23.Temmuz.2010 at 21:29

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    10.2 üstüne olursa ne gibi sorunlar ile karşılaşabiliriz ?
    Hiç bi bilgim yok.Ama güncelleme 10.3'e uyumlu.
    Quote Originally Posted by thierryhenry View Post
    6+2+2 de dahil mi?
    v2'de onuda eklicem.
    Quote Originally Posted by indie View Post
    Teşekkürler, eline sağlık kardeşim. Oyuncu datalarında herhangi bir değişiklik yapılmadı değil mi?

Düzeltme: malesef bazı oyuncularla oynanmış. Mesela Nihat Kahvecide epey oynama var gbi geldi. Orjinal datalar kafaya göre değiştirilince bütün hevesim kaçıyor benim, sağlık olsun.
    Bazı oyuncularda oynama yaptım ama gerçeğe uygun şekilde.Ama Nihat Kahveci için hiç bi oynama yapmadım.Yaptıklarım Vittek,Mehmet Batdal ve bi kaç oyuncu daha.

Hayda Belki bende bir hata vardır ama mesela Nihat böyle çıkıyor bende. Halbuki editörden 10.0.3 e baktığımda teknik, bitiricilik ve soğukkanlılık 2-3 puan daha yüksek görünüyor. Dediğim gibi ama belki de benim oyunda problem vardır.

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Hayda Belki bende bir hata vardır ama mesela Nihat böyle çıkıyor bende. Halbuki editörden 10.0.3 e baktığımda teknik, bitiricilik ve soğukkanlılık 2-3 puan daha yüksek görünüyor. Dediğim gibi ama belki de benim oyunda problem vardır.

Nihatda bi oynama yapmadım ama gerçektede Nihat geçen sezonki Nihat değil.Bu sene formda

bidaha upload edebilir misin 10 kisi indirmis daha indirilmiyor...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

CA'sı düşmüş olabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Bu arada TFF 2.Lig'ide açarsak TKİ Linyitspor , Güngören Belediyespor ve Akhisar Belediyespor hem bank asyada hem 2.ligde oynuyor .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ellerine sağlık Erhan bir deneyeyim.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Bu arada TFF 2.Lig'ide açarsak TKİ Linyitspor , Güngören Belediyespor ve Akhisar Belediyespor hem bank asyada hem 2.ligde oynuyor .
    Dikkat etmemişim.v2'de düzeltirim
    Quote Originally Posted by batuhany7 View Post
    bidaha upload edebilir misin 10 kisi indirmis daha indirilmiyor...
    Alternatif Link'den de indirebilirsin.
    Quote Originally Posted by [Rec]ep View Post
    Ellerine sağlık Erhan bir deneyeyim.
    Sağol Recep

Oyuncu özelliklerinde oynama yapmadan sadace şu transferleri düşen çıkan takımları vs vs oyuna yansıtacak bi yama çıkarmayı neden kimse akıl etmez anlamıyorum.Kim yama yaparsa mutlaka bikaç oyuncuyada dokunuyor !!

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Quote Originally Posted by byvirus View Post
    Oyuncu özelliklerinde oynama yapmadan sadace şu transferleri düşen çıkan takımları vs vs oyuna yansıtacak bi yama çıkarmayı neden kimse akıl etmez anlamıyorum.Kim yama yaparsa mutlaka bikaç oyuncuyada dokunuyor !!
    Daha gerçekçi olması için kendi insiyatifimi kullanarak yaptım bunu.Hoşuna gitmediyse indirmezsin.Seni zorlayan yok.Madem kendini o kadar akıllı görüyosun kendi yamanı kendin yap.Burda ufakta olsa emeğimizi paylaştık.Bu tür yaklaşımlarla bi yere varamazsın.

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Emeğine saygı gösteriyorum, uğraşıp ciddi bir iş çıkarmışsın. Ama ben de aynı nedenden dolayı indirmeyeceğim. İnternette bir sürü Fm 2011 versiyonu var ama hiçbiri oyuncuları olduğu gibi bırakmamış. Ben şahsen bu değiştirmeleri kendim yapmak istediğim için hiç değiştirme olmayan bir versiyon arıyorum.

Quote Originally Posted by ozaniel View Post
    Emeğine saygı gösteriyorum, uğraşıp ciddi bir iş çıkarmışsın. Ama ben de aynı nedenden dolayı indirmeyeceğim. İnternette bir sürü Fm 2011 versiyonu var ama hiçbiri oyuncuları olduğu gibi bırakmamış. Ben şahsen bu değiştirmeleri kendim yapmak istediğim için hiç değiştirme olmayan bir versiyon arıyorum.
    zaman bulabilirsem böyle bir çalışma yapmayı düşünüyorum...

Link ölü ....

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Arkadaşlar Rapid Linkleri 10 indirmeden sonra ölüyor.Sürekli onla uğraşamayacağım için Alternatif Linkten indirmenizi tavsiye ediyorum.

Mesaj Yetkileri