Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 46 sonuç

Konu: Football Manager 2011 İlk Bilgiler [Resmi Olmayan]

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Football Manager 2011 İlk Bilgiler [Resmi Olmayan]

- Release Date is Friday, October 29th 2010
    - Improved training options
    - More complex module for searching new players
    - Improved graphics and 3D view of the game
    - Introduction of football agents to the game
    - Playing games in evenings (so called night effect)
    - Differentiated weather conditions

- 29 Ekim 2010 Cuma günü Avrupa'da satışa çıkacak, Türkiye için Kasım ortası-sonu diyorum ben.
    - Geliştirilmiş antrenman seçenekleri.
    - Oyuncu aramada daha bütünleşik, bileşik, karmaşık bir yapı.
    - Geliştirilmiş grafikler ve 3D oyun görüşü.
    - Futbol simsarlarını oyuna sokma. (Geliştirilmiş yetenek bulma fonkiyonu büyük ihtimalle.)
    - Maçları akşamları da oynayabilme. (Gece efekti diyebiliriz.)
    - Değişken hava koşulları.

Kaynak
    Not: Resmi bilgiler değildir.

Last edited by Bursaspor : 24.Temmuz.2010 at 01:47
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006

Resmi olmayan bilgler, SI forumlarından mı aldın?

Bu bilgileri beğendim. Değişken hava koşulu, gece efekti. İyi olabilir. Grafiksel olarak birazda daha ayrıntı daha zevk verir.

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Resimde ki Roy Keane mi?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Susie'den aldım. Büyük ihtimalle bunlar çıkacaktır.

Bence yetersiz, 3D'te önem vererek göz boyamaya kalkışılabilinir.

Resimdeki geçen seneki adam, yani hiç kimse.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

sakary Ali Misafir

Hava değişimi güzel olabilir.Yeni Kasım yaklaşmaya başladı.Heyecan geldi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Umarım değişiklikler bununla sınırlı kalmaz. Artık oyuncuları istediğimiz yere koyup görev verebilsek bence çok daha güzel ve keyifli olacak.. Antreman detaylarının artırılması güzel. Heyecanla bekliyorum

Bunlar henüz ilk bilgiler, umuyorumki Sİ bu yıl çok daha güzel bir oyun çıkaracak ortaya. Yalnız kapak %100 ps ürünü gibime geliyor umarım bilgilerde kapak gibi sahte değildir.

içerik gelişmedikten sonra, oyun çıktıktan 1 saat sonra yama çıkartırsan, defanstan oyuncuları altın krampon aldıktan sonra, yeni takımla tanışmak adına yapılan antremanlarda 50 ay futbolcu sakatlandıktan sonra, crash dump hatasına "olur öyle boşver" dedikten sonra, türkçe dil seçeneğini "siz bi alın hele yapıcaz" biz dedikten sonra istediğin kadar maçı gece yap, yetenek avcısı sok oyuna. boşversene!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Kapak photoshop işi değil (En azından başka bir kapaktan apartılmış durmuyor.), en azından ana formu, yani pardesülü kişi ve arkaplan.

Ben çok da fazla yenilik beklemiyorum, alıştık artık nasıl olsa beklentilerimizi azaltmaya.

Kapak budur derim, yakında zavvi vs. kapağı koyar zaten bundan farklı bir şey olmayacaktır.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Antrenman seçenekleri geliştirelecekmiş bak bu iyi bir haber . Neyse bekliyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Resmi olmadığı için bu kadar bilgi bile fazla bundan daha çok olduğundan eminim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Topta Nike logosu var. SI ya reklam almış yada sponsor bulmuş yada bu kapak sahte. Benim bildiğim SI para ödememek için o pardesülü adamın yüzünü kapatıyor.

FM10 kapağında da nike logosu vardı topta diye hatırlıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

2009'dan beri Nike logosu var FM kapaklarında.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by guarin14 View Post
    Resimde ki Roy Keane mi?
    Yok oynayan oyuncuyu temsil ediyor hiçkimseden Efsaneye

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

- Oyuncu aramada daha bileşik, karmaşık bir yapı.
    yapma bunu yapma bunu SI, bari bunu yapmasalardı bi scout zevkimiz var onu da değiştirmeyin
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Belki daha bütünleşik bir yapı tasarlanmıştır, alışmak zor olabilir ama iyi de olabilir.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Geçen sene taktiklerde değişiklik yaptılar bu sene de antrenmanda yapmaları doğaldır, zaten herkes bekliyor bunu ama ben öyle çok fazla değişiklik beklemiyorum şahsen, oyun nasıl olsa satılıyor diyip fazla yenilik yapmıyorlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

FM'in iyi bir rakibi olsaydı karşısında iyi yenilikler görebilirdik. ama adamlar artık keyiflerine göre ve yenilik olsun diye yenilik yapıyorlar her seride. yaptıkları da ahım şahım şeyler değil. tabi resmi açıklamaları görmek lazım.
    (/s)

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Şu oyuna bizim Türkler el atsaya belki güzel bir oyun olur artık

O değilde birde çıkarmadıklarını düşünsek off off off ! Polyannacılık oynayalım bari (:
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bence geçen sene oyunu bayağı geliştirdiler. Yoktan taktik ekranı, 3d'nin izlenilebilir hal alması, hazırlık maçlarına ayarlar, yeni arayüz vs. Bu sene de transferler ve antremanlar geliştirilirse çok daha güzel bir oyun olur.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

3d maç motoru gereksiz bence. Özellikleri kötü olan bilgisayarı yavaşlatmaktan başka işe yaramıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Balık kaçmasın diye ufak tefek yem atmışlar.. Alıştık nasıl olsa...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Oyunda hala futbol okulu, tesis açma gibi ayrıntılar yok. FM'nin Fifa Manager'a benzemesini istemiyor olabilirler ama en azından başkan bize sorar şu şehirlerden birinde okul açmak istiyoruz, sence hangi şehir uygun diye, biz de söyleriz. Ne bileyim, zamanla para aktardıkça o okullar gelişir ve iyi oyuncular çıkar.

Günün teknolojisinde artık düz antrenman menüsü kesmiyor bizi, yaptığımız antrenmanları bizzat 3D ekranda veya hadi 2D'de yaptırabilmeliyiz, korner, frikik organizasyonları yapabilmeliyiz.

Her şeyden önemlisi, biz takımımıza haftalık antrenman yaptırabilmek için antrenman sistemiyle oynuyoruz ve hafta bittiğinde tekrar eski haline getirmek için uğraşıyoruz, çok uğraştırıcı bir antrenman menüsü var. Bunun yerine maç antrenmanları yapabileceğimiz bir menü olmalı ve oyunculara, hiç uğraşmadan haftalık antrenman yaptırabilmeliyiz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yıllardır diyorum idmanları canlıca takip edelim, oyuncuları uyaralım. Dizilişi maç ekranı gibi felan ayarlayabilelim. Maçlardan önce opsiyonel olarak deplasmanda antrenmanlara çıkalım..

Tamam biz ev araba alabilelim demiyoruz ama bu tür şeyler geliştirilmeli artık yok sihirbaz yok bilmem ne yardımcısı biz kendimiz zaten buluyoruz gerekli olan şeyleri..

Nesil
    2006
    Yer
    11

Sadece bana sorsalar şuan 250 tane eklenebilecek şey sayarım, oyuna.E benim bile aklıma gelen şeyler yapımcıların aklına gelmiyor mu?Geliyor tabiki.Ama işlerine gelmiyor.Onun için hiç beklentiye girip veya şöyle olsa böyle olsa deyip üzmüyorum kendimi.Ne çıkarsa kabulümüz.Biz burda benzin döküp yaksakta kendimizi adamlar yine bildiklerini okurlar.Ancak şöyle olsa böyle olsa deyip hayaller kurmaya devam ederiz.Kader utansın...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

bu sene orucumu bozup FM'nin yanında Fifa Manager'de almayı planlıyorum
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

ne yaptıklarını umursadığım pek söylenemez. türkçe yapmışlar,grafikleri düzeltmişler,antreman sistemi değişmiş vs.vs. tek istediğim oyunda ki buglar. tamam crash dump zaten bi parçamız ama örneğin korner bug'u gibi şeylerin olmamasını diliyorum. bu oyunu aynı bu şekilde elime verseler gene oynarım. 00-01 i güncelleyiop önüme sürseler gene oynarım....hemde hiç sıkılmadan.hayatım futbol olmuş bilgisayarımdan da eksik etmeyeceğimden eminim...

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by La BruJiTa View Post
    ne yaptıklarını umursadığım pek söylenemez. türkçe yapmışlar,grafikleri düzeltmişler,antreman sistemi değişmiş vs.vs. tek istediğim oyunda ki buglar. tamam crash dump zaten bi parçamız ama örneğin korner bug'u gibi şeylerin olmamasını diliyorum. bu oyunu aynı bu şekilde elime verseler gene oynarım. 00-01 i güncelleyiop önüme sürseler gene oynarım....hemde hiç sıkılmadan.hayatım futbol olmuş bilgisayarımdan da eksik etmeyeceğimden eminim...
    Aynen .

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    bu sene orucumu bozup FM'nin yanında Fifa Manager'de almayı planlıyorum
    Bende format atmayi bekliyorum. SOnra Fifa manager'e de baslayacagim. Db si fm kadar olmasada en azindan surukleyici bi yapisi var

Fm eskiden 10 ay oynardim bikmazdim. Son 2 ay falan birakirdim. Zaten sonrada yeni oyun cikardi onu oynardim. Ama fm10 3 ayda baydi.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri