1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: R6025 Hatası

Default R6025 Hatası

Arkadaşlar fm 10 türkçe paketinden rahatsız olup silmiştim.Yeniden yükledim.Oyuna girdim new game dedim.New game diyince çıkan yükleme esnasında bu sorun çıktı.

Bu sorunun çözümü nedir :S

Programsal Bir Hata Bu Ama Çözümü Zor Galiba Bikaç Yerde de Sorunu Çözemeyen Görmüştüm.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Programsal Bir Hata Bu Ama Çözümü Zor Galiba Bikaç Yerde de Sorunu Çözemeyen Görmüştüm.
    Bu sorunu çözemezmiyim yani yav :S Bu arada işletim sistemim windows 7 64 bit.Ama güzelce sildim.Revo uninstaller programıyla sildim.Sonra sapasağlam çalışan fm 10 dvd'si ile kurdum.Bu sorun nerden çıktı yav durup dururken bir değişiklikte yapmadım :S

Arkadaşlar kusura bakmayın :S yanlış yere açmışım konuyu Fm 10 konusuna açmam gerekiyordu

Yeni Konu Açmana Gerek Yoktu Yahu Yöneticilerimiz Taşırdı.

Şöyle Bir Yol Anlatılmış İşe Yarar mı Bilmiyorum.

Fm10da Patchleri 10.3 Olarak Algıla.

Virtual C++ Runtime Error ' a kesin çözüm ..

--------------------------------------------------------------------------------
    Oyunu yukledikten ve v9.3.0 patchini kurduktan sonra oyuna girmeden fm.exe mizin bi kopyasını biyere yedekliyoruz sonra oyuna giriyoruz . Daha sonra eger Runtime error alırsak Fm.exe'yi dizine kopyalıyoruz tekrar (c:/program files/sports interactive , vb ) ..
    Ama Eger elinde cm cdsi olmayan varsa kendi exemi upload edebilirim .. Yedeklediğimiz exeyi birdaha kullanma ihtimalimize karsı silmeyin ..
    not : kopyasını aldığımız fm.exe yi rar yada zip içinde tutmamız gerekio yoksa oda kendi kendine bozuluyo . hata verdiğinde rardan cıkarıp dizine atabiliriz ..

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

[quote=BaGa TaRKaN;1784173]Yeni Konu Açmana Gerek Yoktu Yahu Yöneticilerimiz Taşırdı.

Şöyle Bir Yol Anlatılmış İşe Yarar mı Bilmiyorum.

Fm10da Patchleri 10.3 Olarak Algıla.

Eger elinde cm cdsi : fm cdsi değil mi bu

eğer öyleyse doğru bir şekilde yaptım sanırım ama olmadı teşekkür ederim genede

Mesaj Yetkileri