Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 210 sonuç

Konu: İlk Sezonda Tüm Kupaları Aldık! |Fenerbahçe| [2. Sezondayız]

orta sahaya pirlo yada cambiasso benim favorilerimdir biraz yaşlı olsalada ikiside çok iyiler.. eğer genç istiyosan şu anda aklıma hazard, hamsik'ten başka isim gelmiyor

neden kariyere hiç ilgi yok diğer forumlara bakıoyrudm günde 20-30 post yorum alıyor biizmkiler 3-4 tane

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Zamanla olur arkadasım başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by yuksel824 View Post
    neden kariyere hiç ilgi yok diğer forumlara bakıoyrudm günde 20-30 post yorum alıyor biizmkiler 3-4 tane
    Böyle dersen hiç yorum gelmez. Benim kariyerlerime de bir Endo birde Ümit abi yorum yapıyor geri kalanlar ise Başarılar diyor ilk baş. O kadar önemli değil.

Quote Originally Posted by zekirdek View Post
    Böyle dersen hiç yorum gelmez. Benim kariyerlerime de bir Endo birde Ümit abi yorum yapıyor geri kalanlar ise Başarılar diyor ilk baş. O kadar önemli değil.
    hocam ne yaparsam konu hit alır şampiyonluğa az kaldı zaten

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Başarılar dilerimBen hile olduğuna kesinlikle inanmıyorum normal R.Madrid'in önüne gelene 5-6 atacak hali yok mesela bende sene başı sitede paylaştığım bi kariyerimde Everton ile UEFA Finalinde 6 gol birden attım mesela yani oyunda normal bunlar hem hile yapsan Chelsea'yi de R.Madrid'i de deplasmanda yenebilirdinKariyere geçelim çok iyi gidiyorsun ve bu sene bu performansla tüm kupaları alman gerek benceİlgi de zamanla gelecektir merak etme

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Başarılar dilerimBen hile olduğuna kesinlikle inanmıyorum normal R.Madrid'in önüne gelene 5-6 atacak hali yok mesela bende sene başı sitede paylaştığım bi kariyerimde Everton ile UEFA Finalinde 6 gol birden attım mesela yani oyunda normal bunlar hem hile yapsan Chelsea'yi de R.Madrid'i de deplasmanda yenebilirdinKariyere geçelim çok iyi gidiyorsun ve bu sene bu performansla tüm kupaları alman gerek benceİlgi de zamanla gelecektir merak etme
    İnşallah, çok teşekkür ederim içimi açdı yorumlarınız sizin gibilerin yorumları lazım hilecilikle suçlayıp oyunu oynamayı bilmeyenlerin değil bu arada transfer sezonumuz açıldı.(ara transfer) kadromu kimlerle güçlendirebilirim? önerecekleriniz varmı?

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

İnşallah, çok teşekkür ederim içimi açdı yorumlarınız sizin gibilerin yorumları lazım hilecilikle suçlayıp oyunu oynamayı bilmeyenlerin değil bu arada transfer sezonumuz açıldı.(ara transfer) kadromu kimlerle güçlendirebilirim? önerecekleriniz varmı?
    Ömer Toprak.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Mevkii söylersen daha açıklayıcı yardımlarda bulunabilirim

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Mevkii söylersen daha açıklayıcı yardımlarda bulunabilirim

Bi de bütceni söyle

Malesef sivas malubiyeti aldık

T.S.L 17. Hafta

T.S.L 18. Hafta

Dönem Arası Sonucunda Lig'deki Durumumuz

SIRADAKİ GELSİN !

Şampiyonlar Ligi ilk rakibimiz Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımı oldu.

ARA TRANSFER SEZONU AÇILDI!

Kadromuz

Bütçemiz

Evet arkadaşlar futbolcu önerilerinizi bekliyorum kardoma uygun önerilerinize açığım

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Bi AMC iyi gider bu takıma

Gourcuff
    Modric ikisinden birini al uçarsın valla

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

ümit hocama katılıyorum alex'in yeri ayrı ama modric gelirse şampiyonsun olmazsa buonanotte derim ben

Bi AMC iyi gider bu takıma

Gourcuff
    Modric ikisinden birini al uçarsın valla
    Taktiğim Amc istemiyor zaten hocam GK-DC-DR-DL-DMC-MC-ST takıma bi frikikçi lazım ya santos 1 tane attı dahada atamadı

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Taktiğim Amc istemiyor zaten hocam GK-DC-DR-DL-DMC-MC-ST takıma bi frikikçi lazım ya santos 1 tane attı dahada atamadı
    Albin atar. Bir maçta 2 tane atmıştı bende. Sol kanat gol kralı olmuştu. Bu arada kariyere hit istiyorsan ilginç başlıklar deneyebilirsin.

Albin atar. Bir maçta 2 tane atmıştı bende. Sol kanat gol kralı olmuştu. Bu arada kariyere hit istiyorsan ilginç başlıklar deneyebilirsin.
    milevsky 3 ay sakat sezonu kapattı denilebilir tanıdık bir forvet aldım birde sürpriz var..

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

milevsky 3 ay sakat sezonu kapattı denilebilir tanıdık bir forvet aldım birde sürpriz var..
    Gignac veya Cardozo olabilir.

Gignac veya Cardozo olabilir.
    malesef hayallerimiz yabancı sınırına takılıyor

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

malesef hayallerimiz yabancı sınırına takılıyor
    Niye ya sat Bilica'yı sat Baroni'yi.

Niye ya sat Bilica'yı sat Baroni'yi.
    ooo hocam sen kariyerde değilsin galiba sezon öncesinde sattım onları 1. sayfaya bak

Kalou Fener'de !

Chelsea'nın dünya yıldızı kendisine kadroda yer bulamadığı ve takımında mutsuz olduğu için Fenerbahçe'ye transfer edildi.Bonservis bedeli 9.25 Milyon TL olduğu açıklanan oyuncu bu sabah kendisini 3 yıllığına sarı lacivertli renklere bağlayan imzayı attı.

İki Gence Erken Veda!

Fenerbahçe'de daha 1 dönem önce transfer edilen forma şansı bulamayan ve kanatlarda etkisizliğiyle eşleştirilen Miroslav Stoch ve Issiar Dia gönderildi.
    İki oyuncuda Arsenal'a 12 Milyon TL ve 13 Milyon TL şer'e satıldı..

Deivid Chievo'da

Son zamanlarda yaşı ve kötü futbolu eleştiri konusu olan Deivid de Souza İtalyan ekibi Chievo'ya 250.000 TL gibi cuzi bir miktara 1 yıllığına satıldı..
    Last edited by yuksel824 : 02.Ağustos.2010 at 17:23

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Kalou Fener'de !

Chelsea'nın dünya yıldızı kendisine kadroda yer bulamadığı ve takımında mutsuz olduğu için Fenerbahçe'ye transfer edildi.Bonservis bedeli 9.25 Milyon TL olduğu açıklanan oyuncu bu sabah kendisini 3 yıllığına sarı lacivertli renklere bağlayan imzayı attı.

İki Gence Erken Veda!

Fenerbahçe'de daha 1 dönem önce transfer edilen forma şansı bulamayan ve kanatlarda etkisizliğiyle eşleştirilen Miroslav Stoch ve Issiar Dia gönderildi.
    İki oyuncuda Arsenal'a
    Stoch'un zaten PA'sı düşüktü eğer oynanmadıysa. Dia hakkında bilgim yoktu. Ama doğru rolde verememiş olabilirsin. Eğer özellikleri oynanmamışsa Kalou işe yaramaz.

Stoch'un zaten PA'sı düşüktü eğer oynanmadıysa. Dia hakkında bilgim yoktu. Ama doğru rolde verememiş olabilirsin. Eğer özellikleri oynanmamışsa Kalou işe yaramaz.
    Kalou 2 ( 1 ) maçda 2 yapdı hocam ya baya iyi top sürmesi süratı sol forvette oynatıyorum verim alıyorum...

Stoch ve Dia dediğim gibi forma şansı veremiyordum Dia'nın sezon başındaki veriminden eser kalmadı Uğur Boral varken Stoch yabancı kontenjanını işgal ediyordu bende sattım..

Dianın özellikleri zaten kötüydü Stochda da gelecek yok zaten Kalou daha iyi olmus umarım etkili olur

KANARYA TUR ATLADI!

Last edited by yuksel824 : 02.Ağustos.2010 at 23:22

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

korner taktıgı var mı acaba sonuclar guzel başarılar dılerım bırakma bence takımı

Quote Originally Posted by ancar View Post
    korner taktıgı var mı acaba sonuclar guzel başarılar dılerım bırakma bence takımı
    Hayır kesinlikle korner taktiği kullanmıyorum.Teşekkürler

KANARYA YÜKSEK UÇAR!

Türkiye Kupası Çeyrek Final rakibimiz Antalyaspor oldu.Takımımıza başarılar..

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri