Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 210 arası toplam 210 sonuç

Konu: İlk Sezonda Tüm Kupaları Aldık! |Fenerbahçe| [2. Sezondayız]

KANARYA'NIN GRUBU BELLİ OLDU !

Şampiyonlar Ligi Grup çekilişleri yapıldı.Fenerbahçe çekilişde B. Grubunda Portekiz temsilcisi Benfica,Rus temsilcisi Spartak Moskova,İtalyan temsilcisi Sampdoria'yla eşleşti.Takımımıza başarılar dileriz...
    Last edited by yuksel824 : 04.Ağustos.2010 at 18:25

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Hade bekliyoruz grubu

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

hadi bakalım

söyle artık grupları

Kusura bakmayın arkadaşlar bakkala kadar gittimde

GünceL.....

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

gurp kolay
    senden bir kupa daha bekliyoruz
    bu sene olmayabilir ama seneye kesinlikle kupayı alırsın

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    gurp kolay
    senden bir kupa daha bekliyoruz
    bu sene olmayabilir ama seneye kesinlikle kupayı alırsın
    inşallah chelsea maçına yandım ya 90 dk ben yonadım maç gitti

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

arada kaybetki hırslan

Quote Originally Posted by stan View Post
    arada kaybetki hırslan
    hep galibiyet olmaz dimi

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by yuksel824 View Post
    inşallah chelsea maçına yandım ya 90 dk ben yonadım maç gitti
    Zaten futbol maçları genellikle 90 dakika oynanıyor. 90 dakika oynadın diye yanma yani.

Quote Originally Posted by zekirdek View Post
    Zaten futbol maçları genellikle 90 dakika oynanıyor. 90 dakika oynadın diye yanma yani.
    futbol maçlarında rakip takıma göre daha performans gösterme olur daha çok efor harcayıp yenilirsen koyar adama.

Güncel....

ee maçlar nerde kaldı yıldızların performansı merak konusu..

Quote Originally Posted by jubarin View Post
    ee maçlar nerde kaldı yıldızların performansı merak konusu..

young boys şokundayım şoku atlatınca yazarım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

kolanya falan koklatalım
    ama cidden çok kötü oldu

young boys şokundayım şoku atlatınca yazarım
    boşver aykut hocadan iyi olduğun ortaya çıktı ama ülkece şoktayız

young boys hile yapıyo beyler maç kaydedip göndersin

Güzel kardeşim öncelikle kariyerinde başarılar ardından kazandıgın başarılar için de tebriklerimi sunuyorum uzun zamandır foruma girmiyordum girer girmez de senın kariyer gözüme çarptı okudum baştan sona.Bir kere zaten yaz aylarındayız herkes tatildedir senin kariyere yorumların az olması gayet doğal bunu fazla takma kafaya.Başka bi nokta da bazı arkadaşlar yorum yapmış sen de seni 'hilecilikle suçluyorlar' diye düşünmüşsün.Olaya böyle bakman bence yanlış.Sen bu başarıları yakaladıgına göre hakikaten bu oyunun en iyilerindensin onu inkar edemeyiz.Ama arkadaşlar senin bu başarının sırrını,kaynağını öğrenmeye çalışıyorlar diye düşün ona göre onlara cevap ver benim düşüncem bu.Sonuçta madridi 4 lüyorsun barçayı 3 lüyorsun ilk seneden yapılabilecek her türlü başarıyı elde ediyorsun.Senin bu yakaladıgın başarılar belkide FM oyuncuları arasında Türkiye'de bir ilk.Herkes de senin buradaki başarıda sırrını öğrenmek ister ki forumda 15-16 yaşlarında kardeşlerimiz de var.Sen de başarının sırrını antrenörlerle antr.programıyla açıklarsan pek inanan olmaz.Büyük maçları kaydedip save game i de herkesin görüp kullanabilecegi bir şekilde koyarsan herkeste senin başarını görmüş olur bu işten daha kazançlı çıkan sen olursun.Tekrar iyi kariyerler dilerim ve kariyerini de takip edicem fırsat buldukça

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Güzel kardeşim öncelikle kariyerinde başarılar ardından kazandıgın başarılar için de tebriklerimi sunuyorum uzun zamandır foruma girmiyordum girer girmez de senın kariyer gözüme çarptı okudum baştan sona.Bir kere zaten yaz aylarındayız herkes tatildedir senin kariyere yorumların az olması gayet doğal bunu fazla takma kafaya.Başka bi nokta da bazı arkadaşlar yorum yapmış sen de seni 'hilecilikle suçluyorlar' diye düşünmüşsün.Olaya böyle bakman bence yanlış.Sen bu başarıları yakaladıgına göre hakikaten bu oyunun en iyilerindensin onu inkar edemeyiz.Ama arkadaşlar senin bu başarının sırrını,kaynağını öğrenmeye çalışıyorlar diye düşün ona göre onlara cevap ver benim düşüncem bu.Sonuçta madridi 4 lüyorsun barçayı 3 lüyorsun ilk seneden yapılabilecek her türlü başarıyı elde ediyorsun.Senin bu yakaladıgın başarılar belkide FM oyuncuları arasında Türkiye'de bir ilk.Herkes de senin buradaki başarıda sırrını öğrenmek ister ki forumda 15-16 yaşlarında kardeşlerimiz de var.Sen de başarının sırrını antrenörlerle antr.programıyla açıklarsan pek inanan olmaz.Büyük maçları kaydedip save game i de herkesin görüp kullanabilecegi bir şekilde koyarsan herkeste senin başarını görmüş olur bu işten daha kazançlı çıkan sen olursun.Tekrar iyi kariyerler dilerim ve kariyerini de takip edicem fırsat buldukça
    Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için geçen yılki fikstür sıfırlandığı için geçen dönemki maçlarda hata alıyorum kaydedemiyorum yani ama bu sezonu maçları kaydettip linnkleri kariyere ekledim ancak kariyern verimliliği açısından her maçın görüntülerini eklemeyi doğru bulmuyorum özel bir istek olursa eklerim. teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

Sampdoria'ya dikkat et.

Sampdoria'ya dikkat et.

ahahah 6-1 yendim

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

maçları biriktirp biriktirip mi yayınlıyosun

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

3-4 maçta bir koyuyor demekki

Şuan cs 1.6 sw'mizde sorunlar var onlarla uğraşıyordum gün içeriside 1-2 aylık güncelleme yaparım

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

olmuş bitmiş şeyleremi yorum yapıyoruz desene 1-2 aylık

olmuş bitmiş şeyleremi yorum yapıyoruz desene 1-2 aylık
    hocam oyun sonuçda sizlere o heyecanı yaşatabilmem önemli yaşatabiliyorsam ne mutlu ama tabi çoğu zaman anlık oluyor bu zamanki gibi işim olunca 2-3 hafta yada aylık olabiliyor

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Save bendede açılmadı etti 3 neyse diyelip geçelim istemeyen takip etmez olur biter kimse sınırı zorlamasın bence sonra ceza alıcak birisi sonu o gözüküyor.

Nesil
    2006
    Yer
    kocaeli

buyur hocam ilk başlarda bunu kullandım

daha sonra fazla beraberlik almaya başlayınca değiştirdim 4 defans 2 mc 1 amr 1 aml 2 st yapdım sonra resimi koyarım taktiğin

hala bekliyorum taktiğini de şeyi anlamadım fazla beraberlik almaya başlayınca demişin zaten 34 maçta 5 beraberlik almışın bu taktiktik varkende 5 atmışın 6 atmışın niye değiştirdinki

hala bekliyorum taktiğini de şeyi anlamadım fazla beraberlik almaya başlayınca demişin zaten 34 maçta 5 beraberlik almışın bu taktiktik varkende 5 atmışın 6 atmışın niye değiştirdinki
    sivas maçında mağlubiyet aldım ondan sonrada 2 beraberlik almıştım yalnış hatırlamıyorsam ondan sonra taktik arayışına girdim bunu kullanıyorum

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri