Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 194 sonuç

Konu: Fm11' de PatLama BekLediğiniz FutboLcuLar ?

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post

Gerçi Ömer abide demiş fazla bir artş beklemeyin diye , yine yabancılarda 5-6 özellik 2-3 artar bizimkiler olduğu yerde sayarlar

haklı ama ...

türk futbolcuları kendilerini geliştirmemekte keçi inadına devam ediyor. arda son 1 senede bırak kendini geliştirmeyi geriledi bile. mehmet topal deniyor, adam hayatının en berbat sezonunu geçirdi geçen yıl. bir gram ilerleme yok. türk futbolcu olarak bence yükseltilmesi muhtemel adamlar ;

ozan ipek
    volkan şen
    onur kivrak
    mustafa pektemek

aklıma gelenler bunlar şimdi. elbette birkaç isim daha çıkacaktır.

ayrıca necip emre falan zaten mental olarak gayet yeterli yansıtılmış oyuna, zevkli olan onları ilerleyen yıllarda geliştirmek değil mi? adamların potansiyelleri zaten yerli yerinde. bi artış beklenemez onlarda bana göre.

Mesut Özil, Müller, Elano, Arda gibi gbi.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Sadece kendi takimim icin konisim

Selcuk Turkiyenin en iyi orta sahalarindan biri, cok daha iyi olmasi lazim
    Colman, gecen seneki performans ortada
    Onur, Potansiyeli herkes gordu

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Quote Originally Posted by EmReLie View Post

Şu Avrupa'nın Bizden Alıp Veremediği Ney Ya. Geçmiş Geçmişte Kaldı Bizim Ülke Hiçbirşey kazanmasın,haketmesin,olmasın,etmesin
    tek bir nedeni var

adamlar porofesyonel

bizde her işi takımı biel bşakanlar kuruyor ne bekliyorsunuz

okan emre hakan gitti interde oynadı

ümit ilanda tugay blackburnde emre newcastleda oynadı tucay bak stokeda

hepside gittiler zamanında avrupaya kazandılar bizde kasap ve kazma futbolcular sadece para kazanma zihniyeti olursa bir şey olmaz

birde ecip mehmet battal bunların profilinde iyi gelişme bekliyorum
    müller wonderkid olur herhalde

Necip,Müller,Pedro,Diego Milito

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

1.Onur kıvrak
    2.Pedro
    3.Messi ( daha da uçuracaklar)
    4.mesut
    5.müller
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Messi'nin öyle uçmasını felan beklemeyin. Messi'de büyük değişiklikler olmayacaktır. Zaten özellikleri gayet iyiydi. Ama bana vercekler öyle bir oyuncu bütün özelliklerine 20 girerdim.
    I'm back...

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by therush5 View Post
    Necip,Müller,Pedro,Diego Milito
    Milito daha ne kadar artacak. 30 yaşını geçmiş adamın özelliklerini arttırmazlar. Kısacası düşürmezlerse iyi.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Milito düşmez ki.. Geçen sene şov yaptı.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Milito düşmez ki.. Geçen sene şov yaptı.
    Ama artmazda.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Niye artmasın ki , ben İbrahim Üzülmez'in bile bazı özelliklerinin artmasını bekliyorum

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Thomas Müller, Romelu Lukaku, Sessegnon, Gyan, Pedro, Mesut Özil, Arda(Şut, Frikik), Elano, Forlan, Suarez, Eljero Elia aklıma gelenler.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

gökhan gönül'ün özellikleri iyi yansıtılmış aslında. gizli özelliklerden consisteny ve ambition arttırılabilir.

stoch oyuna 2010 haliyle aktarılırsa kimse oynatmaz, o değerler gerçeği yansıtmıyor bana kalırsa.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by nessus View Post
    gökhan gönül'ün özellikleri iyi yansıtılmış aslında. gizli özelliklerden consisteny ve ambition arttırılabilir.

stoch oyuna 2010 haliyle aktarılırsa kimse oynatmaz, o değerler gerçeği yansıtmıyor bana kalırsa.
    3 sene Chelsea Rezerv'de olduğu için öyle. Bu sene Twente performansı ile özellikleri artacaktır.

Quote Originally Posted by vego View Post
    yok ondan değil onunda etkisi olabilir ama

EU pasaportu
    ispanya da problem değil

manu nun aldığı fernandez asamoah gyan semih şentürk dünya kupasında parlayan oyuncular ve arsenal kadrosunun yarısı bendtner falan da dahil

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Thomas Müller , Sami Khedira, Mesut Özil , Pedro ve Diego Milito en net artışı gösterecek oyuncular bence.
    7

kendi takımım galasaray için
    arda özellikle şut ve duran toplarda
    mehmet batdal bence su anki profiline göre baya bi artış olması lazım
    sabri ^^
    azıcıkta mustafa sarp
    ayroca aykutu unutmuşum
    dier turk takımlarında
    trabzonda onur fenerde volkan ve semih bursada ozan ipek

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Zanetti, Zabaleta, Ansaldi, Campagnano, Belletti, Emerton, Maicon, Dani Alves, Rafinha, Cicinho, Zapata, Corluka, Srna, Wes Brown, Grygera, Carragher, Neville, Glen Johnson, Zebina, Chalme, Reveilleire, Sagna, Rod Fanni, Westermann, Lahm, Fritz, Friedrich, Beck, Boateng, Heitinga, Boulahrouz, Zambrotta, Bonera, Santon, Eboue, Bosingwa, Anyukov, Ivonovic, Cuellar, Iraola, Arbeloa, Gamez, Behrami, Chrygnski, Lichtsteiner, Sergio Ramos.

göhkan gönül buradaki bir çok oyuncuyu sırtında taşırken sahada 10 kere gidip gelir tabi lahm, alves, maicon ve ramos süphesiz gökhan'dan daha iyi.

eminim alman, italyan ya da ispanyol falan olsaydı işler değişirdi.

ayrıca sabri'yi de yabana atmamak lazım. 2008 ve 2009'da özellikleri iyiydi. 2010'da taraftar baskısıyla özellikleri düşürüldü galiba.

emre'nin de özelliklerinin iyileştirileceğini umut ediyorum artık. oyununu her sene gördükçe iyileştiriyorlar. 2009'da markajı 4 müydü neydi. nasıl araştırmacılıksa? 2010'da 10 yapmışlar galiba. allah razı olsun.

forlan'ın da frikiklerini 7 yapan arkadaşa burdan selam ederim. nasıl araştırmacıy mışsınız arkadaş. bu adamı hiç mi frikik kullanırken görmediniz?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

ayrıca selçuk inan'ın da özelliklerinde artış bekliyorum. adam bildiğin turkish pirlo aga o kadar olmasa da düz adam profilinden kurtarmaları lazım.

kardeş yansıtmıyor olurmu bende 2.yıl wolves 11 m euroya aldı diğer sezonda manu ya 24 m paunda gitti takımın yıldızı ve özellikleri hayli gelişmişti...

Nesil
    2003

Ambition, ozellikle Fenerbahce'den ayrilip Avrupa'da oynamak istemedigini belirttigi icin dusuk tutuldu. Dusuncesinde bir degisiklik oldugu konusunda da herhangi bir bilgi yok henuz.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

sercan volkan ozan 3lüsü
    luis suarez
    onur kıvrak
    pedro
    annan
    milito
    muller
    emre çolak
    a.sanchez
    giovanni dos santos
    javier hernandez
    lukaku
    ve bence en büyük gelişmeyi göstermesi gereken kişi Dzagoev

he bide vemaelen (nası yazılıyodu bu xD ) uzun şutunun 16 civarı olması gerek

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Emenike ...

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Emenike,Mehmet Batdal,Emre Çolak,Arda'nın şutu,Onur Kıvrak,Canales,Bebe,Sabri,Gökhan Gönül,Pino az da olsa bekliyorum,M.Sarp,Volkan Şen,Sercan,Necip Uysal,İsmail Köybaşı,Segio Busquets,Higuan Mental yapısı,Pato,G.Dos Santos,Pedro,Lukaku,Ceyhun Gülselam

Daha var aklıma gelmedi. Necip'ten patlama bekliyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Açıkcaso milito'nun hiçbirşey olmazsa bütün zihinsel özellikleri 20 felan olsunTakımına 3 kupa kazandırdı

stoch,yasin avcı,emenike(bjk,gs,fb nin transfer listesine girebilir hatta almanyanın orta halli takımlarının listesinede)mehmet batdal,javier hernandez,bebe ,bobo,necip uysal zaten iiidi bu kez patlama yapar,higuain,forlan,thomas müller,mesut özil,sami khedira(2010da felaketti),eljero elia,gyan asamoah,kevin prince boateng,daniel sturridge şimdilik bu kadar geliyor aklıma takım olarakda gerçekte bilmemde fm de patlama yapacağından emin olduğum tek bir takım var Juventus...

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Emenike'de çok büyük bir patlama olacağını sanmam. Koy bir GS'ye yada FB'ye çok etkisiz olur. Küçük takımın büyük topçusu olur.

vedat1987 Misafir

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    Zanetti, Zabaleta, Ansaldi, Campagnano, Belletti, Emerton, Maicon, Dani Alves, Rafinha, Cicinho, Zapata, Corluka, Srna, Wes Brown, Grygera, Carragher, Neville, Glen Johnson, Zebina, Chalme, Reveilleire, Sagna, Rod Fanni, Westermann, Lahm, Fritz, Friedrich, Beck, Boateng, Heitinga, Boulahrouz, Zambrotta, Bonera, Santon, Eboue, Bosingwa, Anyukov, Ivonovic, Cuellar, Iraola, Arbeloa, Gamez, Behrami, Chrygnski, Lichtsteiner, Sergio Ramos.

göhkan gönül buradaki bir çok oyuncuyu sırtında taşırken sahada 10 kere gidip gelir tabi lahm, alves, maicon ve ramos süphesiz gökhan'dan daha iyi.

eminim alman, italyan ya da ispanyol falan olsaydı işler değişirdi.

ayrıca sabri'yi de yabana atmamak lazım. 2008 ve 2009'da özellikleri iyiydi. 2010'da taraftar baskısıyla özellikleri düşürüldü galiba.

emre'nin de özelliklerinin iyileştirileceğini umut ediyorum artık. oyununu her sene gördükçe iyileştiriyorlar. 2009'da markajı 4 müydü neydi. nasıl araştırmacılıksa? 2010'da 10 yapmışlar galiba. allah razı olsun.

forlan'ın da frikiklerini 7 yapan arkadaşa burdan selam ederim. nasıl araştırmacıy mışsınız arkadaş. bu adamı hiç mi frikik kullanırken görmediniz?
    yapma be dostum bence sen sadece fenerin maçlarını izliyorsun zanetti,bikaç yıl önceki belletti,maıcon,danı alves,rafınha,savunmasıyla corluka,hücum yönüyle srna,her yönüyle glen johnson,sagna,lahm,zambrotta,ıvanovıc,sergıo ramos gökhandan iyi oyuncular kesinlikle.
    bikere gökhanın defansif sezileri,kademe anlayışı,mental yönleri,sürekliliği vs vs özelliği büyük avrupa takımları için yetersiz.
    bide şunu demek istiyorum Türk araştırmacılara cimri diyen arkadaşlar için.Arda yı messiye gökhanı maicona,cenki zaten buffona yakın gören arkadaşlara soruyorum.Bu arkadaşların oynadığı takımlar daha perşembe günü paoka,karpaty e karşı ne yapmışlar.Benim sahada gördüğüm en iyi oyuncu deniz kozhanovdu.şunu artık bilmeliyiz avrupadaki tempo çok farklı hele şampiyonlar ligi bambaşka bizim oyuncularımız o seviyenin oyuncuları değil.artık anlayalım bunu ona göre arkadaşlara cimri diyelim

vedat1987 Misafir

birde yükselmeyi hakeden çok oyuncu saymış arkadaşlar çoğuna katılıyorum ayrıca gareth bale kesinlikle birkaç seviye arttırdı performansını

Mesut Özil ve Müller'de patlama bekliyorum. Bence Dünya Kupası'nın büyük bir etkisi olacaktır.

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri