Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 194 arası toplam 194 sonuç

Konu: Fm11' de PatLama BekLediğiniz FutboLcuLar ?

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

belki arkadaşlar yazdığıma gülebilir ama daha basit şeyler yazıcam:
    schuster in kadro rotasyon u 20 olmalı şu scouttan baktım bence az yükseltilmeli ofansa önem vermeli ve önde savunma yapabileceği değerler girilmeli
    trabzonda kaleci onur un yeteneği yükselmeli. fm 2010 için bakıldığında şenol hoca yabancı olan adamı hani yaşlı olan onu oynatıyor oysa şenol hoca onur u oynatıyor
    fm 2010 için ise hiddink tr ye gelmeli.aykut hoca menager fb de şu an istese de olmaz genel menager den menajer nasıl olacak?
    ayrıca schuster bjk de değil (oyun 2010 ondan tabi o zaman yoktu biliyorum)ama sezon sonu gelir şeklinde yapılabilirdi gerçi o zaman belli değildi bu.
    bursa menageri ertuğrul sağlam uğraşması düşük aslında ama berabere kaldığımız bi maçta "potansiyelinizi göremedik" gibi bana fırça koymamalı.
    aklıma gelenler bunlar.bazısı 2010 için,bazısı sonradan oldu konamazdı,bazısı olabilir-di.
    hadi iyi oyunlar...

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    neill i baya artirmalari lazim emenike volkan m.batdal
    neil artmaz yaşlı adam neticede. ayrıca ouaresma düşürülmemeli türkiyenin en iyisi bence şu an o yüzden değerleri aynı kalmalı ayrıca bjk li de değilim.gs liyim.
    m.battal da gs ye gelmeli idi 2010 da belki o zaman yoktu transferi.

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Pedro (Barcelona)
    Thomas Müeller, Bastian Schweinsteiger (Bayern M.)
    Yaya Sanogo (Auxerre)
    Gregory Van der Wiel (Ajax)
    Javier Hernandez (Man Utd)

bunlara tamamen katılıyorum ve türk olarak da necip ve emre çolak yükselir sanırım. gelen yabancılarda bir artış olacağını zannetmiyorum (Stoch-dia-pino 3 lüsü)
    necip ve emrenin ca sı yükselebilir de pası zaten türkiye için uçuk bence.

Quote Originally Posted by Aşk-ı Şehir View Post
    Messi'nin öyle uçmasını felan beklemeyin. Messi'de büyük değişiklikler olmayacaktır. Zaten özellikleri gayet iyiydi. Ama bana vercekler öyle bir oyuncu bütün özelliklerine 20 girerdim.
    birincisi ben girdim hepsine 20 oyuna girdim 13 16 18 karışık öyle olmuyor yani.
    ayrıca messi tamam klas adam ama hepsi 20 değildir.20 olsa defansta, kaleci falan oynaması gerekmezmiydi tamam iyi adam ama abatmayalım arjantin ne oldu biliyoruz kupada önemli olan takım ve manajeri bence.
    espri yaptığını da gördüm bu arada()ama yanıtlim dedim.
    (sayfalar farklı olduğundan farklı mesaj attım farklı sayfalardan farklı eklenti yapılabiliniyormu bilmem)
    ek olarak alıntı: irfankeskin61
    onur ecep kıvrak
    lukaku
    mesut özil
    cevap:lukaku bence pa sı iyi 185 ama ca sı artabilir.onur kesin artmalı zaten yazdım mesut ta reale gittiğine göre artar.
    Last edited by mehmetd : 08.Ekim.2010 at 02:39 Reason: arka arkaya aynı konulu mesajlar birleştirildi.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Tartışmaşız Guiza

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Necip'in PA'sının artmasına gerek yok ilk sezon Real Madrid alırken gördüm. CA'sı artabilir ama.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Necip'in PA'sının artmasına gerek yok ilk sezon Real Madrid alırken gördüm. CA'sı artabilir ama.

Bende gördüm ve çok şaşırdım

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Necip'in pa'sı sabitlenir Ca'sı artar gibime geliyor.

Arda turan'ın geliştireleceğini düşünüyorum. Oynadıgım her kariyerde necip man utd. real madrid gibi büyük takımlar tarafından alınıyor ancak arda sadece tottentham'a gidebiliyor.

Diğer arkadaşlarımın da yazmış oldugu gibi kesinlike mesut özil'in bayağı gelişeceği aşikar.

Bunun dışında kaleci olarak ciddi kurtarışlar yapan hatta penaltı kurtaran onur'un da iyi bir gelişim göstereceğine inanıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Büyük beklenti içinde olma derim. : )

neden ki ??

muhammetin özel yeteneğine yüksek verirler o kadar . daha çocuk yaşta güç kuvvet değeri katmazlar o yaşta bence. bu arada Stoch wonderkid olsun ))))))))

9. Default

Son olarak bu isimlere m.city deki Adam Johnson ve Utrecht deki Ricky Van Wolfswinkel eklenebilir.

Bu arada yukarıda Muhammet Demir ile ilgili bir şeyler söylenmiş. Şu an oyundaki fiziksel güçlerinin değerini bilmiyorum ama normalde fiziksel açıdan Lukaku dan bir farkı yok.Tabi 10.3 te herhalde bitiriciliği 14 felandı.Bunun yanında pas , çalışma azmi , agresiflik ve fiziksel özellikleri biraz artırılabilir.

U15-16-17-18 yaş milli takım yaş gruplarında dünya ve avrupa şampiyonalarında büyük işler yaptı ve Chelsea ve West Ham United gibi ingiliz kulüplerinin dikkatini çektii.Buna rağmen oyundaki güçlerinin fazla artırılmamasının sebebi de 3-4 yıldır a takım ile antremana çıkmasına ve kadro oyuncusu olmasına rağmen sadece 2 maçının olmasıdır.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Angelofdeath View Post
    bu arada Stoch wonderkid olsun ))))))))
    Sebep?

.......

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben Mainz Takım Oyuncularını merak ediyorum böyle bi cıkıs yakalayacaklarını acaba fm scootları ön gördümü birde Dortmund lu Kagawa merak ediyorum oda Japonyanın Cristiano Ronaldosu olcak gibi

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    Sebep?

.......
    forumdaki bazı arkadaşların olayı biraz abartması diyelim. fenerbahçeye giden her oyuncuyu dünya klasında sayıyolar. gökhan gönül stoch mehmet topuz vs. gibi. Hatta bazıları Gökhan gönülü maicon daniel alves gibi adamlarla neredeyse aynı kefeye koyuyolar. Sanırım biraz gerçekten uzak konuşmalar oldu gibi gelio bana ...eee madem millet bu kadar uçmuş bende son noktayı koyuvereyim dedim..

Quote Originally Posted by Angelofdeath View Post
    forumdaki bazı arkadaşların olayı biraz abartması diyelim. fenerbahçeye giden her oyuncuyu dünya klasında sayıyolar. gökhan gönül stoch mehmet topuz vs. gibi. Hatta bazıları Gökhan gönülü maicon daniel alves gibi adamlarla neredeyse aynı kefeye koyuyolar. Sanırım biraz gerçekten uzak konuşmalar oldu gibi gelio bana ...eee madem millet bu kadar uçmuş bende son noktayı koyuvereyim dedim..
    Altına imzamı atarım.

Aydin Yilmaz artik son sansi da bu oyun yoksa faruk atalayin yayina yazdircak artik adini

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri