Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 78 sonuç

Konu: FM 2011'de Düşüş Beklediğiniz Oyuncular

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    Quaresma ve Robinho düşecektir.Türkiye'ye geLip düşmeyen mi var?
    Bence düşmeyecek, hatta daha iyi de oLabiLir
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Katılıyorum
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Profili direk İtalya'dan gelecek bence biraz düşebilir..

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Robinho, Quaresma, Guti, Niang, Stoch, Dia gibi adamLarın profiLLeri geçen yıL neyse o şekiLde oLur en fazLa. Düşmemiştir ama çokta artmamıştır. Sonuçta bunLarı oranın araştırmacıLarı yapmış oLacak. BiLemeyiz nasıL yaptıkLarını.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Guiza,Serdar Özkan,V.Babacan

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Robinho daha gelmedi ki. Resmi olarak bir açıklama yapılmadı. Bir habere göre de City yönetimi açık artırma gibi Fb ya da Bjk'ye satacakmış en yüksek parayı verene.
    +
    Quaresma böyle süper oynarken mi düşecek ? Hiç sanmıyorum. Düşerse Guti düşer.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Guti'nin yaşı ilerlediği için fiziksel özellikleri düşebilir belki.

Quaresma'nın aksine yükseleceğini düşünüyorum ben açıkçası. Thierry Henry ciddi bir düşüş yaşayabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Güiza'nın profili Topsuz Alan 20,Bitiricilik 3,Soğukkanlılık 3 olması gerekir

Serdar Özkan daha ne düşecek zaten rezalet oyunda aynı devam eder bence tuncay 2010 da çok düşükü özellikle tekniksel kısmı stoke'a gittiği için bence gutide bi değişiklik olmazda quaresmada olabilir beşiktaşa geldiği için değil geçen yıl felaket olduğu için...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bugün itibari ile Nihat'ın özelliklerinin dibe inmesini bekliyorum. Oyuncu niteliğini kaybetmiş bir oyuncu. Bitmiş, kaybolmuş. Bugünkü maçta deli etti. sıfırın altında eksi not benden.
    FM Gazetesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İyi de aynı Nihat bir iki hafta önce çok başarılıydı. Önemli olan form durumundan çok genel durumu. Nihat'ın oyundaki profili oyununu yansıtıyor. Çift forvette çok etkili ama sağ kanatta kayboluyor.

Quote Originally Posted by ozaniel View Post
    İyi de aynı Nihat bir iki hafta önce çok başarılıydı. Önemli olan form durumundan çok genel durumu. Nihat'ın oyundaki profili oyununu yansıtıyor. Çift forvette çok etkili ama sağ kanatta kayboluyor.
    kesinlikle katılıyorum insanlar hep yakın geçmişe bakıyor ve bu benide çok sinirlendiriyor nihatın türk futbolundaki önemi ortada tartışmaya gerek yok...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir zamanlar iyi olduğu ortada. Şimdi de ne olduğu ortada. Geçen sene başında sakattı dedik bişey demedik. İkinci yarısı geldi ligin.. hala bişey yok. Maçlarda saç baş yoldurttu bana. Ama bu sene kötü oynamaya ve böyle başlamaya hakkı yok. Vasatlaşmaya başladı git gide
    FM Gazetesi

Ferhat Öztorun, Hrvoje Cale, Barış Memiş, Umut Bulut.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by unleashed View Post
    Ferhat Öztorun, Hrvoje Cale, Barış Memiş, Umut Bulut.

Umut Bulutmu Bence fizik gucu Turkiyedeki en yuksek oyuncularindan biri

17. Default

Karşıyakadaki Taha'nın Çalışma Azmi 16 ydı . onun 5 veya 6 ya düşürülmesini istiyorum. Maçtan önce ısınırken yürüyor adam . Maçta desen koşmayı bırak yürüyecek gücü yok .

Robinho,Ronaldinho,Fernando Torres,Quaresma

19. Default

Mohammed Ali'den süper bi düşüş bekliyorum . Kendisini Karşıyaka'ya aldım 18 maçta 21 gol gibi bi rakama ulaştı asistleri de cabası . Yakında ortasahadan gol atacak diye korkuyorum

millete bak tüm beşiktaşlı futbolcuları düşürün? kendi oyuncularınızı arttırın

21. Default

Millete bakın diyosunuz da Holosko oyunda maç başına gol ortalamasıyla oynuyor. Geçen sene Nihat kaç gol attı ? 5 mi 6 mı ?

alexin düşürülmesini bekliyorum
    Last edited by GeNç KaRTaL : 26.Eylül.2010 at 23:41

Guiza da bekliyorum. Holoskoda oyunda çok golcü yapmışlar holoskonunda artık maç başına gol ortalamasıyla oynatan özelliklerinin düşmesini bekliyorum. Aynı şekilde Turgay Bahadır ve Sercan Yıldırımın özelliklerinde çok olmasada bir düşüş bekliyorum. Oyunda mutlaka bu ikisinden biri gol kralı oluyor bende. Bide Altay 18U daki tüm oyuncular regenlerle beraber düşüş bekliyorum. Oyunda her yıl bi wonderkid çıkarıyor Altay :/

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Sercan Yıldırım gol atıyor. Bence finishing veya soğukkanlılığı biraz düşürülmeli.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Sercan Yıldırım gol atıyor. Bence finishing veya soğukkanlılığı biraz düşürülmeli.
    Zaten baya bir düşük 13 finishing i var adamın

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Zaten baya bir düşük 13 finishing i var adamın
    Ama fazlasıyla gol atıyor. Hele o geçen hafta kaçırdığı gollerden sonra.

27. Default

Sercan Yıldırım her sezon 15 in üzerine çıkıyo nerdeyse ... Geçen sezon Ivankov ondan daha fazla gol attı

eneramo,robinho,güiza,elano,hamsik(çok abartılı profili var),lukaku,gattuzo,huntelaar,servet,agüero

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Düşüş diyosunuz da ben Fmde oyun başında yaşlanmış isimlerin profillerinin hep abartılmış olduğunu gördüm Bkz Rivaldo böyleydi. Ve bunun gibi bir çok kişi
    turksportal...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    Düşüş diyosunuz da ben Fmde oyun başında yaşlanmış isimlerin profillerinin hep abartılmış olduğunu gördüm Bkz Rivaldo böyleydi. Ve bunun gibi bir çok kişi
    yaşı 35'i geçmiş ve futbola damga vurmuş isimlerin mental özellikleri çok fazla oluyor genelde zaten öyle olmasıda normal.rivaldo'nun fiziksel özelliklerine bakacak olursan 25 yaşındaki gibi olmadığı kesindir.ee tabi bide teknik özellikleri üst düzeyde olunca genel olarak abartılı görülüyo oyuncunun profili.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri