1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Takım Uyumu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Takım Uyumu

Oyun içinde takım uyumunu bir türlü sağlayamıyorum. Bu sebeple güçlü oyuncularım olmasına rağmen yeniliyorum. Kaliteli oyuncularla donatılmış durumda takımım. Fakat takım uyumu sekmesine geldiğimde kötü yazıyor. Bunu nasıl çözebilirim?
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bi sezonda çok transfer yaptıysan böyle bi sorun cıkıyo olabilir. zamanla düzelicektir

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Bu biçok şeyle alakalı olabilecek bir durum. Oyuncu etkileşiminde izlenen yanlış yol... büyük takıma gitme isteği olan yada mutsuz oyuncuların çokluğu... birbirini sevmeyen oyuncuların olması... moral ve motivasyonu düşüren takım konuşmaları... arka arkaya alınan kötü sonuçlar...vs diye sayabiliriz.

Bunu ancak sen anlayabilirsin. Oyuncuları tek tek inceleyip hangi oyuncular neden dolayı mutsuz onu anlaman lazım önce. Bunu da oyuncu profilinde personal (kişisel) kısmına geçip happiness (mutluluk) bölümünde yazanları inceleyerek yapabilirsin.

Önce sebebini anlayalım sonra çözüme bakarız

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Genel olarak takımda birçok oyuncunun olması.Giden ve gelen birçok oyuncu olması.

Aynı mevkiye birden çok transfer yapılması.Maç konuşmalarında kötü konuşmalar.

Sevilmeyen personelin olması.Tatile aldığın zamanda kazansan bile sana olan yeteneklerini kaybetmeleri.

Bunlara belki biraz daha eklenebilir

Düzeltmesi ise tamamen sana kalmış bir olay.Mesela sezon sonu tatilinden sonra genelde iyi halde gelirler aksi halde yani gelmedikleri zaman elinde tutmayı düşündüğün oyuncularla kontrat imzalamanı önerebilirim,diğer oyuncularıda takımda tutmak istemiyorsan ama 1 sene daha oynatmak istiyorsan hazırlık maçları yapabilirsin sürekli.

Daha kısa yollu çözüm ise takımda sevilen bir oyuncunu kaptanlığa getir tüm çözüm hallollsun
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

+
    Hedefin gerisinde kaldıysan.
    .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Boş başladım kariyerime. Fulham'da kötü bir başlangıç yaptım. Kayserispor'a geldim. 1-2 sezon bi hayli rotasyon yaptım, başarı gelmedi. Dolayısıyla moreller düşük ve kadro uyumsuz oldu. Sanırım bundan. Ama ilginçtir.. Kayserispor'a taksitle Neymar'ı aldım bildiğiniz üzre wonderkid. Yıl 2012. Adam her maç 3-4 gol atıyor. Kadro uyumu birden bire, tek bir adamın gelmesi ile güzele doğru çıkıyor
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Benim kadro uyumum hep kötüydü ama Gourcuff iyidi. Pek etki etmiyordu maçları yine kazanıyordum. Gourcuff + Albin + Cardozo olunca kadroda uyuma falan gerek kalmıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Benim kadro uyumum hep kötüydü ama Gourcuff iyidi. Pek etki etmiyordu maçları yine kazanıyordum. Gourcuff + Albin + Cardozo olunca kadroda uyuma falan gerek kalmıyor.
    Cardozo zaten başlı başına bir ilah. Yani oyunda çok iyi süper ama bence bi oyuncu okadar abartı gol atamaz. Ligde 45-50 gol attığını biliyorum bazı kariyerlerinde yahu!
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

çok transfer yapma. bundan olduysa yeni transfer yapma eldeki oyuncuları gönderip kadronda oynayabilecekler hariç hepsini gönder ki ben alt yapıdakileri bile gönderiyorum ama ondan değil tabi yeteneksiz olduklarından dolayı.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by gorkem88 View Post
    Cardozo zaten başlı başına bir ilah. Yani oyunda çok iyi süper ama bence bi oyuncu okadar abartı gol atamaz. Ligde 45-50 gol attığını biliyorum bazı kariyerlerinde yahu!
    bazı kariyer derken bizimki olmasın

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Maç kazanıp kaybetmek de takımın havasını etkiliyor. Hep maç kaybeden bir takım ne kadar arkadaşlık olursa olsun iyi bir atmosfere sahip olamaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

bir mevkiye fazla oyuncu alınca da oluyor ek yapim dedim ben gourcuf u ve a.ramsey i aldım sonra m.pjaniç i aldım o zamana kadar tek gol yememiştim pjaniç i aldım 3 maçta 3 gol (her maçta 1 gol) yedim.bi dahada gol yemedim geçen sezon. ayrıca pjaniçi almam hoş karşılanmadı kadro uyumu bozuldu sonra adam gönderdim şimdi iyi ama pjaniçle ara hala kötü.
    gourcuff pa 187-ramsey pa 187 pjaniç pa 185 bu arada.

Mesaj Yetkileri