1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: not well - formed (invalid token) at line 1 of default.xml hatası '' W7''

Default not well - formed (invalid token) at line 1 of default.xml hatası '' W7''

Lütfen Yardım Edermisiniz , Bugun Yeni Laptop Aldım Geldim Masaüstündeki Kariyeri Flash'a Attım Ordanda Laptop'a Oynayım , Devam Ediyim Diye Ama Yukarıda Yazmış Olduğum Hatayı Alıyorum Çıldıracamm..

Bu da sorunun linki...
    W7 olduğu ıcın laptop :

Dostum hata ile karşılaşınca, hatayı direkt olarak google'a yaz. Gelen İngilizce siteleri Google translate ile Türkçe'ye çevir, sorun çöz. Ben hep öyle yapıyorum. SI Games forumlarında yöneticinin çözüm önerisi : Aşağıdaki dosyayı silmeni söylüyor.

XP:

C:\Documents and Settings\<username>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010\settings

Vista & W7

C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2010\settings

Resmi sitedeki konu :

http://community.sigames.com/showpos...13&postcount=2

şunuda yapamadım lütfen bi açıklarmısınz şimdiden çok saolun..

Lütfen Bir Cevap Ya

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by ForzAnkara View Post
    Lütfen Yardım Edermisiniz , Bugun Yeni Laptop Aldım Geldim Masaüstündeki Kariyeri Flash'a Attım Ordanda Laptop'a Oynayım , Devam Ediyim Diye Ama Yukarıda Yazmış Olduğum Hatayı Alıyorum Çıldıracamm..

Bu da sorunun linki...
    W7 olduğu ıcın laptop :

Dostum hata ile karşılaşınca, hatayı direkt olarak google'a yaz. Gelen İngilizce siteleri Google translate ile Türkçe'ye çevir, sorun çöz. Ben hep öyle yapıyorum. SI Games forumlarında yöneticinin çözüm önerisi : Aşağıdaki dosyayı silmeni söylüyor.

XP:

C:\Documents and Settings\<username>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010\settings

Vista & W7

C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2010\settings

Resmi sitedeki konu :

http://community.sigames.com/showpos...13&postcount=2

şunuda yapamadım lütfen bi açıklarmısınz şimdiden çok saolun..
    arkadaş hem sormuş hem cevaplamışmı ayrıca onuda anlamadım

Mesaj Yetkileri