Quote Originally Posted by mangamali View Post
ii de nasıl halletcem
yeni oyunda liglerini seç.sen onlara karışamazsın şu an yada onların başına geçicen! dediğim gibi mecburen alıyorlardır zira sadece tr yi seçmişsen tüm oyuncular yüklenmemiştir onlar da bakıyor bu tr de bayaa adam var biraz alalım diyorlar zira dediğim gibi başka lig yok ki nereden alacaklar ki mesela benim oyunda -sizde de öyle olabilir- hoffenheim nerde adam var herkese talip oluyor zira oyuncusu yok olanları da free almış zaten.

Quote Originally Posted by mangamali View Post
sportinteractive bu kadar salak bi şirket mi ki oyunda böyle bi hata olabilrmi gol atmadan asist yapmadan gidiyo diyorum ne paralara kimler gidiyo sorunu halledebilicek bi mod admin yardımı yok mu
4. kelime pek uygun değil. ben yazsam mesajlarımın hepsini silerlerdi! zira biraz öyle oluyor gibime geliyor! yazdığım yazıların bazısını sonradan göremiyorum burada.

soruna gelince cevabı üstte yazdım. nerde genç adamın var hepsine talipler. bende de medya 180 e 185 olan dr adamımın yerine ca sı 100 ler pa sı 130-140 civarı olan artun diye bir adamı bu adamın yerine almak istediğimi yazıyor!

BU OYUNU SEVİYORUM