1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: FM 2010 ekran görüntüsü alma

Default FM 2010 ekran görüntüsü alma

Bilmeyenlerin olduğunu düşündüm çok kısa birşey hemen tarif edeyim. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz ekrana geldikten sonra ALT+F9 tuşlarına basarak ekran görüntüsünü alıyorsunuz. Nereye gidiyor bunlar peki?
    Belgelerim->Sports Interactive->Football Manager 2010->Screenshots klasörünün içine kaydediliyor. Bol SS'ler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bak ilk sana sordum sonra başkasından öğrendim..

Çook uzun zamandır FM oynuyorum ama bu olaya ilk defa sende dikkat ettim..
    teşekkürler bilgi için

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Bak ilk sana sordum sonra başkasından öğrendim..

Çook uzun zamandır FM oynuyorum ama bu olaya ilk defa sende dikkat ettim..
    teşekkürler bilgi için
    Rica ederim. Kolay bir yöntem çoğu kişi paint ile almayı tercih ediyor. Print Screen yap onu yapıştır sonra kes biç süsle püsle vs. uzun iş. O yüzden bende senin sorduğunu görünce paylaşayım dedim. Umarım faydalı olur.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Ben bir kere denedim de olmadı. Bu işlem Windows 7'de mi yoksa her sistemde oluyor mu ? Ve her basışımızda mutlaka alıyor değil mi ? Oyunu simge durumuna getirmemize gerek yok yani ? Ve bir de(yine) Solda ki alt mı sağdaki alt mı ?

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Ben bir kere denedim de olmadı. Bu işlem Windows 7'de mi yoksa her sistemde oluyor mu ? Ve her basışımızda mutlaka alıyor değil mi ? Oyunu simge durumuna getirmemize gerek yok yani ? Ve bir de(yine) Solda ki alt mı sağdaki alt mı ?
    Şimdi ben Windows XP kullanıyorum Vista veya 7'de oluyor mu onu bilmiyorum. Her basışında alıyor tabi ki Eray ben oyunu simge durumuna getirmeden yapıyorum sol'u tercih ederim ama sağ ile arasında fark yok

Bende olmuyor neden anlamadım. Yapıyorum ama ScreenShots klasörü çıkmıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Bende olmuyor neden anlamadım. Yapıyorum ama ScreenShots klasörü çıkmıyor.
    Belki de biz oluşturuyoruzdur

Belki de biz oluşturuyoruzdur
    Ben oluşturmadım direk kendisi oluşturmuştu. Olmuyorsa birde kendini oluşturmayı deneyin.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Yok Çağlar. ALT+F9 basınca takımın transferlerini gösteren sayfaya gidiyor.

İşletim sistemiyle bir ilgisi var mı peki hangi işletim sistemini kullanıyorsun?

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Windows XP benim ki de. Kısayollarla ilgilidir belki. Oyunun kısayollarını nerden değiştirebilirim ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ben vista kullanıyorum ve bende oldu.Hiçbir klasör eklemedim ya da çıkarmadım.
    Teşekkür ederim.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Windows XP benim ki de. Kısayollarla ilgilidir belki. Oyunun kısayollarını nerden değiştirebilirim ?
    Oyunu kaydettiğin FM konsoluna tıkladıktan sonra ayarlara gel en sağda kısayollar olacak oradan değiştirebilirsin. Yalnız CTRL + F9 yapmadığına dikkat et kısayollara baktım transfer merkezine gidiyor CTRL + F9 yaptığında. Save Screenshot olacak onu bul oradan kısayoluna bak farklıysa değiştirirsin yada onu kullan çünkü değiştirirsen çakışma olabilir başka bir kısayolla ona dikkat etmen lazım

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by caglaruzun View Post
    Oyunu kaydettiğin FM konsoluna tıkladıktan sonra ayarlara gel en sağda kısayollar olacak oradan değiştirebilirsin. Yalnız CTRL + F9 yapmadığına dikkat et kısayollara baktım transfer merkezine gidiyor CTRL + F9 yaptığında. Save Screenshot olacak onu bul oradan kısayoluna bak farklıysa değiştirirsin yada onu kullan çünkü değiştirirsen çakışma olabilir başka bir kısayolla ona dikkat etmen lazım
    Oyunu kaydettiğim FM konsolu derken ?

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Oyunu kaydettiğim FM konsolu derken ?
    demek istiyor ki ayarlar kısmında en sağda kısayollar var oradan farklı bir kısayol ayarlamış olabilirmisin diyor

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Kısayollarla oynamadım hiçbir zaman. Neyse şimdi bir bakacağım. Teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Transfers kısaltması F9 muş. Ondan oraya gidiyordu herhalde. Save screenshot kısaltmasını F9 yaptım. Transfersi değiştirdim. Oldu şimdi. Sağol Çağlar.

Transfers kısaltması F9 muş. Ondan oraya gidiyordu herhalde. Save screenshot kısaltmasını F9 yaptım. Transfersi değiştirdim. Oldu şimdi. Sağol Çağlar.
    Rica ederim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İşletim sistemi vs. hiç fark etmiyor. Fm 08'den beri var bu(öncesinde varmıydı oynamadığım için bilmiyorum).

Paylaşım için teşekkürler, + rep.

Mesaj Yetkileri