1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Biri sorumu cevaplayabilirmi ??

Default Biri sorumu cevaplayabilirmi ??

İspanya ligindeki takımların bildiğimiz gibi alt liglerde oynayan paf takımı benzeri takımları oluyor.Ben gimnastic i yönetiyorum 2022 sezonundayım . Takımı aldığımda gimnasticin paf takımı amatör kümedeydi yaklaşık 10 senedir takımın başındayım hala amatördeler.Bir sezon olsun üst lige çıkmadılar.

Sorum şu olacak paf takıma da iyi oyuncular alırsam amatörden bir üst lige çıkma ihtimali artarmı.Ya da bununla değil rasgele atamaylamı seçiliyor üst lige çıkacak takımlar

Tamamen Şans.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by muzoadux View Post
    İspanya ligindeki takımların bildiğimiz gibi alt liglerde oynayan paf takımı benzeri takımları oluyor.Ben gimnastic i yönetiyorum 2022 sezonundayım . Takımı aldığımda gimnasticin paf takımı amatör kümedeydi yaklaşık 10 senedir takımın başındayım hala amatördeler.Bir sezon olsun üst lige çıkmadılar.

Sorum şu olacak paf takıma da iyi oyuncular alırsam amatörden bir üst lige çıkma ihtimali artarmı.Ya da bununla değil rasgele atamaylamı seçiliyor üst lige çıkacak takımlar
    ben fm 2006 da editörden türkiye ligi için takım oluşturmuştum esas takımı süperlige rezerv kadrosunu amatör lige koymuştum (ki rezerv kadrosu tsl şampiyonluğuna oynar!)oyuna başlayınca rezerv takımın sadece yabancı takımlarla hazırlık maçları yaptığını gördüm.Yani;
    Eğer sen bir takımda menajersen 2.takımın aynı liglerde olamıyor(bakınız ankaraspor örneği)
    o yüzden c.ronaldoyu da getirsen orada kalır.yani bunu unut.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

İspanya liginde o takımlar üst lige çııkamıyor lider olsa bile, kural böyle.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    İspanya liginde o takımlar üst lige çııkamıyor lider olsa bile, kural böyle.
    ispanya ligi değil tüm liglerde öyle olsa gerek. bir takımın aynı ülkede iki takımı olamaz ki
    ankaraspor-ankaragücü istanbulspor-adanaspor gibi...

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    ispanya ligi değil tüm liglerde öyle olsa gerek. bir takımın aynı ülkede iki takımı olamaz ki
    ankaraspor-ankaragücü istanbulspor-adanaspor gibi...
    O takımlar birbiriyle ne alaka ?

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by playeray View Post
    O takımlar birbiriyle ne alaka ?
    ankaraspor-a.gücü aynı takım zaten(birinde başkan ötekinde yönetici)
    istanbulla adananın da sahipleri aynıydı(o zamanki star yani uzan)
    liglerde de aynı takımın bir birinci bir de altta takımı olamıyor demek istedim olsa da yönetemezsin onu demek istedim

Mesaj Yetkileri