1 ile 23 arası toplam 23 sonuç

Konu: Mancester City Teknik Adamı Fm Oynuyormu?

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

Default Mancester City Teknik Adamı Fm Oynuyormu?

Evet arkadaşlar.Görüldüğü üzere teknik adam fmdeki iyi futbolcuları getiriyor takıma.Sizin görüşleriniz nelerdir bilmek isterim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Türkiye'de de oynatan Teknik Direktörler var. Mesela Ersun Yanal gibi ( Hatta Arda'yı ordan bulmuş diyorlar ama bilemiyeceğim )
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

beleşe scout işte. ya işini bilmeyen ya da işini çok iyi bilen (arsene wenger gibi) teknik adamların oynadıklarını düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Everton SIGAMES'e her yıl belli bir miktar para ödeyerek oyunun database'ine daha oyun çıkmadan ulaşabiliyor ve böylece potansiyel yıldızları araştırabiliyorlar. Hatta Marouane Fellaini'yi FM'den transfer ettikleri söyleniyor.

Everton'ın böyle bir çalışma yaptığını bende duymuştum..

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Sercan Yıldırım ve Batuhan Karadeniz de oynuyor, ntvspora verdikleri röportajda söylemişlerdi.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Everton SIGAMES'e her yıl belli bir miktar para ödeyerek oyunun database'ine daha oyun çıkmadan ulaşabiliyor ve böylece potansiyel yıldızları araştırabiliyorlar. Hatta Marouane Fellaini'yi FM'den transfer ettikleri söyleniyor.
    Evet bu doğru bi haber

Bence ilgisi yok çünkü alınan isimler zaten tanınan oyuncular.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Şuan bende bir teknik adam olsam açar bakardım oyundan.Çünkü oyuncuların büyük bir bölümünün potansiyelleri yada yetenekleri hemen hemen oyundakiyle aynı düzeyde.Porto'nun yaptığı transferlere dikkat edin mesela.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Sercan Yıldırım ve Batuhan Karadeniz de oynuyor, ntvspora verdikleri röportajda söylemişlerdi.
    batuhanın oynadığını düşünmüyorum çünkü adam yine ntv ye futbolu sevmediğini söylemişti milli maçlar dışında maç izlemediğinide maç izlemeyen izlemeyei sevmeyen bir adam nasıl fm oynayacak pek anlamıyorum yani futbolu iş olarak görenlerden batuhandan gerçekte hiçbir şey olmaz çünkü kendine inancı yok ve büyük hedefleri yok onun hedefi eskişehirde kalmak yaşamak ve futbolu orda bırakmak(mış)...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Batuhan para seviyor, futbolu sevmiyor. Sergen de eskiden öyle demişti, ben futbolu sevmem diye, şimdi gece gündüz futbol yorumu yapıyor.

Bence teknik adamlar bir şekilde bunu farketmiştir. Binlerce kişi her yıl araştırma yapıyor. Oldukça doğru sonuçlar çıkıyor. Agüero seneler önceden oyunda transfer ettiğimiz oyuncuydu. Oyunda yıldız oluyordu, gerçekte de oldu. Birçok güney amerikalı kaleci İspanya'da oynuyor şimdi. Örnekleri çok fazla.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

onu bunu bilmem ama bi oyuncu keşfedip 2-3 yıl sonra onu gerçekte oynarken görünce insan duygulanıyor yav kimse tanımıyorken ben bulmuştum gibi

Inter'de Emre'yi böyle almamışmıydı yav, oğlu oynuyormuş başkanın o söylemiş hatta ya da başka isim ve takım için miydi bu senaryo
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    onu bunu bilmem ama bi oyuncu keşfedip 2-3 yıl sonra onu gerçekte oynarken görünce insan duygulanıyor yav kimse tanımıyorken ben bulmuştum gibi

Inter'de Emre'yi böyle almamışmıydı yav, oğlu oynuyormuş başkanın o söylemiş hatta ya da başka isim ve takım için miydi bu senaryo
    Benimde tam tersine sinirim bozuluyor. Ulan ne güzel bulmuştuk adamı sonraki seride alamayacağız şimdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

David Moyes para verip bakıyor database'e de transfer yapmıyorki adam aklıllı.Hazır konusu isyan ediyim biraz nedir çektiğimiz yahu sahamızda bile ıkınarak maç kazanıyoruz.

Mustafa Denizli,Ersun Yanal en önemli örnekleridir bunun.Başka bilmiyorum ama.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by myres View Post
    Evet arkadaşlar.Görüldüğü üzere teknik adam fmdeki iyi futbolcuları getiriyor takıma.Sizin görüşleriniz nelerdir bilmek isterim.
    Valla kullanmadığına tek inandığım teknik direktördür Mancini ve Man City heyeti. Fm kullanarak transfer yapmak az para çok potansiyel demek. Bunda ise çok para az potansiyel gibi bir denge var.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Valla kullanmadığına tek inandığım teknik direktördür Mancini ve Man City heyeti. Fm kullanarak transfer yapmak az para çok potansiyel demek. Bunda ise çok para az potansiyel gibi bir denge var.
    Tamamen katılıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Kesinlikle Porto fm den bulup alıyor. örnek J.rodriguez.
    Last edited by grkm33 : 11.Eylül.2010 at 13:24

Quote Originally Posted by cris king View Post
    batuhanın oynadığını düşünmüyorum çünkü adam yine ntv ye futbolu sevmediğini söylemişti milli maçlar dışında maç izlemediğinide maç izlemeyen izlemeyei sevmeyen bir adam nasıl fm oynayacak pek anlamıyorum yani futbolu iş olarak görenlerden batuhandan gerçekte hiçbir şey olmaz çünkü kendine inancı yok ve büyük hedefleri yok onun hedefi eskişehirde kalmak yaşamak ve futbolu orda bırakmak(mış)...
    ben öyle düşünmüyorum bende milli maçlar ve avrupa kupası maçları dışında oturup 90 dakika maç izleyemem sıkılırım (ki bazı milli ve avrupa kupası maçları da dahil buna) ama tam bi fm hastasıyım diyebilirm seriyi 01-02 den beri aralıksız her sene oynarım ve hersene de en çok oynadığım oyun arasında ilk 3 tedir ki çoğu zaman ilk sıradadır.

aslında bizim klüpleri buna ikna etsek sigames'e para ödeyecekleri için bizde orjinal alma derdi olmadan türkçe oyun oynarız
    Last edited by knsyr : 14.Eylül.2010 at 00:35

Quote Originally Posted by grkm33 View Post
    Kesinlikle Porto fm den bulup alıyor. örnek J.rodriguez.
    nicolas otamendi'de iyi bir örnek.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    İkisininde kendine 200 Ca ve Pa verdiğine eminim

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Batuhan - Profosyonellik - 20.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by knsyr View Post
    aslında bizim klüpleri buna ikna etsek sigames'e para ödeyecekleri için bizde orjinal alma derdi olmadan türkçe oyun oynarız
    bizim kulüpler oyuna para mı vercek, bizim kulüpler Allah Allah

Quote Originally Posted by vego View Post
    İkisininde kendine 200 Ca ve Pa verdiğine eminim
    Screw you guys, I'm goin' home

Mesaj Yetkileri