1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Saçmalık değil mi?

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Default Saçmalık değil mi?

Mesela diyelimki Fenerbahçe Alex'i 2011 yılında 1M$ ver al diyor futbolcuyu.20 klüp 1m veriyor Fener kabul ediyor ben veriyorum reddediyorlar e peki sen niye o teklifi istedin be klüp?Değil mi ama? Tabi bu gerçek dışı bir olaydır. Ama çokça oluyor 2011'de bu olay düzelir inşallah.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Diğer kulüpler sözleşme önerince senin teklif reddediliyor. Tabi son cevap tarihini belirsiz yaparsan kabul ederler.

Nesil
    2009
    Yer
    Sıfır Beş

Tamam arkadaşım teşekkürler demekki Bugün yerine Belirsiz yaparız.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Birde hangi takımı alırsam alayım mesela 1.2m öneriyorum cevap vermiyor karşı klüp bir süre başka bir takım aynı fiyatı öneriyor kabul ediyorlar sonra bana 2m istiyoruz diyolar..Nasıl oluyor anlamıorum bir türlü..Bir oyuncuyu almak istiosam başka takımlardan hep fazla para vermek zorunda kalıyorum..

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Diğer kulüpler sözleşme önerince senin teklif reddediliyor. Tabi son cevap tarihini belirsiz yaparsan kabul ederler.
    öğrendiğim iyi oldu

Herşeyi Mantıklı Olduda Sadece Bu mu Saçmalık Oldu Canım Oyunun O da Zarafetleri Diyelim Biz Ona

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by .AmasyaSpor. View Post
    Tamam arkadaşım teşekkürler demekki Bugün yerine Belirsiz yaparız.
    Quote Originally Posted by Suicider View Post
    Birde hangi takımı alırsam alayım mesela 1.2m öneriyorum cevap vermiyor karşı klüp bir süre başka bir takım aynı fiyatı öneriyor kabul ediyorlar sonra bana 2m istiyoruz diyolar..Nasıl oluyor anlamıorum bir türlü..Bir oyuncuyu almak istiosam başka takımlardan hep fazla para vermek zorunda kalıyorum..
    bugün yapma zaten bir hafta yap
    bende paulo diye bi oyuncuyu aldım aynı şekilde oyuncu regen dı değeri önce 0 kulüp 0 ister dedi fm genie scout. 0 önerdim vermediler bu arada adamın değeri 2m oldu bu sefer oyunda scout tan rapor aldım kaç ister diye 1 m olur dedi 1 m önerdim redddetti 6 m istiyorlarmış!
    2 milyon verdim reddettiler gene 6m 250falan dediler bende 2,6 m (7 m clause falan ne ise?) a aldım.ama fm genie scout hala 0 olduğunu iddia ediyordu!
    diğer adamlarda da aynı şekil.rakipten bi adama 65 yada 75 m falan dedi genie scout, verdim kabul ettiler ama bu sefer de rakip takım olduğundan adam gelmek istemedi(bide bu adamı editörden ben yarattım öyle bi adamda yok yani aslında!)sonra adam transfer listesine konulmak istedi 20,5 milyona r.madrid e gitii. aynı şekil bir diğeri de 17.5 m a inter e gitti.
    hadi bu rakip takım diceniz ondan gelmez ama hakkaten oyunun öyle bi durumu var her zaman daha fazla veriyoruz gene de 2. bir teklif gelince ona gidiyor adam.
    fm 2006 da bu durumdan az çekmedim.fm2010 da da örneğin otamendi rakip takımıma gidiyordu oyundan çıktım.adamın 190 pa sı var tamam rakibin defansa acil ihtiyacı var ama bende 190 pa sı olan adamı kaptıramam baktım fmrte ile kaç para önermişler maaş,üzerini verdim aldım ki sadece biz ikimiz talibiz ve ona gidecekti!olmaaaaaaaaz.

Mesaj Yetkileri