1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Milli Takım - Kulüp Takımı

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

Default Milli Takım - Kulüp Takımı

wokingle 2. sezonumu bıtırdım bılmeyenler ıcın (eng. 6. lıgınde) ilk sezon yenılgısız bıtırdım tropy cupta ceyrek F.A. 3 tur oynadım ıkıncı sezon yıne lıder bıtırdım trophy cupı aldım F.A. da yıne 3. tur kadar geldım. sezon sonu ılk sezon caglıarı son sezonunmda rubın kazan ve yaz donemınde arka arkara chealsea ve manudan teklıf aldım ama benı sınır eden durum hıc bı mılı takım teklıfmı kabul etmıo ılk sezon gana nıgerıa son sezonumda mexıco amerıca basvuru yaptım ben olumsuz ya bunun sebebı nedır bıde benım yerıme aldıklarıda kotu hocalar???

mahalle takımıyla şampiyon olmak gibi birşey seninkisi..şampiyon olduğun ligin tanınmşlğı önemli faktördür

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

tamamda ozmn manu we chelseden nıye teklıf geldı??

Milli Takımda Başarıdan Ziyade Tanınmışlık Daha Önemlidir. Kulüp Takmından Gelen Teklifler Başarıyla Doğru Orantılıdır. Ama Milli Takımdan Teklif Almak İçin Sadece Başarı Yetmez Tanınmışlıkta Dünya Çapı veya Kıtasal Olduğunda Tekliflerin Kabul Edilir.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Milli takımlar genellikle kendi ülkelerindeki milli kahramanları getirirler takımın başına. İstediğiniz kadar başarılı olun.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hangi versiyon ile oynuyorsunuz? 10.03 mü yoksa diğerleri mi?
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bende Wokingle oynadım Coca League 1'e kadar çıktım. Şu an öyle duruyor oyun. Ben tanınmışlığımı pazar ligi futbolcusu yapmıştım o yüzden hiç teklif gelmemişti. Milli takımlar genelde kendi teklif yapmadıkça yabancı hoca almıyorlar.Genelde kendileri teklif yapıyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    Milli takımlar genellikle kendi ülkelerindeki milli kahramanları getirirler takımın başına. İstediğiniz kadar başarılı olun.

Aynen öyle. Avrupa'nın orta düzeyli milli takımlarına ya da U21, U20, U19 takımlarına katılma şansın yüksek. Başka kıtalardaki milli takımlara gitmen çok zor. Mesela Erhan abiden başka Brezilya'nın başına geçen göremedim ben

Quote Originally Posted by playeray View Post

Aynen öyle. Avrupa'nın orta düzeyli milli takımlarına ya da U21, U20, U19 takımlarına katılma şansın yüksek. Başka kıtalardaki milli takımlara gitmen çok zor. Mesela Erhan abiden başka Brezilya'nın başına geçen göremedim ben
    geçtim ben

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by knsyr View Post
    geçtim ben

Ben kaç kere başvurdum. Önce Roberto Carlos, sonra Belletti, sonra Ronaldinho, sonra Alex... Hep brezilya hep brezilya off off

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ronaldinho'yu teknik direktör olarak hayal edemiyorum.

Mesaj Yetkileri