Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 100 sonuç

Konu: Bekle LYS , topluca geliyoruz...

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Ege 'ye beklerim gençler
    Ege - 18 Mart - Balıkesir Üni. , bunlardan birindeyim seneye , Ege olmasını daha çok istiyorum inşallah

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ya benim daha bir sene var
    sayısalım ama mat2 berbat 60 soru 30 net ortalamam fen 2 60 sorudan 50 net falan
    bu gidişle anca kaldırım mühendisi asd

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Sınava 3 hafta kaldı iyice umutsuzluga kapılmaya başladım Sosyal derslerinden nefret ediyorum ya

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by I3esiktas View Post
    Sınava 3 hafta kaldı iyice umutsuzluga kapılmaya başladım Sosyal derslerinden nefret ediyorum ya
    Sosyal derslerden nefret edeni ilk kez gördüm (: En kek dersler yahu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bilmiyorum ya. Denemelerde çok kötü çıkarıyorum. Hocam Gerçek sınavda daha kolay yoruma dayalı çıkar diyor. Umarım öyle olur yoksa durum fena.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

var mı hukuk düşünen?
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    ya benim daha bir sene var
    sayısalım ama mat2 berbat 60 soru 30 net ortalamam fen 2 60 sorudan 50 net falan
    bu gidişle anca kaldırım mühendisi asd
    Matematik biraz daha yükselirse çok iyi olur İsocumBende tam tersi bi istatistik sergilemekteyimFen az yapıyom Matematik maşALLAH diyim

sakary Ali Misafir

Benimde bir senem bende de ümit gibi durum..Fen'im rezalaet..Özellikle biyoloji..13 soruda 3-4 net yapsam güzel olacak

Quote Originally Posted by KaRaBükLü KraL View Post
    Matematik biraz daha yükselirse çok iyi olur İsocumBende tam tersi bi istatistik sergilemekteyimFen az yapıyom Matematik maşALLAH diyim
    Ulen sözde tıp okuyacaksın.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    var mı hukuk düşünen?
    Hukuk mu okuyorsun? Nerede?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post

Ulen sözde tıp okuyacaksın.
    Len git başımdan.Kimya Biyoloji makul düzeyde yapıyorum fizikle pek aram yok

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Hukuk mu okuyorsun? Nerede?
    istanbul üniversitesi. hukuk mu düşünüyorsun
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

18 Eylül'de açmışım konuyu. Tam 9 ay olmuş konuyu açalı. Ve kaldı 10-15 gün artık LYS'ye... İlk mesajı okudum da , hala aynı hırsım aynı azmim yerinde. Bu sene yerleşeceğim iyi bir üniversiteye gibi duruyor artık.

Çok çalıştım , elimden gelenin en iyisini yapmadım belkide , hatta elimden geleni bile yapmamış olabilirim ama çalıştım mı diye sordugumda kendime , özellikle 2. sınav için yani LYS için şu 50-60 günlük periyoda baktıgımda pişmanlık duyacak vicdan azabı yaşatacak birşey göremiyorum. Çok çalıştım LYS'ye herkes gezerken ben çalıştım , herkes vazgeçmişken ben çabaladım. Umarım karşılıgını da çok büyük bir şanssızlık olmazsa sınavlar açıklandıgında alacağım.

Şimdiden gelecek sene bu tecrübeyi yaşayacak arkadaşlara kolaylık ve başarı diliyorum. Umarım hepimizin gönlünce olur herşey.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu isteğin sana çok şey kazandıracak emin ol kardeşim takdir ettim seni. Emeğinin karşılığını Allah verir sana umarım , ama Allah göstermesin bir aksilik olursa da sen elinden geleni yapmışsın hiç üzülme. Ki o en son ihtimal olsun yani , sen güzelce gir sınavına yap ve çık gel sonra Uludağ'a Anıl abinin yanına

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Ygs'den önce bacağım kırılmıştı,ondan sonra ne çalışabildim ne de adam gibi sınavı yapabildim.Ygs'de kötü geçince,bir de üstüne dersaneye gidemeyince Lys konuları da kaldı.Bu sene benim için üniversite gerçekti hayal oldu.

Seneye olur inşallah!

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Ahmet Göktaş View Post
    18 Eylül'de açmışım konuyu. Tam 9 ay olmuş konuyu açalı. Ve kaldı 10-15 gün artık LYS'ye... İlk mesajı okudum da , hala aynı hırsım aynı azmim yerinde. Bu sene yerleşeceğim iyi bir üniversiteye gibi duruyor artık.

Çok çalıştım , elimden gelenin en iyisini yapmadım belkide , hatta elimden geleni bile yapmamış olabilirim ama çalıştım mı diye sordugumda kendime , özellikle 2. sınav için yani LYS için şu 50-60 günlük periyoda baktıgımda pişmanlık duyacak vicdan azabı yaşatacak birşey göremiyorum. Çok çalıştım LYS'ye herkes gezerken ben çalıştım , herkes vazgeçmişken ben çabaladım. Umarım karşılıgını da çok büyük bir şanssızlık olmazsa sınavlar açıklandıgında alacağım.

Şimdiden gelecek sene bu tecrübeyi yaşayacak arkadaşlara kolaylık ve başarı diliyorum. Umarım hepimizin gönlünce olur herşey.
    Her ne kadar pek anlaşamasak da bu yazını okuyunca ne kadar hırslı ve azimli biri olduğunu anladım.Umarım hedeflerine ulaşırsın.Madem bu kadar çalıştın bir emek gösterdiğin emeği yenen kesim olmak yerine emeğiyle hak ettiğin istediğin amaca ulaşabilirsin başarılar sınavında.

Quote Originally Posted by guarin14 View Post
    Ygs'den önce bacağım kırılmıştı,ondan sonra ne çalışabildim ne de adam gibi sınavı yapabildim.Ygs'de kötü geçince,bir de üstüne dersaneye gidemeyince Lys konuları da kaldı.Bu sene benim için üniversite gerçekti hayal oldu.

Gerçekten büyük şansızlık geçmiş olsun.Umarım seneye bu sene hedeflediğinden daha üstte bi yerleri kazanırsın olan sadece 1 senene olmuş olur.Gerçi deriz ya her işte bir hayır vardır diye belkide bu senede girememendede bir hayır vardır.

Seneye olur inşallah!
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

@ Düzeltme ;

Gurain14 için alıntı yaptığım mesajın içine karışmış asıl yazacağım mesaj ;

'' Gerçekten büyük şansızlık geçmiş olsun.Umarım seneye bu sene hedeflediğinden daha üstte bi yerleri kazanırsın olan sadece 1 senene olmuş olur.Gerçi deriz ya her işte bir hayır vardır diye belkide bu senede girememendede bir hayır vardır. ''
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    @ Düzeltme ;

Gurain14 için alıntı yaptığım mesajın içine karışmış asıl yazacağım mesaj ;

'' Gerçekten büyük şansızlık geçmiş olsun.Umarım seneye bu sene hedeflediğinden daha üstte bi yerleri kazanırsın olan sadece 1 senene olmuş olur.Gerçi deriz ya her işte bir hayır vardır diye belkide bu senede girememendede bir hayır vardır. ''

Eyvallah çok sağol.Evet dediğin gibi hayırlısı böyleymiş nabalım,daha kötüsü de gelebilirdi başımıza.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

BİT-Tİ !!!!11birbir!!

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Her ne kadar pek anlaşamasak da bu yazını okuyunca ne kadar hırslı ve azimli biri olduğunu anladım.Umarım hedeflerine ulaşırsın.Madem bu kadar çalıştın bir emek gösterdiğin emeği yenen kesim olmak yerine emeğiyle hak ettiğin istediğin amaca ulaşabilirsin başarılar sınavında.
    Cok sagolasin Center inslallah ulasiriz hepimiz hedeflerimize

sonuçlar önümüzde ki hafta kesin açıklanıyor. ama tarih konusunda muamma var.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Hey gidi hey. Geldik sona...

9 saat 25 dakika var

çok sövücem sınavdan sonra OBP'ye

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnşallah herkes istediği üniversiteye-bölüme girmiş olur. Gelecek yıl aynı şeyleri ben yaşayacağım. Herşey gönlünüze göre olmuştur umarım.

bu arada yeni tercih kılavuzu yayınlanmış,
    http://osym.gov.tr/belge/1-12604/201...nlari-ki-.html

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ne zaman açıklanacak

edit 14 00 de açıklanıyor hadi bakalım

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    ne zaman açıklanacak

edit 14 00 de açıklanıyor hadi bakalım
    evet 2'de. ben bir geciktirme bekliyorum umarım yapmazlar ama

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

gecittirme oldu zaten olacağı kadar artık gecikmez umarım

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Ege - 18 Mart - Balıkesir Üni. , bunlardan birindeyim seneye , Ege olmasını daha çok istiyorum inşallah
    06-03-2011 tarihinde yazmışım bunu.

ŞUanda Ege Üniversitesi öğrencisiyim İsteyince oluyormuş demekki Konuyu baştan sona okudum , geçen seneye bir zamanda yolculuk yaptım sanki Güzel bir seneydi..

Artık önümdeki 5 yılın da güzel geçmesi tek dileğim..

Bu konu da bu sene sınava girecek arkadaşlara örnek olsun Öyle gözünüzde büyütmeyin , sadece isteyin ve çalışın. Çevreye kulaklarınızı kapayın.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

06-03-2011 tarihinde yazmışım bunu.

ŞUanda Ege Üniversitesi öğrencisiyim İsteyince oluyormuş demekki Konuyu baştan sona okudum , geçen seneye bir zamanda yolculuk yaptım sanki Güzel bir seneydi..

Artık önümdeki 5 yılın da güzel geçmesi tek dileğim..

Bu konu da bu sene sınava girecek arkadaşlara örnek olsun Öyle gözünüzde büyütmeyin , sadece isteyin ve çalışın. Çevreye kulaklarınızı kapayın.

10-09-2011 tarihinde yazmışım bunu

Ege Üniversitesi'ni kazandım , fakat herşeyde bir hayır vardır sarmadı bıraktım. Çevremdekiler "Sıkıldım diye Ege gibi üni. bırakılır mı mal mısın" diyip durdular. Bırakılır dedim. Sevmiyorsan bırakılır. Mutlu değilsen de bırakılır.

Bıraktım , evime döndüm , yata yata hazırlandım sınava. Sevdiğim insanla birlikte. Girdim sınava , çok şükür geçen seneki puanımı geçtim gibi. Üstteki mesajıma katılıyorum , isteyince oluyor arkadaşlar. Ne isterseniz o oluyor. Eğer birşey olmuyorsa , bilin ki siz yeterince istememişsinizdir.

Ve son olarak , seneye de bekleriz ÖSYM

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri