Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314
391 ile 408 arası toplam 408 sonuç

Konu: Türkçe FM Genel Tartışma [Lütfen Başka Konu Açmayınız]

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

gelişmeler ne yönde mustafa abi?

Oyunun türkçe çıkıp çıkmaması umrumda değil ama son güncellemede yaptıkları şey gerçekten iğrençti. 12.3.1 güncellemesi ile bizim lig hariç bütün liglerdeki sorunlar düzeltildi bence bizimki bilerek düzeltilmedi türkçe yamanın çıkılması beklendi sonrada bizim ligteki sorunu düzeltmekle birlikte dil dosyalarını bloklama işleminide yapan bir yama çıkartıldı. Eğer türkiye ligi daha önce düzeltilmiş olsa türkçe yama kullananların yapması gereken tek şey son güncellemeyi almamak olacaktı ama böylelikle bunuda halletmiş oldular almak zorunda bıraktılar herkesi. İşin en iğrenç kısmı ise bu yaptıkları sadece orjinal oyun alanlara etki etti sonuçta zaten *****leri yoktu son yamaların bildiğim kadarıyla.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Korsan oyun kullanmak "iğrenç" değil, orjinal oyuna yama getirmeleri mi "iğrenç"?

Steam ID: fotosuki

Panik yaptırdın beni yeni güncelleme geldi zannettim 12.3.1'i görünce

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Spe1907 View Post
    Oyunun türkçe çıkıp çıkmaması umrumda değil ama son güncellemede yaptıkları şey gerçekten iğrençti. 12.3.1 güncellemesi ile bizim lig hariç bütün liglerdeki sorunlar düzeltildi bence bizimki bilerek düzeltilmedi türkçe yamanın çıkılması beklendi sonrada bizim ligteki sorunu düzeltmekle birlikte dil dosyalarını bloklama işleminide yapan bir yama çıkartıldı. Eğer türkiye ligi daha önce düzeltilmiş olsa türkçe yama kullananların yapması gereken tek şey son güncellemeyi almamak olacaktı ama böylelikle bunuda halletmiş oldular almak zorunda bıraktılar herkesi. İşin en iğrenç kısmı ise bu yaptıkları sadece orjinal oyun alanlara etki etti sonuçta zaten *****leri yoktu son yamaların bildiğim kadarıyla.
    Yani diyorsun ki Sigames firması güncellemeyi çıkartmak için diğer arkadaşların hazırladığı Türkçe yamayı bekledi. Bunu da Türkçe yama çıkınca kullanılmamasını sağlamak için yaptı.
    eto'o bitmiş.

Quote Originally Posted by fotosuki View Post
    Korsan oyun kullanmak "iğrenç" değil, orjinal oyuna yama getirmeleri mi "iğrenç"?
    lol.. yazdıklarımdan bunu mu çıkardın?İğrenç dediğim kısım korsancılar bundan hiçbişekilde etkilenmezken orjinal oyun alanların uzun bi süre tr liginde kariyer açamamaları ve türkçe kullanmak isteyen yine orjinal kullanıcılarına zorluk çıkarmışlar. denedim türkçeyi bende bi kaç kere açıp kapamak falan gerekio oyun engelleyip siliyo bazen dosyayı ama korsan kullanan birinde son yama olmadığı için hiçbisorun çıkmadan oynayabiliyo oyununu türkçe.
    Last edited by Spe1907 : 16.Nisan.2012 at 23:07

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Yani diyorsun ki Sigames firması güncellemeyi çıkartmak için diğer arkadaşların hazırladığı Türkçe yamayı bekledi. Bunu da Türkçe yama çıkınca kullanılmamasını sağlamak için yaptı.
    Son yamanın çıkmasının amacı türkiye ligindeki şampiyonluk sorununu çözmekti bildiğimiz kadarıyla neden bununla birlkte bide bu dil şeyini koymuşlar yamaya söyler misin? normalde eğer bu sorun çıkmasa idi başka bi yama çıkarmayacaklardı ve dil dosyalarını engelleyen sistemde olmayacaktı yada bunu tek başına bi update olacak vereceklerdi istemeyende bunu almayacaktı. eğer bu sistemi 12.3.0 çıkar çıkmaz koysaydılar anlardımda sadece bize özel birşey olduğu aşikar bize özel çıkan yamada olduğuna göre.
    Last edited by Spe1907 : 16.Nisan.2012 at 23:10

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

konu yine duyurular bölümüne taşınmalı bence ilgilenen yok,açıklama yapıcazgız yüzde belirtecegiz dendi aylardır tık yok ,var mı bi ilerleme sevgili mustafa abi

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by leave_992 View Post
    konu yine duyurular bölümüne taşınmalı bence ilgilenen yok,açıklama yapıcazgız yüzde belirtecegiz dendi aylardır tık yok ,var mı bi ilerleme sevgili mustafa abi
    Kimse açıklama sözü vermedi. Açıklama yapılmak zorunda da değil. Yapılan çeviriler SI Games'in malıdır, SI Games isterse açıklama yapar. Kimsenin SI Games adına herhangi bir şahsi görüşü dahil açıklama sorumluluğu yok. Ben de sorumlusu değilim, hiç bir konuda dahilinde değilim, durumu hakkında hiçbir bilgim de yok ama lütfen bunun da farkına varalım artık.Şahsen sorumlusu olsam bu konuyu konuşmaz, varolan konuları da devam ettirmezdim. Artık heves ise yapılan bir iş değil bu, profesyonel bir iş ve sözleşmeli çalışılıyor. Kimsenin kanunlar ile sıkıntı yaşamasını istemeyiz. Büyük firmalar bedel ödemeyecekleri konularda bile gizlilik konusunda sözleşme mutlaka yaparlar. Bu konularda daha fazla üstelemeyin lütfen.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Kimse açıklama sözü vermedi. Açıklama yapılmak zorunda da değil. Yapılan çeviriler SI Games'in malıdır, SI Games isterse açıklama yapar. Kimsenin SI Games adına herhangi bir şahsi görüşü dahil açıklama sorumluluğu yok. Ben de sorumlusu değilim, hiç bir konuda dahilinde değilim, durumu hakkında hiçbi bilgim de yok ama lütfen bunun da farkına varalım artık.
    sakin ol gardaş çocuk bişi dememiş sadece bilgilendirme rica etmiş ne bu şiddet bu celal

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Kimse açıklama sözü vermedi. Açıklama yapılmak zorunda da değil. Yapılan çeviriler SI Games'in malıdır, SI Games isterse açıklama yapar. Kimsenin SI Games adına herhangi bir şahsi görüşü dahil açıklama sorumluluğu yok. Ben de sorumlusu değilim, hiç bir konuda dahilinde değilim, durumu hakkında hiçbir bilgim de yok ama lütfen bunun da farkına varalım artık.Şahsen sorumlusu olsam bu konuyu konuşmaz, varolan konuları da devam ettirmezdim. Artık heves ise yapılan bir iş değil bu, profesyonel bir iş ve sözleşmeli çalışılıyor. Kimsenin kanunlar ile sıkıntı yaşamasını istemeyiz. Büyük firmalar bedel ödemeyecekleri konularda bile gizlilik konusunda sözleşme mutlaka yaparlar. Bu konularda daha fazla üstelemeyin lütfen.
    Cocuk yok karsında düzgün konus.yukarilari çıkıp Mustafa abinin yazdıklarına bak ona göre neden açıklama bekleyip beklemediğimi anlarsın.haydi güle güle

Sen ürüne bir albeni koyacaksın ki ürün alınacak. Bence SI'in bir adım atması gerekiyor.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by leave_992 View Post
    Cocuk yok karsında düzgün konus.yukarilari çıkıp Mustafa abinin yazdıklarına bak ona göre neden açıklama bekleyip beklemediğimi anlarsın.haydi güle güle
    Gayet düzgün bir üslup ile konuşuyorum ama amacınız kavga etmek. Yanlış yerdesiniz kavga etmek için.

Mustafa benim 10 yıllık arkadaşım. Siz üslubunuzu düzeltmelisiniz önce. Kimi nereden kovuyorsunuz?

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Gayet düzgün bir üslup ile konuşuyorum ama amacınız kavga etmek. Yanlış yerdesiniz kavga etmek için.

Mustafa benim 10 yıllık arkadaşım. Siz üslubunuzu düzeltmelisiniz önce. Kimi nereden kovuyorsunuz?
    kimseyi biyerden kovdugum yok Aboo.Yukardaki arkadaşlta farkındaysan neden böyle bir uslup kullandın demiş,sert yazmışım isteyerek olmadı diyip geçebilrdin

Babanın çiftliği değil ayrıca bura,yada mustafa abinin velihatı felan değilsin,kimi tehdit ediyorsun üstü kapalı hehe

Birileri fazla kurtlar vadisi izlemiş anlaşılan Çakısını getirin de polat abimin forumu katletsin. . ilk defa bu forumda yetkili, araştırmacı vs. konumda birinden böyle gereksiz artisce yorumlar görüyoruz, ilginç...

Niye durup durup olayları alevlendirme, ortamı germe çabanız? Amacınız ne?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Birileri fazla kurtlar vadisi izlemiş anlaşılan Çakısını getirin de polat abimin forumu katletsin. . ilk defa bu forumda yetkili, araştırmacı vs. konumda birinden böyle gereksiz artisce yorumlar görüyoruz, ilginç...
    kötü niyetim yok dedi yanlış anladım galiba kendisini hehe sedat pekerin yiğeni galiba

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Niye durup durup olayları alevlendirme, ortamı germe çabanız? Amacınız ne?
    ben 15 günde bir baktıgımdan geç gördüm,kötü niyetim yoktu neyse görüşmek üzere.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Bir çok kere yazıldı ama ilginç geliyor nedense.
    Sormayın denildi ama sormaya devam ediyorsunuz. Gayet kibar bir üslup ile yazmıştım, tekrar okuyun.
    Last edited by Cengo : 30.Haziran.2012 at 20:36

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314

Mesaj Yetkileri