1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Uçuk bir takımınız olsun ister misiniz?

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Default Uçuk bir takımınız olsun ister misiniz?

diğer bir açtığım konuda bu soruya yanıt bulamadığımdan yeni konu açmak durumunda kaldım.
    soru şu:
    editörden ürettiğim takımım bir hayli uçuk (hem yetenek olarak hemde bayan personel eklediğimden)ve oyunu az buçuk bilen biri bile bu takımı her yerde şamp. yapar hatta ilk 11 ve yedeklerini de göndersin o zaman en azından türkiye ligini alır bu editör data base dosyasını paylaşmalımıyım yoksa paylaşmamalıyım
    olası cevaplar(fm deki gibi):
    çok olumsuz cevap:
    zevki çıkmaz ki o zaman,kalsın(varsayılan beklediğim cevap)
    olumsuz cevap:
    yok kalsın ben zor ve yeteneği düşük adamlarla başarılı olmak isterim yetenekli ile herkes olur
    yorumsuz cevap:
    bilmem ki nasıl olur
    olumlu cevap:
    olur tabii hep aynı adamlar değişiklik olmuş olur.
    çok olumlu cevap:
    bende böyle bir takımım olsun isterdim!
    ek olarak;
    rakibi varmı derseniz ligde evet var ama o takımın menajeri var isterseniz oraya gidersiniz isterseniz bizim takımın geçici asistan menajerini editörden menajer yaparsınız çünkü normalde öyle ben kendimi menajer görmeyi istediğimden onu asistan yaptım
    not: rakibin as kadrosu idare eder de pek yedeği yok zira rakibin çoğu oyuncusu emekli olup takımda koç olarak bulunuyorlar tabi onlara özel kariyer eklemedim ve ekleyemezdim de.
    cevaplarınızı beklerim.
    iyi oyunlar.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

evet arkadaşlar yanıt bekliyorum.113 okuyan var ama yanıt yok.süper bir takımınız olsun istermisiniz istemezmisiniz?
    olası yanıtlar:
    çok olumsuz:
    yok kalsın birader
    olumsuz:
    gerek yok yaa.şimdi de gignac ı aliiim.
    yorumsuz:
    yorum yok(istenmeyen yanıt)
    olumlu:
    bir indir bakalım.
    çok olumlu:
    saolasın kardeş bende bunu bekliyordum.merakla bekliyorum çalışmanı.

Sanırım Böyle Bişey Vardı Hocam Wonderkit Oyuncuların Hepsi Bir Takımdaydı Sanırım Kadro 90 Kişiden Fazlaydı As Takımda Yedek Takımda Genç Takımda Oyuncular Vardı Çünkü Hepsi Wonderkitti. Hangi Yamaydı O Unuttum Ama Burda Var

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Sanırım Böyle Bişey Vardı Hocam Wonderkit Oyuncuların Hepsi Bir Takımdaydı Sanırım Kadro 90 Kişiden Fazlaydı As Takımda Yedek Takımda Genç Takımda Oyuncular Vardı Çünkü Hepsi Wonderkitti. Hangi Yamaydı O Unuttum Ama Burda Var
    oh be sonunda bir yanıt teşekkürler
    tam beklediğim cevap bu değildi ama buda bir cevap. yalnız senin dediğin zannedersem oyunda olan yetenekli isimlerin bir takımda toplanması gibi bişey di galiba indirmedim yada indirdiysemde kurmadım ama görmüştüm dediğini önemli oyuncuların yada bu forumda olan kişilerin oyuncu olarak eklendiği bir şeydi bu. ama benimki farklı. oyuncuların tümü ben ve yeğenimin uydurduğu,bazısı eski futbolcu,bazısı çizgi film karakteri vs. hayali kişilerin oyuncu olarak eklenmesi.
    benim takımım 60 kişi yarısı çok kaliteli yarısı orta düzey bazısı da vasat.
    rakibim ise bir hayli güç kaybetti.20 oyuncu falan var.menajeri 197 ye 199 şu an ama 130 luk oyuncuları alıp 170-180 lik oyuncuları göndermede fm 2006 kadar başarılı gidiyor!ve rakipte de öyle çok kaliteli 3-5 kişi var zaten bi 10 kişi orta düzey 130-150 civarı 5-6 kişi vasat 80-90 civarı.
    tekrar teşekkürler.başka yanıtlarda senden yada başkalarından beklerim.iyi oyunlar.

Ahanda Buldum Wonderkits SK Kulübü 16-22 Yaş Arası Tüm Gerçek Oyuncular.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=86017

Ben İyi Destek Olurum Hocam Değerimi Bil Ama İyide Muhalefet Olurum Kızmazsın İnşallah

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Ahanda Buldum Wonderkits SK Kulübü 16-22 Yaş Arası Tüm Gerçek Oyuncular.
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=86017

Ben İyi Destek Olurum Hocam Değerimi Bil Ama İyide Muhalefet Olurum Kızmazsın İnşallah
    birincisi dediğin yere girdim ama link ölü inmiyor dosya.
    niye kıziim ama yazından destekmi köstekmi olduğun anlaşılmıyor duruma göre cevap vercen gibi

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

hala cevap gelmedi destek mi oldun muhalefet mi bu arada ben evvelden hazırlamıştım dosyaları ama ilave dosyalar ekliyorum ve beni oku okuyabilirsen dosyası da ekliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Eğer isteyen olursa dosya hazır eklicem ama isteyen çıkması gerek önce.
    Ek:
    Geç oldu hadi iyi geceler.Dosya hazır ama uygun cevap alamadığımdan yüklemedim.isteyen olursa buradan sonraki internet açışımda görürsem yüklicem.Tekrardan iyi geceler yada okuduğunuz saate göre sabah/akşamlar.
    Last edited by mehmetd : 06.Ekim.2010 at 02:29 Reason: Sıkılma ve yer kaplamaması için

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    Eğer isteyen olursa dosya hazır eklicem ama isteyen çıkması gerek önce.
    Ek:
    Geç oldu hadi iyi geceler.Dosya hazır ama uygun cevap alamadığımdan yüklemedim.isteyen olursa buradan sonraki internet açışımda görürsem yüklicem.Tekrardan iyi geceler yada okuduğunuz saate göre sabah/akşamlar.
    herhalde istenmiyor.o kadar uğraştık gene çöpe.neyse kendim oynarım artık.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Uğraşın için saygı duyuyorum ama bu kadar yetenekli kadro bir sene sonra büyük ihtimalle sıkar. En azından benim için durum bu, bu yüzden indirmeyeceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by ozaniel View Post
    Uğraşın için saygı duyuyorum ama bu kadar yetenekli kadro bir sene sonra büyük ihtimalle sıkar. En azından benim için durum bu, bu yüzden indirmeyeceğim.
    teşekkürler zaten yüklemedim sıkmaya gelince evet haklısın bende sıkmasın diye değişik işler yaptım zaten örneğin bayan futbolcular ve resimlerini ekledim birde rakip ekledim ama menageri 197 ye 199 olmasına rağmen 130-140 yetenekte oyuncuların peşinde onu da alamıyor baktım 36 yaşındaki ricardo(gk) cannavaro inzaghi falan peşinde onların da talibi çıkıyor ve teklif bile etmiyor oysa bilinirliği de 9000 yapmıştım en iyi transferi bu sezon benim de talip olduğum ariaudo(139 a 179) almadım 2 nedenle yabancı kontenjanı yüzünden ki dolu şu an 9 yabancı var artı paulo da bir ay sonra gelicek ayrıca onun yerine ansaldi(157ye 180) aldım hemde dr/dl iyi bir yedek olacak umarım.
    ek: oyun beni sıkmıyor zira oyunda olsa herkesten üstün olmak hoşuma gidiyor ama oyunun transferler konusunda çok yavaş olması transfer yaparken zorlanmam oyunun ha bire kopması da sinir ediyor. oyun çok atıyodu oyundan kaldırdım yeniden kurdum şu an henüz atmadı. transferlere gelince... diğer takımlardan adam alırken fahiş ücret istenmesi ama ben isteyince verilmemesi sinir bozucu. ayrıca bakıyorum free oyunculara çok talip var be birabederler daha evvel neredesiniz adam sözleşme bitişine 6 ay kala free alabilirsiniz almıyorsunuz serbest kalıyor o zaman talibi çok çıkıyor alamıyorsunuz ben bakalım riberry i alabilecekmiyim daha 6 ay var 6 ay kalmasına şimdiden listemde ama bir hafta kala sözleşme yenileyecek gibi geliyor bana bende takip edicem kontrat önerilirse ilgileniyorum dicem bakalım ne olacak olmazsa da sorun değil aslında.ama free iken böyle değerli bir oyuncu almak lazım umarım gelmek istemiyorum da demez.bakıcaz artık.
    Last edited by mehmetd : 10.Ekim.2010 at 01:10 Reason: yer kaplamasın diye

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

isteyen olmadı. konu kapatılabilir. dosya silinecek.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

konu kapatılabilir dedim.kapatılmadı ama başka bir konum gereksiz kapatıldı.

Mesaj Yetkileri