1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: closing down

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default closing down

Artık fm 2011'e sayılı günler kaldı.Bu oyunu cm'den itibaren oynuyorum.Fm serisine geçtiğinden bu yana oyunda takıldığım en önemli unsur closing down oldu.Özellikle 2009 ve 2010'da bence closing down sorunu üst düzeye çıktı.Canlı olarak izlediğim maçların sayısının haddi hesabı yok.İzlediklerimde kendinden çok üstün takılmlara karşı bulundukları alandan çok az ayrılıp pres yapıp neredeyse yürüyerek oynayan takımların öyle ahım şahım pozisyon vermeden maçı tamamladıklarını gördüm.Hala daha görmekte mümkün.Tabiki bu bi oyun.herşeyin gerçekte olduğu gibi olmasını bekleyemeyiz.ama özellikle closing down olayında optimum bi düzeltme yapılmalı.Özellikle orta sahanın ortasında iki oyuncunun ayarlarını oyuna bıraktığınızda closing down'ları 16-17 oluyo..ben şimdiye kadar öyle koşan orta saha oyuncusu görmedim(dmc'ler hariç).Umarım bu konuda da bir düzeltmeye giderler..

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Yalnız konuyu hem 2009 bölümüne hem de 2010'a açmışsınız. Hangi oyunla alakalı ise oraya açınız.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Yalnız konuyu hem 2009 bölümüne hem de 2010'a açmışsınız. Hangi oyunla alakalı ise oraya açınız.
    zaten arkadaş hem 2009 da var demiş hem 2010 da sadece aynı konu açılmış gerek yok diyorsunuz herhalde.

Mesaj Yetkileri