Sayfa 3 / 46 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 1361 sonuç

Konu: NBA Yaz Sezonu

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Ender Arslan atmıştı.

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Bu kadar büyük EGOLARI ancak Riley yönetebilir.

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Bu gece LeBron James Clevand'a gidiyor. Onu ne kadar çok özlemişlerdir değil mi?

Çiçekle karşılayacaklarına eminim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu maç izlenir aslında ama gece kalkmaya üşeniyorum

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

LeBron'u çok dostane karşıladılar.

O da bu misafirperlerliğin altında kalmadı, 38 sayı, 8 asist, 5 ribauntluk bir hediye paketi bıraktı.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Pek tepki olmamış LeBron'a diye okudum bende.Bir kaç pankart ve tshirt varmış sadece.Islıklamanın çok olmadığı söyleniyor.

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Gecenin diğer maçında Golden State kendi evinde Phoenix'e kaybetti. (Maçın ikinci yarısını izledim.) Takımını adeta tek başına taşıyan Monta Ellis son üç dakika fena çuvallayınca emekleri heba oldu. 14 sayı geriden gelip farkı üçe indirdiler. Başrolde Ellis vardı. Üç dakika filan vardı maçın bitimine... Ellis çizgiye gitti, ikide iki atsa fark bir sayıya inecek. İkide sıfır çekti. O moral bozukluğu ile döndü ve Steve Nash'e bir faul yaptı. Nash 2/2 atınca bire inecek fark beşe çıktı. Sonrasında birde top kaybı yaptı Monta Ellis... Üçlük şutu vardı bomboş, tereddüt etti ve şuttan vazgeçip yeniden yürüdü;steps...

38 sayı, 7 asist üreterek takımını maç boyu taşıyan bir oyuncu son dakikaları ancak bu kadar kötü oynayabilir. Çok yetenekli skorerlerle büyük oyuncuları ayıran çizgi... Reggie Miller, Lary Bird, Isiah Thomas bundan dolayı çok büyüktü.

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

O yüzden clutch playerlar her zaman daha değerli oluyor.

Miami maçının ilk yarısını izledim. Lebron gerçekten çok istekli ve çok iyi başladı. Zaten ritim tutturunca onu durdurmak çok zor oluyor. Top kaybı yapmamasıda ayrı bir artı. Wade in sakatken oynadığı o korkunç 2 maçtan sonra toparlandığı görmek güzel triple ı kıl payı kaçırmış. 10-16 ile 22 sayı 9 ribaund 9 asist

Phoenix Golden State galibiyetiyle beni şaşkına çevirdi doğrusu böyle bir sonuç beklemiyordum.Hele hidayetin performansı şahsi fikrim ben daha iyisini bekliyordum....Ah Jason ah seni verdik yaban ellere taktın bize 25 sayı olmadı şimdi bu.Ve bence Phoenix cephesindeki maçın yıldızına gelelim kim olabilir takibi STEVE NASH adam fena arkadaslar 13 sayı- 4 ribaund- 16 asist borumu bu...
    Uzatmayada gerek yok 107-101 hic fena bir skor değil daha iyilierini bekliyoruz ama

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Quote Originally Posted by Since-1907 View Post
    Pek tepki olmamış LeBron'a diye okudum bende.Bir kaç pankart ve tshirt varmış sadece.Islıklamanın çok olmadığı söyleniyor.
    Eline her top geldiğinde sürekli uğultu yükseldi. Hele ısınmaya çıkarken salon yıkıldı. Top eline geçince trübünden el işareti çeken taraftarlar görünüyordu. Ama maça fırtına gibi girince azar azar sesleri kesildi. Eğer kötü bir maç çıkarsa veya maçın son dakikalarına başa baş girilseydi ıslıklar ve hakaretler artarak devam ederdi. Ama Miami takım halinde işi oraya bırakmadı ve daha baştan ağırlığını koydu.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Toronto’da Reggie Evans Şoku
    All-Star forvet Chris Bosh’un takımdan ayrılmasının ardından Toronto Raptors’da bu pozisyonu doldurmaya çalışan Reggie Evans’ın sakatlığı şok etkisi yarattı.

Kariyerinin en parlak günlerini geçiren 30 yaşındaki tecrübeli oyuncunun sağ bacağından yaşadığı sakatlık sorunu nedeniyle ameliyat olacağı açıklandı. Evans’ın, geçireceği operasyonun ardından en erken 8 hafta içerisinde takıma katılabileceği belirtildi.

Başta Andrea Bargnani olmak üzere Raptors savunmasının yumuşak yapısını biraz olsun ilaç olmaya çalışan Evans’ın sakatlığınde kimin bu görevi üstleneceği ise belirsizliğini koruyor.

Evans, bu yıl Toronto’da oynadığı 15 karşılaşmanın tamamında ilk beş başlarken, 4.0 sayı- 12.1 ribaund- 1.4 asist- 1.3 top çalma rakamları elde etmişti.

kaynak:basketbolseverler.com

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Shaq Antrenmanı Kaçırdı, Ceza Yok

Celtics pivotu Shaquille O'neal, Pazartesi günü yapılan antrenmanı kaçırdı. Doc Rivers'a göre, Shaq'ın antrenmanı kaçırma sebebi saatleri karıştırmış olması.

11 oyuncuyla gerçekleştirilen antrenmanın olduğu bir günde pivotunun yokluğu dolayısıyla pek de memnun görünmeyen Rivers, bu karışıklıktan dolayı O'Neal'a bir ceza verilmeyeceğini açıkladı.

"Zamanı karıştırdı. Bir tane kaçırdı, yani bize bir tane borçlu. Bir sorun yok" -- Doc Rivers

O'Neal, öğle vaktinde Cleveland'a gidecek olan takım uçağına yetişti.

"Evet, bu biraz hayal kırıklığı yarattı ama artık bunu aştık. Dinleyin, eğer onun bununla ilgili bir geçmişi olsaydı ozaman bu konuyu başka şekilde yorumlayabilirdiniz. Ama böyle bir geçmişi yoksa, bunlar olabilir. Hayat devam ediyor, büyütecek birşey yok" -- Doc Rivers

NBATrKy

West Ameliyat Oldu

Boston Celtics'in geçtiğimiz günlerde sağ bileği kırılan oyuncusu Delonte West'e bugün kırılan bileğinden ameliyat yapıldı.Dr. Drew Terrono ve Dr. Hervey Kimball yapılan ameliyata Celtics'in doktoru Dr.Brian McKeon da yardım etti.

Yetkililer ameliyatın başarılı geçtiğini söyledi fakat West'in dönüş tarihi henüz belli değil.

NBATRKY

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Joe Johnson 4-6 Hafta Yok !!

Atlanta Hawks'ın star'ı Joe Johnson Memphis maçı öncesinde sağ dirseğinden sakatlandı.

Joe Johnson için doktor raporları ise Hawks'ı üzecek cinsten.Johnson bu sakatlığın faturasını 4 ila 6 hafta arasında oynayamayarak ödeyecek.

Johnson'nın ilk 5'deki yerini Maurice Evans kapatmaya çalışacak.

NBATrKy

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Semih Erden ve Ömer Aşık'ı karşı karşıya getiren maçta Boston Celtics kendi evinde Chigago Bulls'u 104-92 yendi. Semih 20 dakika kadar süre aldı ve 3/3 şut isabeti ve 1/2 serbest atışla toplam 7 sayı üretti. Semih ayrıca 4 tane ribaunt aldı. 8 dakika şans bulan Ömer ise 3 sayı, 2 ribaunt, 1 blokla oynadı.

Celtics'de Garnet bize bu gece Minesota günlerinden bir resital sundu. KG 20 sayısının yanında 17 ribaunt aldı, 6 tane asist yaptı, 2 top çaldı ve 1 blokla oynadı. Yine Celtics'de basketbol tarihinin en büyük center'larından birisi olan yaşayan efsane Shaquillie O'Neal, sadece 20 dakika oyunda kalıp, 5/6 şut oranıyla 12 sayı üretti. Zaten Shaq bu sezon ortalama 20-25 dakika oyunda kalıyor. Yaşı ve kilosu bu kadarına izin veriyor. Kendric Perkins ve Jermin O'Neal iyileştikten sonra bu süre azalır mı, bilmiyorum. Fakat iyi bir Shaq'ı kimse kesemez ve doğrusu son yılların en istekli basketbolunu oynuyor. Fakat Semih bu 20 dakikaları çok arayacaktır. Halbuki çocuk aldığı dakikaların hakkını bence veriyor. Hiç pas alamadan bir o yan, bir bu yan; koşturup duruyor ve ekmeğini taştan çıkartıyor. Yazık olacak.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by yaman76hakanFB View Post
    Semih Erden ve Ömer Aşık'ı karşı karşıya getiren maçta Boston Celtics kendi evinde Chigago Bulls'u 104-92 yendi. Semih 20 dakika kadar süre aldı ve 3/3 şut isabeti ve 1/2 serbest atışla toplam 7 sayı üretti. Semih ayrıca 4 tane ribaunt aldı. 8 dakika şans bulan Ömer ise 3 sayı, 2 ribaunt, 1 blokla oynadı.

Celtics'de Garnet bize bu gece Minesota günlerinden bir resital sundu. KG 20 sayısının yanında 17 ribaunt aldı, 6 tane asist yaptı, 2 top çaldı ve 1 blokla oynadı. Yine Celtics'de basketbol tarihinin en büyük center'larından birisi olan yaşayan efsane Shaquillie O'Neal, sadece 20 dakika oyunda kalıp, 5/6 şut oranıyla 12 sayı üretti. Zaten Shaq bu sezon ortalama 20-25 dakika oyunda kalıyor. Yaşı ve kilosu bu kadarına izin veriyor. Kendric Perkins ve Jermin O'Neal iyileştikten sonra bu süre azalır mı, bilmiyorum. Fakat iyi bir Shaq'ı kimse kesemez ve doğrusu son yılların en istekli basketbolunu oynuyor. Fakat Semih bu 20 dakikaları çok arayacaktır. Halbuki çocuk aldığı dakikaların hakkını bence veriyor. Hiç pas alamadan bir o yan, bir bu yan; koşturup duruyor ve ekmeğini taştan çıkartıyor. Yazık olacak.
    Özlemişim abi yorumlarını , genelde maçlara kalkamıyorum zaten böyle yorumlar görmek beni sevindiriyor .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Miami coştu bir kere

Miami, sahasında Atlanta'yı mağlup ederek üst üste 4. galibiyetini aldı.
    Miami Heat, evinde Atlanta Hawks'ı 89-77 mağlup etti.
    Miami'de C.Bosh 27 sayı - 10 ribaund - 1 asist ve D.Wade 26 sayı - 10 ribaund - 3 asistle "double double" yaparlarken, LeBron James 22 sayı - 7 ribaund - 4 asist, M. Chalmers 9 sayı - 5 ribaund - 4 asist, J.Jones 3 sayı - 3 ribaund ve C.Arroyo 2 sayı - 2 asistle oynadı.
    Atlanta'da ise A.Horford'ın 22 sayı - 9 ribuand - 1 asistlik performansı mağlubiyete engel olamadı. J.Powell 12 sayı - 6 ribaund, Ja.Crawford 12 sayı - 3 ribaund - 3 asist, J.Smith 11 sayı - 4 ribaund - 1 asist, M.Bibby 10 sayı - 5 ribaund - 6 asist, M.Williams 5 sayı - 4 ribaund - 2 asist, M.Evans 4 sayı - 1 ribaund - 1 asist ve J.Collins 1 sayı - 3 ribaundla maçı tamamladı.
    Bu galibiyetle Miami üst üste 4.ncü galibiyetini imza atmış oldu.

NtvSpor

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Herşey yavaş yavaş oturmaya başladı. Sağlıklı bir Mike Millerın gelmesiyle çok daha iyi olacak bu takım.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    en Fazla ilk 10 maç Miami'nin oturma dönemi olacaktır. Çekirdeği tamamen değişmiş bir Heat, biraz zor tabii alışması. Umarım bu süre daha kısa olur, toparlanmamız lazım :/
    Beklediğim gibi oldu diyebilirim. Sadece 15 maç kadar sürdü bu dönem. Şimdi takım olarak oturmuş bir Miami durdurulamaz olacaktır.

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Bu uzun rotasyonuyla "durdurulamaz" olmak çok zor... Bosh'ta çember altından uzak durmayı ve orta mesafede oynamayı tercih ediyor. Dampier'ı aldılar: Eric Dampier... Ama o da hiçbir zaman kalıbının adamı olmadı. Hatta fiziğine göre çok yumuşak bir oyuncu olduğu için bundan dört-beş yıl önce Shaquilie O'Neal'ın ona "ERICA" diye lakap taktığını hatırlıyorum. Yine de normal sezonda 55'in altında galibiyet almayacaklardır. Ama Boston'ın uzun rotasyonu playofflarda başlarına çok iş açar...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Haslem sakatlanmamış olsaydı ve Ilgauskas beklenen katkıyı sağlayabilirse eğer, uzun rotasyonu pek problem olmazdı. Ama şu durumda uzunlar bırakın sayı atmayı, ( ki zaten Big Three gibi bir imkanınız varken sayı yükü onlara düşmez ) ribaund bile alabilseler uzunlar konusunda çoğu problemimiz hallolmuş olurdu. Defansif-ofansif tüm ribaundları yine Big Three alıyor, hatta Chalmers bile daha fazla ribaund alıyor. Bence bir pota altının tek görevi Box-out olmamalı. En azından hücumda ribaund alarak bir katkı verebilmeli.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Bucks Magic'i 96-85 yendi.

Howard'ın,nelson'un olmadığı maçta Bogut 31 sayı 18 ribaund yapmış

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Top paylaşımında Ersan'a yer vermiyorlar nedense. Ya da Ersan sorumluluk almıyor. Ama Bucks elene gelen potaya sallar mottosuyla oynuyor biraz. Ersan iyi ribaund topladı ama sayı olarak yetersiz kaldı. 4 sayı 8 ribaund.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Kaman Yine Sakatlandı

Clippers pivotu Chris Kaman, Pazar gecesi oynanan ve Trail Blazers'a kaybettikleri maçta sorunlu olan sol bacağından tekrar sakatlandı.

"Şu anda büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum. Bunun hakkında konuşmamayı tercih ederim. Pozisyonu hatırlamıyorum, belki de çok çabuk geri döndüm. Belki de bacağım yeterince güçlü değil" -- Chris Kaman

Kaman, Cuma gecesi Denver'a karşı 13 dakika sahada kalmadan önce 12 maç kaçırmıştı.

Los Angeles Times'ın haberine göre Kaman'ın Çarşamba gecesi oynanacak olan maçı kaçırması bekleniyor.

NBATrKy

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Curry'nin Oynaması Riskli

Knicks koçu Mike D'Antoni takımının oyuncusu Eddy Curry'nin artık oynamasının bir risk olduğunu söyledi.

Curry oynamak için hazır olduğunu söyledi fakat D'Antoni aynı görüşte değil.

Curry : " Dönmeye hazırım,bu takımda boş yer kaplamak istemiyorum,bu takıma faydalı olmak istiyorum. "

" Ben hazır olabilmek için antrenmanlar yaptım,ekstra çalışmalar yaptım ve artık hazır olduğumu düşünüyorum.Koç beni ne zaman görevlendirmek isterse ben oynamak için hazırım. "

Fakat koç Mike D'Antoni bu noktadan sonra artık Curry'nin oynamasının bir risk olduğunu bu yüzden şimdilik onu oynatmamalarının kendileri için daha doğru bir karar olduğunu söyledi.

NBATRKY

D'Antoni Curry'e Hiç Güvenmiyor

New York Knicks beklenmedik bir çıkış yakaldı ve coach Mike D'Antoni yönetiminde son 10 maçta 9 galibiyet elde etti.

Pivot mevkiinde Ronny Turiaf'ın sakatlığı ve çaylak Timofey Mozgov'un uyum sağlayamamasından dolayı sıkıntı yaşayan D'Antoni yine de Ed Curry'e şans vermekten çekindiğini söyledi. Bu seride kazandığı maçların yedisi deplasman galibiyeti olan Knicks, uzun oyuncu rotasyonunda yaşanan sıkıntıdan şikayeçi olsa da, Curry konusunda soru sorulduğunda D'Antoni "Şu anda düzenimizi oturtuyoruz ve uyum sürecini hızla atlatıyoruz. Laboratuvar değil burası ve deneme yapacak durumda değiliz. Dürüst olmam gerekiyorsa, Curry konusunda bir açık vermek istemiyorum. Onun ne durumda olduğunu tam olarak kestiremeden ona bir şans vermek istemiyorum. Başka bir oyuncu olsa en azından bir şans verirdim. Ancak Ed konusunda hiç bir şekilde net bir yoruma sahip değilim." dedi. Geçen sezon Curry'e iki maç şans veren D'Antoni o denemede sonuçların hüsran olduğunu hatırlatarak, "Ed güvenimi veya takım arkadaşlarının güvenini kazanabilmiş değil." dedi. İşin ilginç tarafı Curry'nin formayı giymesine bile yaklaşmayan D'Antoni onu henüz kadroya bile almaya cesaret edemedi.

Curry ise gelişmelerle ilgili olarak "Şu anda takım çok iyi gidiyor ve kazanıyoruz. Bu nedenle iyi giden bir şeyi de bozmak istemiyorum. Oynayalı epey oldu ama boş, boş oturmuyorum ve antrenman yapıyorum. Bu tempoda ileri, geri koşabilmek için iyi durumda olmam gerektiğini biliyorum ve çok çalışıyorum. Bana ne zaman ihtiyacı olursa ben hazırım. Sonuçta hayatım boyunca basketbol oynuyorum, bu da basketbol. Oynamayı hak ediyorum veya hak etmiyorum tartışmalarına da girmek istemiyorum. Sadece çalışmalarım devam ediyor ve oynamaya kendimi hazır tutuyorum." dedi. Son üç sezondur toplam 10 maç oynayan Curry ile ilgili olarak D'Antoni, en büyük endişesinin ne kadar antrenman yaparsa yapsın, takımın temposunu aşağıya çekeceği olduğunu belirtti. Bu sezon alacağı paranın tümünün borçlarını kapatmaya yeterli olmadığı bilinen Curry, sezon sonunda yeni bir kontrat kapabilmek için belki de beklenmedik bir performans gösterecektir. D'Antoni son kararını verirken, bunu da mutlaka tartması gerekebilir.

Basketbolseverler

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Knicks, Felton'a Yardım Arıyor

New York Knick de maç başına 38.2 dakika ortalama süre alarak takımın en çok oyunda kalan oyuncusu olan oyun kurucu guard Raymond Felton'a coach Mike D'Antoni bir yedek arıyor.

D'Antoni takımın yüksek tempoda oynadığını ve mutlaka bir an önce Felton'ı dinlendirebilecek bir yedeğinin bulunması gerektiğini belirtti. D'Antoni takımın yedek oyun kurucu arayışındaki en büyük sıkıntının ise sezon sonunda kontratı biten bir oyun kurucuda ısrar etmeleri olduğunu belirtti. Bu sezon bench'ten gelip 4.2 sayı ortalamasıyla oynayan Bill Walker, uyum sıkıntısı yaşayan Rus pivot Timofey Mozgov veya Anthnoy Randolph'un da bu olası takasta teklif edileceği belirtiliyor.

Büyük fotoğrafta sezon sonunda salary cap'in büyük önem taşıdığını belirten D'Antoni bu konuda beklentileriyle ilgili olarak "Tabii ki bu sezon iyi gidiyor. Oynanan basketbol hem zevk veriyor, hem de iyi sonuçlar alıyor. Ama bizim hedeflerimiz bir sezonla sınırlı olmadığı için dikkatli olmamaız gerekiyor. Sezon sonunda kontratı bitecek olan oyuncularda ısrar edecğiz." dedi.

Basketbolseverler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Golden State'de bir adam var ismi Stephen Curry.Yakın zamanda en iyi bir kaç guard arasında ismi anılacak gibi geliyor bana.
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Quote Originally Posted by sananes View Post
    Golden State'de bir adam var ismi Stephen Curry.Yakın zamanda en iyi bir kaç guard arasında ismi anılacak gibi geliyor bana.

Amerika Milli Takımıyla bu sene ülkemizde dünya şampiyonluğu yaşayan kadronun bir üyesiydi. NBA'de 2.yılını geçiriyor. Davidson mezunu... Orada kolejin üçlük ve sayı rekorlarını altüst etmişti. Hatta West Wirginia'ya karşı iki yıl önce bir maçını izlemiştim. Maçı tek başına almıştı, son sınıftaydı, bu çocuğun geleceği parlak demiştim. Aileden basketbolcular... Kardeşini de 2009 yazında U19 Dünya Basketbol Şampiyonasında Amerika Milli Takımıyla izleme şansım oldu; Eurosport sağolsun... Hatta bir ara onu Stephan Curry sandım; yahu bu 19 yaşın üstünde değil miydi diye şaşırdım. Uzaktan çok benziyorlar. O da keskin bir şutör... Ama NBA'de yer bulabilir mi, emin değilim. Fakat Stephen Curry gerçekten dediğiniz gibi geleceği olan bir gard... Fiziki dezavantajı nedeniyle muhtemelen "en iyilerden" birisi olmayacak ama hep "tamamlayıcı" bir kilit oyuncu olarak aranacak.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Steve Nash'te fiziksel olarak Curry'den farksız.Zaten ABD'de yeni Nash yakıştırması yapılıyormuş Curry için.Aralarındaki en büyük benzerlik savunma yapamamaları.Bunun dışında temel özellikleri benziyor tabi ama Nash kadar olağanüstü bir saha görüşü yok Curry'nin.Nash'e artı yönü ise şutu.Ben Billups'ın o eski mükemmel günlerinden beri böyle şut atan oyun kurucu görmedim.Harika gerçekten harika.Yeni jenerasyonda çok fazla iyi guard var.5-6 yaş büyük olsa daha şanslıydı belki Curry ama fark etmez.Bu çocuk daha 1988 doğumlu diye biliyorum.Tecrübe kazandıkça fizik dezavantajını Nash gibi minimuma çekecektir.Zaten şu an bu kadar belli olmasının sebebi benzer özelliklerde bir Ellis var hemen yanında oynayan.İkisi bir arada sahada olunca ekstra eziliyorlar.
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2009
    Yer
    ANTALYA

Yazdıklarına katılıyorum. Ama Steve Nash'te müthiş bir şutördür. Hatta NBA'in en elit üçlükçülerinden birisidir. Fakat oyun tarzında öncelik daima pas ve arkadaşlarını oynatmak olduğu için bu yönü gözardı edilir. Curry ile farkına gelince... Curry bir oyun kurucu olmasına rağmen, iki numara gibi, yani Ray Allen, Michael Red tarzı perdeden çıkıp hareketli halde de şut atabiliyor. Saf bir şutör aslında ama fiziği nedeniyle -ve Monta Ellis olduğu için- mecburen bir numara olarak kullanılıyor. Nash ise saf bir oyun kurucu... Mükemmel üçlükçü ama perdeden çıkıp şut atamaz. Stop eder, durduktan ve dizlerini kırdıktan sonra üçlüğü atar.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

New York Knicks'ten Son 11 Maçta 10 Galibiyet!Bunu hiç beklemiyordum

Sayfa 3 / 46 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri