Sayfa 46 / 46 İlkİlk ... 36444546
1,351 ile 1,361 arası toplam 1361 sonuç

Konu: NBA Yaz Sezonu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Acıbadem

Yani howard şimdi olmasa seneye kesin gidecekti sözleşme yenilemeyip, bu yüzden ne alsak kardır yöntemi ile göndermelerini anlayabiliyorum ben ama anlamadığım ve takası başarısız bulmamın sebebi richardson gibi hem skor yapabilen hem de kontrat bedeli çok uçuk olmayan bir oyuncuyu neden gönderdikleri ve daha önemlisi hidayet'in kontratını takastaki takımlardan birine nasıl yıkamadıkları. Hidayet'i mutlaka göndermeleri gerekirdi.

Lakers cephesine gelecek olursak, Nba'de şampiyon olmak istiyorsan artık bu kadar yıldızı takımında barındırmak zorundasın. Heat organizasyonu gelenekleri yıkarak aynı anda 3 süperstarı kadrosuna katıp,ligi buna mahkum etti çünkü. NBA organizasyonu için hoş bir durum değil bu ve bir kaç yıl sonra düzelecektir ama şu an için lakers-heat finali muhtemelen herkesi heyecanlandırıyordur.
    "İngiltere'de 2 büyük takım vardır. 1-Liverpool, 2-Liverpool Genç Takımı" Bill Shankly

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

fenerbahce 55-45 boston celtics | ilk yari sonucu

arena bitti, nba takimiyla mac bile yapiyoruz. cok keyifli gercekten. bir de kazanirsak cok daha keyifli olacak. macin atmosferi cok guzel ama boston hazirliksiz oldugu icin FBU nun gerisinde kaliyor. bakalim ikinci yari neler olacak, izledigim kadariyla macin hakimiyiz. kazanma sansimiz cok yuksek, oyuncularimiz cok ekstra oynuyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kesinlikle hazır değiller, Fenerbahçe üst üste 4. gün maç yapıyor ama daha diri duran takım görüntüsünde.

Yoksa NBA takımına karşı, hazır bir NBA takımına karşı böyle oynayabilseler, zaten Fınal Four garanti olur.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

NBA Tv den izliyorum, elemanlar mccalebi derrick rose a benzettiler. hizi, cevikligi yukselisi, 3 sayi atislari hersey var adamda diyorlar

fenerbahce 97-91 celtics | mac sonucu

2 sene onceki cosku var takimda, bu sene guzel bir sezon bizi bekliyor. celtics adina isler duzelecektir. darko ne kadar sure alir bu sezon cok merak ediyorum. adam nba de oynamaya basladigindan beri yaptigi tek bir olumlu sey gormedim. ya torpilli ya da cok iyi bir menajeri var
    Last edited by TeNaciOUS MidFieLdeR : 06.Ekim.2012 at 00:42

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Çok önemli bir galibiyet aldık. Dün Galatasaray karşısında çok iyi oynayamamıştık. Ama bugün bambaşka ve çok güzel bir kimlik sergiledi takımımız. Bo McCalebb resital sundu resmen. Eğer duyduğum yanlış bir bilgi değilse bir NBA takımını yenen ilk Türk takımı olmuşuz böylece. Muhteşem bir salon, harika bir oyun, güzel bir galibiyet. Tek eksik, bilet fiyatlarının yüksek olması nedeniyle tribünlerin seyirciliğiydi bana göre.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Dostluk maçı olmasına rağmen küçümsenemeyecek cinsten bir galibiyet, tebrikler Fenerbahçe.
    Canım FEDA olsun sana !

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Enes Warriors'a karşı olan hazırlık maçında 12 sayı 11 ribaundla maçı tamamlamış.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Kimse yazmamış ben de buraya yazayım. James Harden-Kevin Martin takası olmuş Houston Rockets-Oklahoma City Thunders arasında.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Dün sabah tvden çektim.

Lakers forma diye V yaka t-shirt itelemiş.

NBA Summer League diye ciddiye almazsın da bu kadarı olmaz artık ama.

TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Summer League'de bir çok takım bu şekilde t-shirt giyiyor zaten Summer League sırasında, NBA takımları Summer League'i takmadığından değil yani, hatta bayağı önemli bir etkinlik bu yeni sezon öncesi. Takmıyorlarsa da problemliler demektir

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Ian Clark ne yaptı öyle. Final maçında 12/19 FG, 7/9 3PTS, 33 sayı.

http://www.ajansspor.com/nba/h/20130...las_vegas.html
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Sayfa 46 / 46 İlkİlk ... 36444546

Mesaj Yetkileri