1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Takımınızı hiç bir zengin iş adamı aldı mı?

Default Takımınızı hiç bir zengin iş adamı aldı mı?

Arkadaşlar bende 2012-2013 yılının başında zaragozayı puerto ricolu 4-5 eleman aldı daha doğrusu başkan ve yönetim oldular ve bu satışdan sonra zaragoza ard arda bombaları patlatmaya başladı yılda genelde transfere 150 m euro harcıyorlar ilk transfer sezonunda agüeroyu ikincide riberyi kadrolarına kattılar bunun yanında dünyanın gözde genç yıldızlarınınıda astronomik paralara alıyorlar mesela eden hazard gibi ve zaragoza bu sezon barcayı geçerek ligi 2. bitirdi bir bizemi bu talih kuşu konmuyor ilk sezon küme düşmemeye oynayan takım 2. bir m.city oldu oyunda hiç sizede böyle bir şey yani böyle bir talih kuşu kondumu?

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Ben böyle bir duruma hiç rastlamadım. Rastlayan arkadaşlar varmı onu da bilmiyorum. Ama yaşansa enstantaneler bölümünde paylaşılırdı.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Şeker başkanlardan biri almış demek ki, ben rastlamadım.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Off Cok iyiymis Bendede Fenerbahçeyi Alsalarda rahat rahat Dunya yıldızlarını getirsem

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

sugar daddy olayı bu sanırım bahseden olmuştu.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

ben oyuna editörden takım ekledim ve zengin yaptım ama oyunda göremedim bunu; zira bir yer var onu silmemişim orada diyor ki türkiye ligi takımlarını zenginler alamaz şeklinde o yüzden kullanamıyorum ama en son s. aguero yu 60 m a aldım 19 m falan param kaldı ama o paraya alınacak oyuncu da yok 85-90 m dan başlıyor fiyatlar ama ben satınca onu vermiyorlar tabii

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

bendede geldide başıma şimdi hatırlamyıorum takımı çinli yada arap birisiydi alan sonra klüp çoştu uçuşa geçti

8. Default

nerede bizde o sans ...

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

2010'da Adana Demirspor'un başına Moratti geçmişti

Mesaj Yetkileri