Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 163 arası toplam 163 sonuç

Konu: FM 2011 Demosu Yayınlandı

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by Ulgio View Post
    peki 3-D maç izleyebildin mi?
    İzledim ancak taraftarsız olarak. Taraftarları açınca oyun kasıyor.
    I'm back...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

bu kadar kötü bi 3d görmedim.saçmalıklarla dolu.sigames 3d yaparak zaten bu oyunun ruhunu alıp götürdü.bu sene de şu animasyon koyıcaz bu efektleri yapıcaz derken ortaya abuk subuk bi 3d çıkmış.umarım orjinal oyunda düzeltirler bu kodları.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Demoyu indirmeyecektim ama merak ettim indirdim ve denedim, ilk merak ettiğim şey, videolardan görüp beğenmediğim 3D idi ve maça girince resmen şok oldum. Bu kadar kötü bir 3D beklemiyordum. 2010'daki bile çok daha iyiydi. Ben kesinlikle 2D'ye dönüyorum, o kadar para alıyorlar, yaptıkları şeye bak.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Demoyu indirmeyecektim ama merak ettim indirdim ve denedim, ilk merak ettiğim şey, videolardan görüp beğenmediğim 3D idi ve maça girince resmen şok oldum. Bu kadar kötü bir 3D beklemiyordum. 2010'daki bile çok daha iyiydi. Ben kesinlikle 2D'ye dönüyorum, o kadar para alıyorlar, yaptıkları şeye bak.
    aynen katılıyorum.umarım orjinal oyunda bu hatalar düzelmiş olur.aksi halde klasik 2d oynamak daha iyi.

http://www.youtube.com/watch?v=pbus8...eature=related

Hayatimda bu kadar sacma bi gol gormedim. Bundan sonra da goremem herhalde

Bende oyunun demosunu indirip oynamaya başladım. Karşılaştığım olumlu ve olumsuz özellikleri sölemem gerekirse:
    + Transfer özelliği gayet başarılı olmuş. Artık menejerle pazarlık ediliyor ayrıyetten menejerede para ödemek gerekiyor( Lukaku nun menejeri 250 bin dolar isterken,mata nınki 4 milyon dolar isteyebiliyor)
    + Sadece demo içinmi bilemiyorum fakat birkaç oyuncu dışında astronomik ücretler ortadan kalkmış çok fazla paralar uçuşmuyor ortalıkta.
    + Duran topların hepsi için ayrı ayrı taktik oluşturabiliyorsunuz. (normal taktik oluşturur gibi duran top sırasında sahada hangi adamın nerede duracağını belirliyorsunuz)

----- Ve kocaman bir eksi olarak 3d maç motorunu söleyebilirim. Pc nin özellikleri FM için aşırı derecede iyi olmasına rağmen
    - Saha sanki bir paten pisti gibi oyuncular koşuyor ama kendi çapında kayarak gidiyor.
    - Abuk sabuk şutlar ve paslar oluyor.
    - Gol sevinci eklentileri oldupu söylenmişti ama bırak eklentiyi gol atıldıktan sonra oyuncu bir zombi gibi kayarak adamların arasından uzaklaşıyor ( Tabi buda ilginç bi gol sevinci diye düşünülebilir )
    Ama bu 3d motoru umarım sadece demo içindir çünkü koskoca SI bunu görüpte orjinal oyunda böyle büyük bir hata yapacağını tahmin etmiyorum. sonuçta 1gb lık bir dosya. Normalde oyun 4-5 gb oluyor kalan 4gb lık kısımdada sağlam bir database ve güzel bir 3d maç motorunun bizi beklediğini düşünüyorum.

Bu arada eklemedende edemeyeceğim oyuncu özelliklerinde gram değişme yok yani 2010 da kurduğunuz bir kadro varsa aynısı 2011 içinde geçerli olacak diye düşünüyorum. Genç oyuncular dahil olmak üzere

bugün iyice oynadım ve 3d o kadar da kötü değilmiş.seyirciler ve tv kamerası çok güzel.match speedini yükselttiğimde oyuncular daha mantıklı hareket ediyo,koşuyo ama bu sefer de topun gidişi kötü oluyo.yinede o kadar da kötü olmadığını farkettim bugün.

tactics kısmında kadroda değişiklik yaparken oyuncunun etrafında sarı parlak bi efekt oluşuyo onu nasıl geri alabilirim.

3d çok kötü arkadaşlar

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

az kaldı soğuyacağım oyundan yeminle

durduk yere kapandı meret

tam kurdum takımı çatt kapandı

bide bu demoda bu ikincidir başıma geliyor :@

Nesil
    2005

Birşey soracağım arkadaşlar.

Bildiğim kadarı ile demo da başladığımız oyuna tam sürümünde devam edebiliyoruz. Fakat demo da sanırım tek bir lig seçebiliyoruz ? Tam sürümde de aynı şey olacak değil mi ?

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Birşey soracağım arkadaşlar.

Bildiğim kadarı ile demo da başladığımız oyuna tam sürümünde devam edebiliyoruz. Fakat demo da sanırım tek bir lig seçebiliyoruz ? Tam sürümde de aynı şey olacak değil mi ?
    Evet o seçtiğin lig ile devam edebileceksin. Ama ben olsam demoyu öylesine deneyip yeni oyun çıktığında sıfırdan bir kariyer açmayı denerdim.

Aynen sonuçta demoda çok az sayıda oyuncu açılıyor.Büyük takımlarda bile 3-4 oyuncu açılıyor. Demodaki hızda ondan kaynaklanıyor zaten..

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri