Sayfa 24 / 34 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon
691 ile 720 arası toplam 1016 sonuç

Konu: FM 2011 Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    Evet artık kendimi gerçek bir fm oynayıcısı olarak görüyorum telefonumu kırdım bu illet oyun için. Sinirden gözlerim doldu telefona bi yumrum çaldım koydum masaya. 1-2 saat sonra evden çıkacakken farkettim ekran çatlamış içinden. Şunu söylemek isterim mutlu oldum bunu yaptığımdan niyese güldüm kendi kendime.

Lille son 4 haftaya lider girmiştim. Marsilya 9 puan öndeydi onlar bi bozuldular bi anda 2 puan önce geçtim. Artık son 4 hafta takım saten havada her şey süper. Sezondaki diğer 2 kupadan birini almışız diğerinde rakip nice uefada çeyrek finale çıkmışız ilk sezon ve 4 hafta kala lideriz. İşte o 4 maçın 3'ünü kaybetmek kadar kötü bir şey olamaz. İlk olarak saint ettien'e 1-0 öne geçtiğim maçı 83 ve 85te gelen gollerle 2-1 kaybettim. Tabi üzüldüm berabere kalsam yine liderim. Şimdi 1 puan önümdeler. Baktım marsilyanın fikstüre puan kaybeder bunlar dedim. Fransa kupası finaline çıktım OGC Nice'i yendim. Sonra geldi lig maçı bi gözüm marsilyada hani ben yencem marsilya puan kaybetcek Sochaux'ya dk 10da yediğim bi golle yenildim. Marsilyada yendi şampiyonluk gitti artık hedef 2. kalabilmek Lyon geldi arkamda puanımız eşit. Bu sefer rakip PSG ona da 3-1 yenildim. İşte tam bu maçta kırdım teli. 100defa vursa top 1 defa oraya gider ama goller öyle. İŞte bi 3 maçtan birinde telefon gitti. Hangi maçta vurdum bilmiyorum ama ekran çatladı son maçı da kazandık bi şey farketmedi ligde 3. olduk. Ama bu bana süper bir anı oldu. Lille artık hep sevdiğim takımlardan biri olarak kalacak. Ve fm'den bir kez daha keyif aldım Bunu da böyle paylaşmak istedim

İiyi yine sen sadece telefonun ekranını bozmuşsun,benim attığım yumrukla bilgisayarın harddiski zaraz görmüştü yeni almak zorunda kalmıştım

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by grkm33 View Post

Anası sulak yerde yetiştirmiş
    çok özel bişey göremedim ben,normal bir futbolcu.
    ek: oops şimdi gördüm,boy kiloyu diyon

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    İiyi yine sen sadece telefonun ekranını bozmuşsun,benim attığım yumrukla bilgisayarın harddiski zaraz görmüştü yeni almak zorunda kalmıştım
    street fighter başladı

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bunu nba ya yollamak lazım

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

[QUOTE=mehmetd;2010711]çok özel bişey göremedim ben,normal bir futbolcu.
    ek: oops şimdi gördüm,boy kiloyu diyon

Oha kiloyu görmemiştim ne hayvan bir regendir o.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

next Yao Ming

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by bjk17 View Post
    resimdeki farkı demissindir herhalde ilginç diye;
    ama benim başka bişey dikkatimi çekti:takım.
    biliyorsunuz eskiden bir oyuncu vardı: Rune Lange diye.Ts de oynamıştı sanırım.
    resmi görünce benim aklıma skordan çok;o geldi.
    yoksa farklı skor çok gördük;benim oyunumda bu kadar çok olmasa da
    en azından tek maçlı dünya kulüpler kupasında görmüştüm.

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by bjk17 View Post
    ilk maçta 13 go latmış o daha yi bir skor

Yalnız Resimdeki Yüz Hatları Falan Hiç Kilosunu Yansıymıyor Cüsseyi Kalın Ama Kafası Küçük Anatomiye Yeni Bir Boyut

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Bu nedir yaw? Adamlar 9 kişi oyun başlamadan???

http://www.upload.gen.tr/resim.php/w...malik.JPG.html

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

sadece o taktikte oynayan takımlarda sol ön libero gözükmüyor kadro ekranında yoksa var o adam.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

o bölge için CİNALİ ile anlaşmış demekki karşıt akım

sakary Ali Misafir

Yıl 2020 .. Alcoron La Liga'ya yükseldi ve bilgilerine bakarken ilginç bir şeyler karşılaştım.Adamların icon bölümünde Carlos Arroyo var.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Yalnız Resimdeki Yüz Hatları Falan Hiç Kilosunu Yansıymıyor Cüsseyi Kalın Ama Kafası Küçük Anatomiye Yeni Bir Boyut

Çok şekilsiz bişe olmuş bu

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bunca yıllık Fm hayatımda, karşıma bu denli değişik bir taktikle çıkan başka takım olmamıştı.Gönülden tebrikler..

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Bunca yıllık Fm hayatımda, karşıma bu denli değişik bir taktikle çıkan başka takım olmamıştı.Gönülden tebrikler..

Senin Ters Versiyondan Çıkmışlar Demekki Seni Gafil Avlayacaklar

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

iki taktik de enteresan aslında

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Benim oldu Çok da güzel fark yedim.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Aslında ben hangisi senin taktik çözemedim ama şu Yeşil taktik biraz daha adam akıllı duruyo galiba seninki o, diğeri 4 önlibero ile çıkmış... Gerçi iki oyuncu kanat olmuş ama

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

@Lim10

Mehmet abi hatırlarsın 7-8 ay önce kendi aramızda bir turnuva kurmuştuk. Seninle ben karşılaşıyordum ve Hollanda'dım ve o taktikle sahaya çıkmıştım.

Yıl 2013 Demirören Bombayı Patlattı

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Arkadaş bu oyun ne böyle? O kadar hevesli açtım kurmak için çabaladım 01-02 deki Nikiferenkolu menajerlik oyunu bundan daha iyidir 3d maç olayı zaten tam bir fiyasko... Hadi onu boşver dedik oyunun genel mantığına bakalım oynayalım dedik arkadaş adamlar gol atamıyor?! Baros karşı karşıya kaçırdığı goller kalenin içinde bomboş kaleye yuvarlamak yerine taca attığı toplar arkadaş bu ne saçmalık 17 maçta 1 golü var Barosun bundan daha ilginci var mı merak ediyorum arkadaşlar? ee bu arada bu oynadığım 11.0.3 versiyonu eğer forum da anlatıldığı gibi 11.0 ı oynasaydım herhalde rakip takımın kalecisini göremezdim ya da bizim forvetler gol olmaması için rakip takımın kalesinde defans niyetine beklemeye başlardı...

Bu menajerlik oyununu ilk çıktığından beri oynarım ve çoğunu oynamışımdır ama bu seride ki gibi saçmalıklar hiç bir yerde görmedim... Bu oyunun sadece bana mı garezi yoksa genelde mi böyle? Kadleci aldık forum da çok iyi diye adam diye lanse edildi 6-7 maç oldu o da bir tane Allahtan boş kaleye atabildi... Adamların kendi kalesine attıkları goller olmasa küme düşecektik herhalde

Misimovici AM pozisyonunda oynatıyoruz playmaker olarak topu da ondan başlatıyoruz ayarlardan ama top adamın ayağına değmiyor markajda olmamasına rağmen, az da olsa değdiği zaman da garip garip hareketler yapıyor topu kaptırıyor Adam topu çevresinde döndürene kadar Dünya güneş etrafında dönüyor mevsimler geçiyor

Bir de her türlü taktiği denedim her adama farklı taktikler bile verdim nafile aga galiba benim oyuna virüs kaçmış var mı temizlemesini bilen?

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    Arkadaş bu oyun ne böyle? O kadar hevesli açtım kurmak için çabaladım 01-02 deki Nikiferenkolu menajerlik oyunu bundan daha iyidir 3d maç olayı zaten tam bir fiyasko... Hadi onu boşver dedik oyunun genel mantığına bakalım oynayalım dedik arkadaş adamlar gol atamıyor?! Baros karşı karşıya kaçırdığı goller kalenin içinde bomboş kaleye yuvarlamak yerine taca attığı toplar arkadaş bu ne saçmalık 17 maçta 1 golü var Barosun bundan daha ilginci var mı merak ediyorum arkadaşlar? ee bu arada bu oynadığım 11.0.3 versiyonu eğer forum da anlatıldığı gibi 11.0 ı oynasaydım herhalde rakip takımın kalecisini göremezdim ya da bizim forvetler gol olmaması için rakip takımın kalesinde defans niyetine beklemeye başlardı...

Bu menajerlik oyununu ilk çıktığından beri oynarım ve çoğunu oynamışımdır ama bu seride ki gibi saçmalıklar hiç bir yerde görmedim... Bu oyunun sadece bana mı garezi yoksa genelde mi böyle? Kadleci aldık forum da çok iyi diye adam diye lanse edildi 6-7 maç oldu o da bir tane Allahtan boş kaleye atabildi... Adamların kendi kalesine attıkları goller olmasa küme düşecektik herhalde

Misimovici AM pozisyonunda oynatıyoruz playmaker olarak topu da ondan başlatıyoruz ayarlardan ama top adamın ayağına değmiyor markajda olmamasına rağmen, az da olsa değdiği zaman da garip garip hareketler yapıyor topu kaptırıyor Adam topu çevresinde döndürene kadar Dünya güneş etrafında dönüyor mevsimler geçiyor

Bir de her türlü taktiği denedim her adama farklı taktikler bile verdim nafile aga galiba benim oyuna virüs kaçmış var mı temizlemesini bilen?
    kardeş bencede seri kötüleşiyor cm-02 efsaneydi
    fm 2006 iyiydi diğerkiler ise berabeta gidiyor am taktiğinde sorun vardır tahminim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by orhunyazar View Post
    Yıl 2013 Demirören Bombayı Patlattı
    bence o kadar da ilginç değil puyolun profili o kadar da iyi olmuyo o yılarda

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    bence o kadar da ilginç değil puyolun profili o kadar da iyi olmuyo o yılarda
    bomba dediği de o zaten puyolu emekli olurken almak

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    kardeş bencede seri kötüleşiyor cm-02 efsaneydi
    fm 2006 iyiydi diğerkiler ise berabeta gidiyor am taktiğinde sorun vardır tahminim
    Quote Originally Posted by wolffather View Post

arkadaşlar ben bişey anlamıyorum,hem oyun kötü diyorsunuz hemde eski oyunları ararken daha geçen seneki fm 2010 a eskidi ilgilenmeyiz diyorsunuz? çözemedim

Eskiye Rağbet Olsaydı Bit Pazarına Nur Yağardı.

Eski Oyun Şuan Zevkli Diyenler Hikaye... O Zaman Zevk Almışındır Ama Şimdi Tekrar Oynadığında Sıkılırsın Silersin.

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    bomba dediği de o zaten puyolu emekli olurken almak

arkadaşlar ben bişey anlamıyorum,hem oyun kötü diyorsunuz hemde eski oyunları ararken daha geçen seneki fm 2010 a eskidi ilgilenmeyiz diyorsunuz? çözemedim

Puyol e şu an için lafımız yok adam ispanyanın kralı ama bi 5 yıl sonra felan gerçekten böyle bir transfer gerçekleştirirse beşiktaş hiç şaşırmam özelliklede guti den sonra. Avrupada artık bitmiş tükenmiş kupaya başarıya tok vizyonu olmayan oyuncuları getirmeye türk liginin üstüne yok

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Neymar oyunda da kendi ortasına gol atarmış..

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=RNjtNo5XFzk"]http://www.youtube.com/watch?v=RNjtNo5XFzk[/YOUTUBE]

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by baZinga View Post
    Neymar oyunda da kendi ortasına gol atarmış..

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=RNjtNo5XFzk"]http://www.youtube.com/watch?v=RNjtNo5XFzk[/YOUTUBE]
    orta yapmıyor ki kaleye şut çekiyor top hedefine ulaşmayınca da tamamlıyor topu.
    nsss3 te sıklıkla olan bişey bu.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İlk kez bir maçta bu kadar 'CCC' yakaladım.Paylaşmak istedim

Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Sayfa 24 / 34 İlkİlk ... 142223242526 ... SonSon

Mesaj Yetkileri