Sayfa 33 / 34 İlkİlk ... 2331323334 SonSon
961 ile 990 arası toplam 1016 sonuç

Konu: FM 2011 Oyun İçerisinde Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Son Avrupa Ligi şampiyonuna karşı Avrupa Ligi'nde FM kariyerimin en gollü ve zevkli maçını oynadım

Hem benim kariyerimde hemde abimin kariyerinde aynı isimli regen çıktı bildiğiniz regendi adı maximiliano galeano idi ve ikiside arjantinliydi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

aöa bi alex değildi dimi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ne denebilir ki :S

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Son Avrupa Ligi şampiyonuna karşı Avrupa Ligi'nde FM kariyerimin en gollü ve zevkli maçını oynadım

Ooooooo Kemal Reyiz oley Kemal Reyiz oley Kemal Reyiz oley Kemal Reyiz oley
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post

Ne denebilir ki :S

Şu duruma gıcığım işte. 1-0 - 2-0'da adamlar rezalet oynuyor. 3-0 yapıyorsun sanırsın Barça, 3-3 bitiyor maç.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

7 Tane attı İshak

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

hakem piskopata bağladı ..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

topt aoplayıcılara falanda akrt gösterdmii

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir - Bandırma

Default Bir Pozisyonda 4 Kart

Arkadaşlar biraz önce Chievo ile maç yaptım. Maçtan 10 sarı 3 sakat çıktı. Yalnız dikkatimi çeken bir şey oldu. Resimde de gördüğünüz gibi 35.dk da Chiveo penaltıdan gol attı. Ve o penaltıya sebep olunan pozisyonda Cavani, Campagnaro, Blasi ve De Sanctis sarı kart gördü. Bir penaltıda 4 kişi nasıl sarı kart görebilir ki? Hem de defansı var forveti var kalecisi var her mevkiden. Misal De Sanctis'in pozisyonla alakası yok. Penaltı ceza sahasına girerken yapılıyor. De Sanctis olay anında sürekli kalesinde. Ne rakibe müdahale var ne de hakemin yanına gidip konuşma var. Anlayamadım ben bu olayı.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

En basiti itiraz etmişlerdir. Ondan görmüşlerdir. Başka türlü imkanı yok çünkü.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir - Bandırma

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    En basiti itiraz etmişlerdir. Ondan görmüşlerdir. Başka türlü imkanı yok çünkü.
    Nasıl bir itiraz ki 4 kart Hem onu ben de düşündüm ama işte De Sanctis'in kalesinden hiç ayrılmaması ve ona rağmen sarı kart görmesi kafamı karıştırdı. Acaba adam uzaktan hakeme bağıra bağıra küfür mü etti

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Belki el hareketi felan çekmiştir

İkisinden birini yapsa hakem net duysa görse direk kırmızı yer

Oyunun saçmalığı diye düşünüyorum dakka daha 1 değil forvet yada kanatım sarı kart yiyor daha pozisyon olmadı arkadaş ya defans olsa diyecem pozisyon olmuş adam devirmiş dakka 1 olmadan forvet kanat ne yapacakta sarı kart yiyecek çözemedim çok saçma

En mantıklı yanıt itiraz etmiş olabilirler

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Küfür etmişlerdir

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Bendede olmuştu bir maçta,bir dakikada 4-5 sarı gördük herhalde kavga çıktı dedim

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir - Bandırma

Ya hakem psikopat Dikkat ettim sarı kart yiyen hiç kimse ne hakemin yanına gidiyor ne bir şey yapıyor(Penaltı yapan amcam hariç, hakem onu çağırıyor). Yani itiraz olamaz.

Ya da hakeme uzaktan küfür, hareket falan yapıyorlar; hakem çok melek hepsini içine sindirip sadece sarı kart gösteriyor

Bana saçmalık ya da oyun hatası gibi geldi ama yine de güzel ve zevkli bir şey

Ortada penaltı yok sayılmayan gol yok aynı anda 2 adam sarı kart yiyor birini anladım hatalı faul kendini yere attı bilmem ne 2. neden yedi kardeşime nasıl sarı kart gösterirsin diye hakemin üstünemi yürüdü acaba özellikle sarı kartlarda oyunun hakemlerinin biraz eli bol 2012de düzeltirlerse harika olur

Ama şöyle bir durumda var chievo-napoli rival falan değil dimi rivalsa en azından biraz açıklama olabilir neden bu kadar sarı kart olduğuna dair Derbilerde bir taraf baskın gelirse o maçı götürüyor ama iki takımda canını dişine takıp oynadığında kan gövdeyi götürüyor

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir - Bandırma

Quote Originally Posted by eminmetehan View Post
    Ortada penaltı yok sayılmayan gol yok aynı anda 2 adam sarı kart yiyor birini anladım hatalı faul kendini yere attı bilmem ne 2. neden yedi kardeşime nasıl sarı kart gösterirsin diye hakemin üstünemi yürüdü acaba özellikle sarı kartlarda oyunun hakemlerinin biraz eli bol 2012de düzeltirlerse harika olur

Ama şöyle bir durumda var chievo-napoli rival falan değil dimi rivalsa en azından biraz açıklama olabilir neden bu kadar sarı kart olduğuna dair Derbilerde bir taraf baskın gelirse o maçı götürüyor ama iki takımda canını dişine takıp oynadığında kan gövdeyi götürüyor
    Ezeli rekabet falan diyorlardı rival sanırım

nasıl hakemin yanına gitmiyor ya hakem adamı çağırıyor o 10 saniye falan ben kalpten ölüyorum atıcak mı yoksa sarı mı vericek diye özellikle de online oynarken direk verip geçse bizde saç dökmesek keşke

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Benimde en sevmediğim şey hakemin iki saat yanına çağırması ve konuşması... Bazen oluyor kırmızı çıktığını taktik ekranına çıkınca anlayabilirken bezense iki saat bekliyor ve öyle çıkarıyor...

Ahanda senaryoyu yazdım penaltı verilince (yada penaltı gol olduktan sonra) senin oyuncular bir anda çılgına döndü ve Chievolu oyunculara saldırdılar ama sadece rakip oyuncuları ittiler (tekme, yumruk yada benzeri sert hareket direk kırmızı olduğu için sadece ittirdiler ) o kargaşada hakem senin oyuncuları gördü ve onlara sarı kart çıkardı olayların sonunda 4 tane sarı kart verdiğini gören hakem pişman oldu ve dakka 81e kadar sadece Chievolu oyunculara kart gösterdi

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Başıma ilk kez geliyor pis koyuyor insana be

Chelseaden kovulduktan sonra Boas antepin başına geçti.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

11.3 ve Türksportal'ın düzeltme yamasıyla oynuyorum.İlk sene Xavi yılın futbolcusu seçildi ve Messi ilk üçte yok.Bana ilginç geldi.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Transfer yasağı yiyip batma yolunda emin adımlarla ilerlerken gökten 435milyon pound yağdı
    175m yatırım yapıldı ve bankalara olan 260m pound borcum ödendi
    Arap Şeyhi falan aldı galiba takımı şeyh
    (5. sezonun sonuna doğru)

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Bazen ne yaparsanız yapın oyun kazanmanızı istemiyor ve buda beni deli ediyor. İşte o maçlardan birisi;

Gollerden 2'sini frikikten yedim. Rukavina'nın frikik kullanması 7, Halfar'ın 10. Halfar 30 metre civarından çaprazdan çatala astı. Söylenecek söz yok...
    I'm back...

Sayfa 33 / 34 İlkİlk ... 2331323334 SonSon

Mesaj Yetkileri