1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: FM 2011 Twitter İletileriniz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default FM 2011 Twitter İletileriniz

Bildiğiniz gibi , Fm 2011'e yeni eklenen twitter özelliği ile , sizin başarılarınızı , seçiminize göre manuel ya da otomatik olarak ekliyor..Bu bölümde Fm 2011 tarafından sayfamıza eklenen iletileri paylaşalım , hem böylece başarılarımızı görmüş oluruz..

Benimkiler ; (güncellenecektir)

* will be delighted to see Diego Forlán notch a single match record four goals in At. Madrid's game against Leganés. #FM2011

* has been involved in a c r a c k ing match between At. Madrid and Leganés which finished 9-0. #FM2011

* has been involved in a c r a c k ing match between At. Madrid and Zaragoza which finished 6-2. #FM2011

* has led his At. Madrid team to cup success in winning the European Super Cup. #FM2011

Bu özelliğe çok sevindim,oyun çıkar çıkmaz sık sık kullanmaya başlayacağım.Twitter'daki takipçilerime duyururum efendim

Bu paylaşma işlemini nasıl yapacağız? Hangi bölümden

Maç Sonunda Yapacaksın Maç Biter Neyi Paylaşmak İstiyosan Orada Göreceksin Twitter, Youtube 2 Seçenek Var

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Sadece youtube için olanı görebildim ben. İlk mesajdaki gibi Torres'in hat-trick'ini paylaşmak istiyorum mesela. Onu nasıl yapacağız?

Edit: Anladım galiba. Enteresan bir şeyler yapmamız gerek

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

has led his At. Madrid team to an amazing nineteen match unbeaten run stretching back to 22.9.2010.

Ben beceremedim şu paylaşma işini

ya arkadaşlar bunu nasıl yapacağız bi açıklasanız ben beceremedim bi türlü

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Twitter'da nasıl paylaşım yapcaz. Ben yapamadım bitürlü.

Mesaj Yetkileri