Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 175 sonuç

Konu: 3d

Default 3d

Arkadaşlar 3d de orjinal oyun çıktığında bir değişme olacak mı? Bilgisi olan bir arkadaşım bilgi verirse sevinirim. 3 d çok kötü gözüküyor

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Sanmıyorum, olmaz. Çok büyük bir hata varsa ancak o zaman olur. Mesela gol olur ama top dışarı gider gibi.

kaleciler topu komik bir şekilde tutuyor, gol olunca oyuncular kayarak seviniyır (koşmuyor), taç atışları sanki ayakla atılıyor gibi, fm 2010'dan daha kötü durumda demodaki 3d

4. Default

Oyunun 3D maç için genel görüntüsü bence akıcı ve güzel.Tabi dediğin gibi gol olunca kayarak sevinme olayı benimde garibime gitti herhalde demo olduğu için böyle bir aksaklık oldu.

Taç atışlarına pek dikkat etmedim.Kalecinin topu tutmasında da anormal bir şeye rastlamadım.

ya çok ilginç şeyler var, demodur diye umuyorum yani bir önceki seneyi aratır eğer 3d bu şekildeyse

CM 2010 3D si bile FM2011 in 3D sinden daha iyi. o kadar diyorum yani.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa/Çanakkale

bu 3d geliştirilmesi lazım yaw :S

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

2010 3d'si yeterliydi bence nasıl ondan daha kötü olabilir ki?

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Sanmıyorum, olmaz. Çok büyük bir hata varsa ancak o zaman olur. Mesela gol olur ama top dışarı gider gibi.
    Daha ne olcak oyuncular koşmuyor resmen buz üstünde kayıyor

Nesil
    2003

Bu buz ustunde kayma herkesin karsilastigi bir durum degil bildigim kadariyla.

Su asamada tek soyleyebilecegim grafik karti suruculeri, directx ve Java'nin en son versiyonlarini yukledikten sonra FM'i kaldirip tekrar yuklemeniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by ersin123 View Post
    Daha ne olcak oyuncular koşmuyor resmen buz üstünde kayıyor
    Daha önceki tecrübelerime dayanarak söylüyorum. 2D zamanından beri böyle hatalar düzeltilmiyor. Ancak bir sene sonra yeni oyun için yapılıyor bu düzeltmeler. 2D oynarken de top acayip falsolar alıyordu ama düzeltmiyorlardı. Bilmiyorum, belki de bunları düzeltmek o kadar kolay değildir ama sonuçta biz gördüğümüz kadarıyla değerlendirebiliriz. Kötüyse kötü deriz.

Nesil
    2003

Bu kaymalar oyuna bu yil eklenen yeni animasyonlarda yasaniyor youtube'daki videolara bakarak durum bu gibi gorunuyor. Yani yeni animasyon (ozellikle gol sevinci) bir nedenle goruntulenemiyor.

Bunun nedeni oncelikle directx ve java'nin bilgisayarinda yenilenmemis olmasindan olabilir (yeni animasyon, yeni teknoloji mantigi ile). SI forumlarinda takipteyim. Sizinle benzer sorun yasayan birisi su anda cevap bekliyor. Cevap cikinca yazacagim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

3D ciddi anlamda çok kötü eğer böyle olacaksa çekeceğimiz var.

perpatua sağol, haber bekliyoruz

Ben hic öyle sacma sapan bi olayla karsilasmadim daha tabi ki eksiklikler var ama cok asiri sacma bisey olmadi simdilik memnunum.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

evet demoda ilk kez bi maç yaptım gol sevinçlerinde kayma sözkonusu

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bu kaymalar oyuna bu yil eklenen yeni animasyonlarda yasaniyor youtube'daki videolara bakarak durum bu gibi gorunuyor. Yani yeni animasyon (ozellikle gol sevinci) bir nedenle goruntulenemiyor.

Bunun nedeni oncelikle directx ve java'nin bilgisayarinda yenilenmemis olmasindan olabilir (yeni animasyon, yeni teknoloji mantigi ile). SI forumlarinda takipteyim. Sizinle benzer sorun yasayan birisi su anda cevap bekliyor. Cevap cikinca yazacagim.
    Daha yayinlanmamış bir directx veya java kullandılarsa bilemem.

Nesil
    2006
    Yer
    Ali Sami Yen

Quote Originally Posted by nessus View Post
    evet demoda ilk kez bi maç yaptım gol sevinçlerinde kayma sözkonusu
    Sadece gol sevinçlerinde mi ? Bu sorun sadece bendemi anlamadım.

yok hocam ben yazdım, kalecinin topu tutması, oyuna sokması, taç atışları hepsi bomba

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

forma görünümleri ve top görünümü de geçen seneye göre kötü durumda.

bu arada TV kamerası çok iyi olmuş

ronaldo bende kayarak gol attı 40 metreden kesnlkle değişmeli

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

oynadığım demoda grafiklerin kalitesinin çok kötü olduğunu söyleyebilirim. Oyuncuların hareketleri, top sürmeleri çok komik görünüyor. Tahminim demo olduğundan böyle. Ekran kartım hd ati, 3 gb ram, her oyunu sorunsuz oynuyorum, onlarla da ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    oynadığım demoda grafiklerin kalitesinin çok kötü olduğunu söyleyebilirim. Oyuncuların hareketleri, top sürmeleri çok komik görünüyor. Tahminim demo olduğundan böyle. Ekran kartım hd ati, 3 gb ram, her oyunu sorunsuz oynuyorum, onlarla da ilgili bir durum olduğunu sanmıyorum.
    kesinlikle katılıyorum.ekran kartım ati mobility radeon hd 3650,6 gb ram var,diğer özelliklerin hepside oyunu fazlasıyla destekliyor.3d de yaşanan problemlerin sebebi bu değil.sigames artık 3d yapmasın bende..oyun genel anlamda güzel ama 3d tam bir rezalet.!!!

Hocam bir bilgi alabildiniz mi, orjinal oyunda böyle olmayacaktır umarım?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Steam'de demoda güncelleme var Umarım 3D ile ilgilidir.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa/Çanakkale

Quote Originally Posted by Zerdüşt. View Post
    Steam'de demoda güncelleme var Umarım 3D ile ilgilidir.
    vayy iyimiş hemen bakalım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Güncellemeden sonra da denedin bir farklılık yok hala hayal kırıklığı

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

3D'deki bazı saçma sapan hareketler için bir arkadaşımızdan mesaj aldım ve bunu sizinle paylaşmak istiyorum. Kendisi forumumuza yazamıyormuş. Bu yöntemi deneyerek, 3D'de oyuncuların kayma sorununun ortadan kalktığını söylüyor. Ben denedim bir fark göremedim ama belki eksik yaptığım bir şey vardır, bir de siz deneyin. Ayrıca SI Games forumlarında bu konu açılmış, SI Games'ten birinin verdiği cevaplar var, anladığım kadarıyla DirectX, Java, ve ekran kartı sürücüsünün güncel ve son versiyon olmasını istiyor. Javanın bu günlerde yeni sürümü çıkmış, belki ondan kaynaklanıyor, işte arkadaşımız cergun'un mesajları :

Quote Originally Posted by cergun
    sorun sanırım java yazılımından kaynaklanmakta;

denetim masası bölge dil tıkla ordan biçim olarak ingilizce(birleşik krallık) seç klavye ve diller- klavye değiştir ekle ingilizce birleşik krallık varsıyalandan ingilizce birleşik krallık

Ek Bilgi: fm içinde preferences-format bölümünüde düzenledim birleşik devletler kullandığı düzene göre onuda düzenlemek gerekebilir (zannetmiyorum ama her ihtimale karşılık;
    positive currency format e1,000
    negative currency format (e1,000)
    decimal symbol ,
    digit grouping symbol ,
    other
    date format dd/mm/yyy
    date seperator /
    odds fractional

bunları uyguladığın takdirde oyunda en azından bende animasyonlar yerine geldi kayarak ilerleme gibi saçmalıklar tamamen ortadan kalktı

"Why you don't want the understand ? 5day passed on relase demo but you still say "update your driver, reinstall ... " . I try everything . This is REGIONAL BUG ! All turkish user faced this problem !"

si forumundan alınan aynı buradaki yazı gibi bu sene çok görücez bu yazıyı. bu 3d düzelmiycek. bu senenin kazıgıda budur. geçen sene crush dump tan çektik - büyük bi çogunluk- bu senede bu 3d imanımızı gevreticek.

çünkü bu samimiyetsiz adamlar ne zaman aynı şeyleri tekrar etse bi konu hakkında o olay hallolmuyor. yükle kaldır, yine yükle, sürücüleri güncelle, olmaz yanlış yaptınız yine sil yükle, javayı yükle , sisteminiz yetmiyodur - ki sanki gta liberty city manager oynuyoruz- oyunu komple silin, face pakcleri silin. bu böyle 1 sene gider seneye anca hazıran gibi tamam olur o zamanda zaten bütün zevk iştah kaçar.

her sene "bu sene orjinal almayacağımm" dıyorum ama tek adam gibi oynadıgım oyun bu. allah aşkına şu hataları gidermek bu kadarmı zor !? bu dediklerim tamamen forumda verdikleri cevaplara dayalı.

he olur düzelir, belki orjinalinde böyle değildir, o çıkan trailer lardaki gibidir oyun o zaman gelirim burda dediklerimi yerim ama daha şimdiden öneriler sıralayıp yol gösteriyolarsa benim gözüm korktu bu işten dostum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ersin123 View Post
    Daha yayinlanmamış bir directx veya java kullandılarsa bilemem.
    herşey son sürüm bende..arkadaşın dediği en en en son çıkan bişeyler bilmiyorum yani

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri