1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Oyun hızı hakkında

Default Oyun hızı hakkında

merhaba arkadaşlar bakıyorum forumda bazı arkadaşlar 1 ayda veya 2 ayda 2020 sezonuna filan gelebiliyor.Bunu nasıl bukadar hızlı geliyor.Benim pcde hızlı özellikleri iyi oyunda hemen hemen tüm önemli ligler açık ve Veritabanı geniş oynuyorum ama okadar ilerleyemiyorum.Bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim.

Fazladan lig açmak ve veritabanının boyutunu yükseltmek oyunu hızlandırmak yerine çok daha fazla yavaşlatır.

Bende oyunu hızlı oynarım. 2 en fazla 3 günde 1 sezonu bitiririm. Am tabii ki bu yaz aylarında oluyor. Yaz aylarında o arkadaşlar, başkası, ben genelde bütün gün bilgisayarda Büyük ihtimalle bu nedenle.

Ha birde şu var. Tüm gün oynarsın 6-7 maç ilerlersin. Ben genelde Key modda ve hız 16-17'de izliyorum. Buda 6-7 maç yerine günde 15-20 maç yapma olanağı tanıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by WebProgramming View Post
    merhaba arkadaşlar bakıyorum forumda bazı arkadaşlar 1 ayda veya 2 ayda 2020 sezonuna filan gelebiliyor.Bunu nasıl bukadar hızlı geliyor.Benim pcde hızlı özellikleri iyi oyunda hemen hemen tüm önemli ligler açık ve Veritabanı geniş oynuyorum ama okadar ilerleyemiyorum.Bu konu hakkında yardım ederseniz sevinirim.
    Hem oyunu en hızlı olarak oynuyorlar, hem de oyunun detaylarına girmeden maçların bir kısmını yardımcı teknik Adama bırakıyorlar.

teşekkürle.O şekilde zevki çıkmazki örneğin ben bir kariyere başlarken en az 1-2 saat ayar yapıyorum sonra devamet butonuna tıklıyorum.cevaplar için teşekkürler ben yine en iyisi bildiğim şekilde oynayayım.Herhalde hızlı oynayanlar rakibe göre taktik filan yamıyolar ozaman :s

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Ben şahsen, vakit buldukça çok detaylı oynarım. İstatistiklere bakarım sürekli. Birkaç sezon oynadıktan sonra oyun çok daha zevkli oluyor benim için. Geçmiş maçlar kısmı doluyor, belli bir istatistik birikimi oluyor. Şimdi oyuncuları tanıdığımız için biraz daha hızlı ilerleyebiliyoruz. Mesela Lukaku'yu alacak param varsa, başka forvet düşünmeden ona teklif yapıyorum. 2011 daha detaylı olacağı için daha fazla zaman alacak ama olsun bunu seviyorum. Ben, sadece şampiyonluğu garantilediysem son 1-2 maçı yardımcıya bırakırım, aslında onu da yapmamak lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by WebProgramming View Post
    bende 2. sezonumdayım henüz. zannedersem onlar uğraşmıyor devam et kaybetsemde sorun değil diyor olacaklar ben şu an hergün 4 ekrana bakıyorum azalta azalta 4 ekrana düştüm ve biraz daha hızlı oldu ama günde 1 hafta ilerliyorum zira maç önemli benim için. baktığım 4 ekran ise;
    1 sakatlık-yorgunluk durumu: sakat olanları dinlenmeye alıyorum yorgunları da dinlendiriyorum
    2 personel fikri: asistanın son uyarılarına bakıyorum
    3 kısa liste: riberry adlı oyuncunun kontrat yenilemiş yada önerilmiş mi diye bakıyorum alacağım başka adam yok. o da free olacak olursa.
    4 haberler: son haberlere bakıyorum.
    onun dışında maçlarda normal ekranlara bakıyorum.

dediğim gibi onlar fazla kurcalamıyor devam et diyor olacaklar yoksa bitmez ben fm 2006 da onların dediği gibi ilerlemiştim ama boşta iken devam et diyerek sonraki sezonlarda ne oluyor bakmak için.

tersini yap az lig seç veritabanı ufalt.
    iyi oyunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    ben şu an hergün 4 ekrana bakıyorum azalta azalta 4 ekrana düştüm ve biraz daha hızlı oldu ama günde 1 hafta ilerliyorum zira maç önemli benim için. baktığım 4 ekran ise;
    1 sakatlık-yorgunluk durumu: sakat olanları dinlenmeye alıyorum yorgunları da dinlendiriyorum
    2 personel fikri: asistanın son uyarılarına bakıyorum
    3 kısa liste: riberry adlı oyuncunun kontrat yenilemiş yada önerilmiş mi diye bakıyorum alacağım başka adam yok. o da free olacak olursa.
    4 haberler: son haberlere bakıyorum.
    onun dışında maçlarda normal ekranlara bakıyorum.
    Neredeyse gerçek zamanlı oynayacaksın. Biraz daha gayret edersen, bu gün transfer teklifi yaptığın adamdan haftaya bu gün cevap alacaksın.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Neredeyse gerçek zamanlı oynayacaksın. Biraz daha gayret edersen, bu gün transfer teklifi yaptığın adamdan haftaya bu gün cevap alacaksın.
    yani gülmem gerekiyor.ben oyunu sindire sindire oynuyorum çift dikiş(hababam sınıfı'ndan)
    bu arada oyunda kasım 2010 dayım demekki dediğiniz doğru. beklim de aynen gitisn bari
    transfer teklifi yok zaten de o zaten espriniz anladım ama dediğim gibi biraz yavaş oynadığım doğrudur e anca. yani sizler nasıl oynuyorsunuz onu da anlamadım ya neyse. ben kulüp çalıştırmadan anca ilerliyorum yazdığım gibi

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

her oynadığımda 1 hafta ilerleyerek oyunun zevkini almaya ve maç KAZANARAK ilerlemeye çalışıyorum.
    bakalım ribery gelecek mi?
    bir sonraki yazımda belirteceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

veee riberry tekrar türkiye'de!
    resim için:
    http://img822.imageshack.us/i/riberr...rtrkiyede.png/

Mesaj Yetkileri