Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 214 sonuç

Konu: Takımımız Ne Durumda?

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    İyi bir ilk sezon geçirdim diyebilirim.Şmapiyonlar Ligi ön elemelerinde sırasıyla Celtic ve Werder Bremen geldi.Bu takımları eleyerek gruplara kaldım.Rubin Kazan-Roma ve ManU ile aynı gruba düştüm.Çok zor olmasada kolay bir grupta değildi açıkcası.Ama beni yanıltan grupta asıl rakibim olarak gördüğüm Roma'dan 4 puan almama rağmen, Rubin'e 3 puan kaptırmam oldu.Grubu 3. sırada tamamladım ve UEFA Avrupa Ligi'nin yolunu tuttum.Sırasıyla, Sampdoria-Napoli-Panathinaikos-Juventus takımlarını eledikten sonra finaldeki rakibim Zenit oldu.

Lig Kupasında Ankaragücü ve İBB eşleşmelerinden sonra finalde Bursaspor'u 2-1 yendim ve kupayı müzeme götürdüm.

Ligde de beklediğimden daha iyi bir performans gösterdik.2. hafta İnönü'deki Bjk mağlubiyetinden sonra, 31. haftadaki Bursa deplasmanına kadar namağlup devam ettim ve ligi şampiyon olarak bitirdim.Defansif olarak istediğimin çok altında performans göstersek de ofansif olarak zengin bir yıl geçirdik sayılır.

Transfer döneminde garip bir durum oldu.Şöyle ki, 25M$ transfer tüçme varken yönetimden Sakho transferini istedim.Ve Aziz başkanda kabul etti, teklifi götürdü.Benim 25M$'lık bütçemide kullanarak 37 M$'lık teklif sundular.Ardından baktım PSG Santos ile ilgileniyor.Zaten elimden çıkartmak istedim ve teklifi geri çektim.Yönetim Sakho'ya teklif yapmadan önce bankada bulunan 25M$ bütçemde böylece kül oldu ve bir daha geri gelmedi.Balance'a gider olarak yansıdı fakat Sakho transferi gerçekleşmedi çok ilginçtir.Az bir para değil, arada olan bizim 25M$'a oldu.Acaip oturdu içime.İlk sezon sonu yaptığım transferler ve gönderdiğim oyuncuların genel görünümü:

Kadromu neredeyse istediğim düzeye çıkarttım.Bu sene Şl'de en az yarı final oynamak istiyorum.Bakalım yeni sezonda neler yapacağız.

yinede çok fazla güvenme bu kadroya kardeş hayal kırıklığı yaşayabilirsin süper ligde belki şamp. olabilirsin ama şamp. liginde biraz şansada ihtiyacın olacakmış gibime geliyor bence biraz daha sabır daha büyük başarılar için...

Uploaded with ImageShack.us
    İlk sezon hiç transfer yapmadım ligde 74,74 fb ile aynı puanda bitirmemize rağmen 2.oldum uefada 3.turda schalkeye elendim talihsiz bir biçimde türkiye kupasında ise çeyrek finalde gittim tabi bu başarısızlıklarda finansal problemlerinde etkisi var anlayacağınız başarısız bir sezonun ardından başarı yemini ettim bu transferleri ve bu kadroyu kurdum hedefim en şamp. liginde en kötü çeyrek final uefa'da ise en yarı final türkiyede tabiki şampiyonluk bu arada bebe'yi herkese öneririm harika bir futbolcu quaresmayı hiç ama hiç aratmadı şu ana kadar...

Geçen sezon play-offlardaki başarımızla Bank Asya'ya yükselmiştik Bandırmaspor olarak, bu sezon yine herkesi yanıltıp lig terfi etmeyi başardık. Zorlu play-off karşılaşmaları sonrasında 2 beraberlik 1 galibiyetle 5 puan alıp Adanaspor, Boluspor ve Karabük'ü geride bırakıp 3. takım olarak Süper Lig'e çıkmayı başardık! Asıl oyun şimdi başlıyor benim için

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

@cris king

Marquez'e niye o kadar bonservis bedeli ödendinki genç değil hemde 10 M çok daha iyilerini alabilirdin bence.

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    @cris king

Marquez'e niye o kadar bonservis bedeli ödendinki genç değil hemde 10 M çok daha iyilerini alabilirdin bence.
    haklısın ama aslında marquez'e hiç para vermedim 30 maç sonunda alacağı para o new york'un ben aslında hile yapan biri değilim ancakedit bütçeden selçuk inanı almak için bütçeyi 0'ladım daha sonra ne selçuğu aldım ne de bütçeyi geri yükseltebildim bu yüzden brezilyalı 18 yaşında bi regeni 14 K'ya bile kiralayamıyınca son çare bu olaya başvurdum yani marqueze para vermedim ligde 29 maçta oynatıp sezon sonu yollayacağım...

sakary Ali Misafir

Bu sene Dortmund ile bir kariyere başlamıştım.Çok zevkli gidiyordu 6 hafta kala save gamem bozulmuştu.Bu oyunu kariyer hikayeleri bölümünde de paylaşmıştım..

Daha sonra dedim yarım kalan işimi bitireyim ve yeniden Dortmund ile başladım.

Açıkçası kariyer kötü başladı diyebilirim.Barrios büyük takımlara gitmek istediğini söyledi ben ise kal dedim.Daha sonra tartıştık.Transfer listesine konmayı istedi bende kabul ettim.İki kere Chelsea ile görüştü ama imza atmadı.Bu dönemde de ligin ilk 5 haftasında kadroya girmedi.

Avrupa Liginde Wisla'yı rahat bir şekilde eleyerek gruplara kalmaya başardık.Ligte zorlu bir fikstür ile başladık.2.hafta Leverkusen deplasmanından 1 puanla döndükten sonra içerde Hamburg'u yenmeyi başardık.5.haftada kendi sahamızda Bayern'i yenerek liderliği aldık.

Bayern maçından sonra ligte oynadığığımız 7 karşılaşmada 16 puan topladık ve liderliğimizi sürdürdük.Avrupa Liginde ise Sevilla,Palermo,Zeljeznicar grubuna düştük.İlk karşılaşmada deplasmanda Palermo'yu devirdik.4 maç sonunda 10 puan toplayıp gruptan çıkmayı garantiledik.

Ligte ise Gladbach'ı deplasmanda yendikten sonra ki 4 karşılaşmada sadece 3 puan toplayıp biranda liderliği kaybettik.Bu arada da Barrios'u göndermek için çalışmalara başladık.Ocak ayında Arsenal'e transfer olacak.

Ligte ilk yarının bitmesine bir hafta var ve lider Leverkusen'in 3 puan gerisindeyiz.Avrupa Liginde ise Zeljeznicar'ı yendiğimiz takdirde grubu lider bitireceğiz.Almanya Kupasında ise 3.turda Aue ile karşılacağız.

Sporting Gijon ile başladım. Gijon'a özel bir taktik yaptım ve taktik müthiş oturdu. Sezon başında sadece yedek olarak Gunnarsson ve Cejas'la anlaştım. Toplam maliyetleri 1.4 Mn £ tuttu. Lige müthiş başladık ve ilk yarının sonuna kadar bu seriyi sürdürdük. Henüz ilk yarıyı yeni bitirdim oyunda. Medya tarafından küme yarışında gösterilen Gijon La Liga'nın ilk yarısını sayemde lider olarak kapadı. Yönetim 10. haftada durup dururken ekstra transfer bütçesi verdi. Devre arası transfer dönemi geldiğinde ise yönetim durup dururken sezon hedefini baştan belirlememi istedi. Yeni hedefi 'Title Challange' olarak belirledim. Bunun üstüne ekstra 4.4 Mn £ transfer bütçesi sağlandı. Yönetim ilk yarı boyunca hep yanımda oldu, beni destekledi. Şimdi oynadığım maçları, La Liga puan durumunu ve önemli oyuncularımızı gösterelim.

La Liga'daki ilk yarı fikstürümüz;

La Liga devre arası puan durumu;

İspanya Kupası;

Devre Arasına kadar yapılan transferler;

Taktiğimiz;

Ve yıldız oyuncularımız;

İsteyen olursa save atabilirim. İyi oyunlar.

Tardelli ve Bilic çok süratli bir hücum ikilisi... Gol sayısında patlama olabilir.

2011'deki ilk kariyerime her serideki gibi oyunu tanımak amaçlı Fenerbahçe ile başladım.2010'u hiç oynayamamış birisi olarak öncelikle FM'yi çok özlediğimi belirtmem gerekir.Şu an çok keyifli bir şekilde oynuyorum oyunu.

Kendi taktiğime takımın vermiş olduğu olumlu reaksiyonun hemen gerçekleşmemesi çok hoşuma gitti.Cristian'ı 2.5 m €'ya Marseille'ya satıp Brescia'dan Adam Vass'ı aldım ama lig maçlarında İssiar Dia'nın göstermiş olduğu iyi performans nedeniyle ilk 11'e yerleştiremedim yeni transferimi.Şampiyonlar Ligi grubunda İnter,Shaktar ve Hapoel Tel-Aviv ile eşleştim.Grupta ilk 2 maçta iyi bir futbol oynamamıza rağmen Shaktar'a 3-0,İnter'e de 3-2 yenilmekten kurtulamadık.Ligde Galatasaray,Beşiktaş ve Trabzonspor maçlarını kazanıp,Bursaspor'a yenildim.

Şu an dersanede olduğum için ss atamıyorum,fakat ilerleyen zamanlarda bu konuda ilk kariyerimin bilgilerini ss'li paylaşmaya devam ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

3 Sezondur Büyük bir zevkle oynadığım Lazio kariyerimi bitirdim.Sebebi ise artık hedeflerime ulaşmış olmamdı.Gerçekten kaç haftadır zevkle oynadığım bi kariyerdi.Yeri geldi sevindim yeri geldi üzüldüm.2 seneyi paylaştığım gibi bu sezonuda paylaşmak istiyorum

Lig ile başlayalım
    Ligte çok büyük puan farkıyla girdiğim son 8 haftada büyük puan kaybı yapınca ve Sampdoria büyük inatçılık edince puan puana da olsa şampiyon olmayı başardık.(son 8 haftayı asistan oynadı az kalsın batıyoduk)

Şampiyonlar Ligi
    Grupta Barca,M.City ve Salzburg ile eşleşmiştik.Grubu 16 puanla lider bitirirken City ve Barca'yı içerde dışarda yenmemiz üstüne Barca'yı kendi sahamızda 4-0 ile geçmemiz kupanın habercisi idi.Sonrasında 2.turda Liverpool ile eşleştik.Geçen sene bizi resmen parçalayan Liverpool'du rakip.Bu sene ise herşey farklıydı.Deplasmanda 0-0 ve kendi sahamızda 2-0 ile devirdiğimiz Liverpool'u bu sene gol bile yemeden elemiştik.Sonrasında rakip Lyon'du.Fransızlara deplasmanda 2-1 kaybetmemize rağmen evimizde 1-0 ile yarı finali gördük.Yarı finalde rakip FM belalım Arsenaldi.Ama kolayca eledik.İçerde 1-0 ve deplasmanda 4-2 ile finali gördük.Rakip Real Madrid'di.Çekindik başta ama sonrasında Real'i finalde büyük farkla 4-0 ile yenerek kupaya uzandık.Ve bu da kariyerin bitiş habercisi idiRüya gibi bir sezonu geride bıraktık

Ve Efsane Lazio Kadromuz

Görüşleri Beklerim

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Güzel kariyer olmuş Ümüt ayrıca işin ilginç olanı Juve ve Milan Avrupa'ya gidememiş Catania ve Ascoli ŞL'ye gitmiş. Kariyerin gerçekciliği kalmamış

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Güzel kariyer olmuş Ümüt ayrıca işin ilginç olanı Juve ve Milan Avrupa'ya gidememiş Catania ve Ascoli ŞL'ye gitmiş. Kariyerin gerçekciliği kalmamış
    Sağolasın KaanYa sen oyunda Milan'ı görseydin oha derdinHer takımdan 3-4 yemeye başladılar yahuCatania zaten çok zorluyodu 2 senedir ama Ascoli lige çıkar çıkmaz nasıl becerdi bende şaşkınım

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Milan'ı biz yönetmediğimiz sürece ezerler

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Milan'ı biz yönetmediğimiz sürece ezerler
    Aynen kanka çokta iyi kadrosu vardı save'de ama nasıl oldu anlamadım hala

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Tardelli ve Bilic çok süratli bir hücum ikilisi... Gol sayısında patlama olabilir.
    Hızlı değiller ama çok etkili oldukları doğru.

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Bu sene Dortmund ile bir kariyere başlamıştım.Çok zevkli gidiyordu 6 hafta kala save gamem bozulmuştu.Bu oyunu kariyer hikayeleri bölümünde de paylaşmıştım..

Daha sonra dedim yarım kalan işimi bitireyim ve yeniden Dortmund ile başladım.

Açıkçası kariyer kötü başladı diyebilirim.Barrios büyük takımlara gitmek istediğini söyledi ben ise kal dedim.Daha sonra tartıştık.Transfer listesine konmayı istedi bende kabul ettim.İki kere Chelsea ile görüştü ama imza atmadı.Bu dönemde de ligin ilk 5 haftasında kadroya girmedi.

Avrupa Liginde Wisla'yı rahat bir şekilde eleyerek gruplara kalmaya başardık.Ligte zorlu bir fikstür ile başladık.2.hafta Leverkusen deplasmanından 1 puanla döndükten sonra içerde Hamburg'u yenmeyi başardık.5.haftada kendi sahamızda Bayern'i yenerek liderliği aldık.

Bayern maçından sonra ligte oynadığığımız 7 karşılaşmada 16 puan topladık ve liderliğimizi sürdürdük.Avrupa Liginde ise Sevilla,Palermo,Zeljeznicar grubuna düştük.İlk karşılaşmada deplasmanda Palermo'yu devirdik.4 maç sonunda 10 puan toplayıp gruptan çıkmayı garantiledik.

Ligte ise Gladbach'ı deplasmanda yendikten sonra ki 4 karşılaşmada sadece 3 puan toplayıp biranda liderliği kaybettik.Bu arada da Barrios'u göndermek için çalışmalara başladık.Ocak ayında Arsenal'e transfer olacak.

Ligte ilk yarının bitmesine bir hafta var ve lider Leverkusen'in 3 puan gerisindeyiz.Avrupa Liginde ise Zeljeznicar'ı yendiğimiz takdirde grubu lider bitireceğiz.Almanya Kupasında ise 3.turda Aue ile karşılacağız.
    İlk yarı tamamlandı.İlk yarıyı Leverkusen ile aynı puanla tamamladık ve zirvedeyiz.Arkadamızda Bayern ve Wolsfburg var.6 puan arkamızdalar.

Barrios'u Arsenal'e gönderdikten sonra forvet transferi için çalışmalara başladık ve aradığımızı Fransa'da bulduk.Lorient'te oynayan Kevin Gameiro'yu transfer ettik.

Almanya Kupasında Aue'yi 3.turda eledikten sonra rakibimiz Düsseldorf oldu.Çeyrek Finalde Düsseldorf ile deplasmanda oynayacağız.Avantajlı bir kura çektiğimizi söylemeliyim.Avrupa Liginde ise gruptan lider çıktık ve rakibimiz Rangers oldu.

Ligte ise ikinci yarıda işimiz bir hayli zor.Çünkü fikstürümüz zorlu.Bayern,Wolsfburg,Hamburg ve Schalke deplasmanlarımız var.Çok zorlu ve heyecanlı geçeceğe benziyor.En azından kendi sahamızda hiç puan kaybetmemiz gerekecek.

Bu arada unutmadan Lorient'ten aldığımız Gameiro'nun Fransa liginde 2010-2011 sezonunda 19 maçta 15 golü bulunmaktaydı.

Birkaç ss'te benden gelsin Bandırmaspor başında 3.sezonum. Devre arası transfer dönemi bitti. Ligin ikinci yarısı başladı.

Kadrom üstteki şekilde. Oldukça mütevazı bir kadrom var, takımda bonservisiyle aldığım tek oyuncu Bagayoko. 650bin TL ödeyip almıştım sezon başında. Birde yedek kalecim Nicola Matek'in maaşını ödüyorum. Sezon sonunda kontratı bitiyor, o da takıma katılacak.

__________________________________________________ ____

Mütevazı kadroya rağmen ligte beklentilerimin çok üstünde yer alıyoruz. Pes etmeyen, karşılaşmalarda geriye düşse de mücadeleyi bırakmayan bir takım ve taktik yarattık, bunun meyvelerini de topluyoruz. Kolay kolay kaybetmeyen bir takım oldu.

__________________________________________________ __

Türkiye Kupası'nda gruptan çıkmak yine mükemmel bir başarıydı kulübümüz adına. Fenerbahçe ve Bursaspor'u geride bırakıp lider olarak çıktık gruptan. Şansımızda yardımcı oldu, çeyrek finali Boluspor'a karşı oynadık. İlk maç sıkıntılı geçse de ikinci karşılaşmayı rahat bir şekilde kazanıp yarı finale yükseldik.

__________________________________________________ ___

Takımımız 4-5-1 düzeninde yer alıyor sahada. Savunmayı önde kurmaya gayret ediyoruz, bu nedenler hızlı sopterler kullanıyoruz. Savunma ortasında pek sıkıntı yaşamasakta beklerde zaaflarımız var. Rodrigo Alvim ara transferde takıma katıldı, onun performansının daha iyi olacağını umuyorum İlkem ve Koray'a göre. Her mevki iin en az bir alternatifi var takımın, bunu en iyi şekilde kullanma çabasındayım. Her oyuncuya forma şansı vermeye çalışıyorum. Ayrıca her karşılaşma sonrası oynayan oyuncularla birebir görüşüyorum maçtaki performanslarına göre. Bu da takımdaki moralleri üst seviyede tutmama yardımcı oluyor.
    Match Preperation sezon başından beri ''defensive positioning''te - very high şeklinde. Ofansif oyunu benimsediğimizden top rakipteyken daha iyi pozisyon almamızı sağlıyor bu çalışma.

__________________________________________________ ____

İşte bu da sezon başından beri aldığımız sonuçlar Mutluyum, seviyorum takımımı.
    Birde Afrika'dan çıkarmıyorum gözlemcilerimi çok değişik oyuncular buluyorlar bana, sezon sonunda takımdan iki-üç yabancıyı gönderip yerine zenci gücü koyucam. Bakalım nasıl olacak

Bagayoko biraz yaşlı gelmiyormu ? Takımdan kimseyi bırakmamışsın birde.

Ben FM 2010'da 3 sezonda 2 şampiyonluk kazandıktan sonra takım küçük takımlara karşı oynamamaya başlamıştı. Sana tavsiyem bunun için önceden tedbir al. Sırf o nedenden ötürü silmiştim oyunu.

Ve benim gibi beraberlikler takımı olmuşsun. Ben ilk sezonumda 15 beraberlik aldım. Ve nereden geliyor bu Bandırmaspor şeysi.. sempatisi ?

Başarılar.

Mehmet Albayrak hala takımda onun haricindekiler ya başka takımlara transfer oldu, ya benim gözüme giremediler ya da sözleşme yenilemediler Mehmet'te gidici, menajeri yüzünden ipleri koparma noktasına geldik, hakettiğinden fazlasını istiyor, bende vermiyorum...
    Bagayoko yaşlı sayılmaz 28 yaşında, en güzel zamanları. Ama diğer hücum oyuncuları çok formda o yüzden yeterince forma şansı veremiyorum.
    Bandırma'lı arkadaşlarım var, içlerinde fanatik olanlarda bana da bulaştırdılar biraz. Hem Banvit'i, hem Bandırmaspor'u takip ediyorum onların aracılığıyla. Oyunda da küçük takımlarla oynamak daha çok hoşuma gidiyor, o şekilde başladı Bandırmaspor kariyeri, çokta güzel gidiyor, sevdim takımı, şehri Hatta denk gelirse İzmir'de oynanadak Göztepe-Bandırmaspor maçına da gitmeyi düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Sempati duyduğum takımlardan biri olan Sociedad ile oyuna başladım güzel bir kariyer olacağa benziyor şimdiden.Takımı tanıtayım biraz.

Kadro.

Birkaç eksiğim olduğunu düşünüyorum ama elden bu kadarı geldi.Kadroyu daha da iyi hale getirecez ilerleyen zamanlarda.Sol bekte ve sağ açıkta alternatif sıkıntısı yaşıyorum.

Transferler

Fikstür

Çok ilginç maçlar oynadık.Real Madrid maçında Prieto bir penaltı kaçırdı.Son A.Madrid maçına 5-6 as oyuncum cezalıydı sarı karttan eksik çıktık adamlar ezdi ama son anda beraberlik aldılar.Mallorca'ya fena bir şekilde yenildik beklemiyordum.

Puan durumuda böyle.

Barça aldı başını gidiyorr.Neyseki ilk yıl hedefimiz avrupa kupalarına katılmak olduğu için bizi ilgilendirmiyor şaöpiyonun kim olduğu.

Sociedadı Nihatlı günlerine döndürmüşsün ama defans hattın biraz sıkıntılı gibi bir sol bek ve stoper ayrıca Llorente'nin yerinede iyi bir forvet de alabilirsen ilk 3'e kafadan oynar avrupadada başarılı olursun ortasaha mükemmel Albin ve Ceyhun iyi transfer bende 2010'da Sociedad'la kariyer yapmıştım ilk sezonu 20 puan farkla lider bitirip La Liga'ya çıkmışım Emre Çolak,Fausto Rossi,Kakuta,Makonda gibi gelecek vaad eden yıldızlarla bu işi başarmıştım gayet zevkli bir kariyerdi ta ki Fm 2011 çıkana kadar

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Evet sol bek sıkıntılı ancak De la bella birçok kez maçın yıldızı oldu.Performansından memnunumda yedek yok.Forvet için de arayışlarım sürüyor takımın kalitesineyakışır bir isim almayı planlıyorum.İleride Tamudo,Llorente'yi dönüşümlü kullanıyorum.Bakalım zamanla hedeflere ulaşacaz.

Zaten bu ilk fm 11 kariyeri birdahaki muhtemelen Blackburn olur ve onu burada yayınlarım her seride olduğu gibi.

Beşiktaş ile 3. Sezonum 2. sezon benim bile inanamadığım bir biçimde şl yi aldık ama yeni kadro ile şl nin sahibi artık benim

işte ss'ler

kaleci arayanlar için söyliyeyim cenk gönen harika bir kaleci tam bir penaltı canavarı

Quote Originally Posted by cengavs View Post
    Beşiktaş ile 3. Sezonum 2. sezon benim bile inanamadığım bir biçimde şl yi aldık ama yeni kadro ile şl nin sahibi artık benim

işte ss'ler

kaleci arayanlar için söyliyeyim cenk gönen harika bir kaleci tam bir penaltı canavarı
    anlamıyorum kardeş nasıl alıyorsun daha 2.sezonda bjk ile Şampiyonlar Ligini ben bu 2.sezondaki senin kadronun 2 katını kendi 2.sezonumda kurdum bjk ile ama daha Ş.Liginde gruptan çıkamadım ve ligde 2.yim ne yapıyorsunuz banada öğretinde bende yapıyım?

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

cris king haklı ben inanmıyorum o kariyere save load mutlaka olmuştur birde o oyuncular BJK'ye nasıl geldi anlam veremedim ha birde Jaja nasıl geldiki adam TS'ye yeni geldi ne ara aldın her neyse ne diyelim herkes istediği şekilde zevk alır.

Quote Originally Posted by cris king View Post
    anlamıyorum kardeş nasıl alıyorsun daha 2.sezonda bjk ile Şampiyonlar Ligini ben bu 2.sezondaki senin kadronun 2 katını kendi 2.sezonumda kurdum bjk ile ama daha Ş.Liginde gruptan çıkamadım ve ligde 2.yim ne yapıyorsunuz banada öğretinde bende yapıyım?
    taktiğimi iyi oluşturdum ve büyük maçlara daha defansif çıktım kendi taktiğim 4-1-1-3-1 iken büyüklere karşı 4-1-2-1-2 ile oynadım

cris king haklı ben inanmıyorum o kariyere save load mutlaka olmuştur birde o oyuncular BJK'ye nasıl geldi anlam veremedim ha birde Jaja nasıl geldiki adam TS'ye yeni geldi ne ara aldın her neyse ne diyelim herkes istediği şekilde zevk alır.
    bir de bu işin save load ile alakası yok ikinci olarak ise jaja için 17. 75 mn euro yu sende verirsen sen de alırsın

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

St. Pauli'yle başladım daha 1. sezonum. Çok zorlanmıştım ilk haftalarda ama taktik değişikliklerle takım kendine geldi biraz. 17. Maç sonunda 7. sıradayım ama diğer takımlar daha maçlarını yapmadı. Bu sezon açıkçası kaçıncı bitirdiğim pek önemli değil ama en azından Eurocup için bastırıyorum. 1. sıradaki Dortmund'la 9 puanlık fark var ama Almanya ligi çok dengesiz. Werder Bremen'e 5 atarken Freiburg'tan 3 yiyorum.

Takım 1;

Takım 2;

Takımı baştan aşağı yeniledim çünkü kendisinde olan oyuncular çok kötüydü. O takımla düşme hattına zor oynardım. Genelde hep serbest oyunculara yöneldim. Serbest transferden aldığım oyuncular;

Marcus Pröll
    Michael Rensing
    İlliasu Shilla
    Jose Gonçalves
    Enzo Maresca
    Max Tonetto
    Gai Assulin
    Gael Etock
    Yanis Youcef
    Gyan King.

Bunların yanında Roberto Baronio ve Cristian Zenoni'yide almıştım ama dengesiz transfer yaptığımı anlayıp kuluplere önerdim 3 milyon £ gibi bir gelir elde ettim onlardan. Gabriel Obertan ve Stefan Celozzi benim kiraladığım oyuncular Skuta Pasu var takımda kiralık olarak ayrıca ama çok fazla forma vermedim ona.

Yaya Sanogo, Galvin Ndinga, Robin Söder alıp St. Pauli II takımına yolladım. Özellikleri biraz daha gelişsin diye. Transferlerin çoğu taksit + peşin para şeklinde.

Devre arası için Shilla ve Gonçalves takımdan yollayıp 2 tane ortasaha oyuncusu almayı planlıyorum. Verkhovtsov ve Kara hucum anlamında çok zayıflar. Nuri , İlkay ve Jermaine Jones için teklif yaptım onlardan en az 2 tanesini almak istiyorum. Sezon başı kanatsız oynuyodum o yüzden kanat oyuncusu yok pek takımda. 1 veya 2 tanede hızlı kanat oyuncusu almayı düşünüyorum bütçe kalırsa.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Bende sezona MŠK Žılina ile başladım. Takıma hiç takviye yapmadım. Sadece 1 oyuncumu sattım. Takım kadrosu fena değil. Lig için yeterli ama Avrupa Kupaları için vasat. Slovak ligi gerçekten zevkli. Zılina ile zorlanmadan ligi şampiyon bitirip ligi domine ederim diyordum ama İsviçre ligi gibi falan değilmiş. Herkes herkesi yenebiliyor. Lider çok çabuk değişebiliyor. Şampiyonlar Ligine katılıyor Zılina ilk sezonda ama İzlanda'nın FH takımına elendim . Takım kadrom şu şekilde;

Taktiğim ;

Puan durumu ;

Durum böyle

Beşiktaş ile başladığım kariyerimde ilk iki sezonda 2 şampiyonluk kazandım , uefada ve şl de ceyrek final oynadım sonra porto dan teklıf geldi porto ya geçtım ilk sezonum burada ama schlelotto , galeano , zeman , dentinho ve sandro yu aldım kadro zaten ılk basladıgındaki kadrosuydu ...ligde ilk iki deplasmanda beraberlik aldık onun dışında 8 galibiyetimiz var .. şl de ınter psv ve s.prag ile eşleştik 4 maçta 4 galibiyet ile gruptan çıkmayı başardık kalan maçlar inter ve prag ile...lig kupasından da olhonanse ye elendık ilk turda ... hedefim barça veya manu ya gitmek onun için burada başarılı olup premier lig veya laliga ya bir takıma gitmek istiyorum

bu arada beşiktaşta ki transferlerim tosic , giuliano , eren gungor , ibricic , lukaku , defederico , ilkay gundogan , otamendi , d.naki , selçuk inan ve koray arslan ...

Galatasaray ile başladım, sabırlı ve ciddi bir çalışmayla devam ettim. Ancak ağır stoperler sebebiyle taktiğimi sahaya yansıtamadım, bir de takımdaki denge ilk puan kaybında sallanıyor, düzeltene dek akla karayı seçiyor insan. Yaptığım transfer iki, altyapıdan iki oyuncu daha ilave ettim, ağustos ortasına kadar team blende çalıştım, oyunu güzelleştirmek için elimden geleni yaptım ancak karşılaştığım ' Şut çekme ' uyarısını verdiğim Cana' nın dağlara taşlara attığı toplar, tacklingini normal ayarladığım Ali Turan ve Gökhan Zan' ın ayağa kayıp yediği kartlar- ki Cana o alanda rekoru bırakmadı - ve Baros' un istikrarsızlığı oldu.
    Bir süre Galatasaray ile oynamayacağım.

Sayfa 3 / 8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri