Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 5678 SonSon
181 ile 210 arası toplam 214 sonuç

Konu: Takımımız Ne Durumda?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

http://hotfile.com/dl/127382010/3aa2...adrid.rar.html

savegame hile tespit edim fmyi bırakıcam

Beyler Glasgow'dan gol haberi var golll. Geçen sezon son hafta Hearts'a kaybettiğim şampiyonluğu bu sezon son maçta Celtic'ten alıyorum. Teşekkürler Rangers, Teşekkürler Çocuklar

FM kariyerimde aldığım en anlamlı şampiyonlulardan birisi oldu. Sezon içnde Galatasaray, Genoa, Udinese, Gladbach, Kayserispor gibi takımları reddedip İskoçya'da kalarak şampiyonluğu kazandık. Ganea 32 gol atarak ligde harika işler başardı. 4 gol daha atsa Henrik Larssonun rekorunu kıracaktı.
    Wotherspoon da Ligde 23 toplamda 33 asistle harikaydı.
    UEFA'da Partizan'ı eleyip 2.turda Inter'e 4-4 ve 4-0'la elendik. Ama Inter'e içerde 4 atmak bizim için güzeldi. Önümüzdeki sezon takımdan ayrılmayı düşünüyordum ama sanırım İskoçya ve Şampiyonlar Ligi umudu beni kendisine çekiyor. Maddi olarak zor duruma soktum kulübü azıcık. Onu da düzeltip arkamda güzel hatıralar bırakmak isityorum

Ekleme: 111yıl sonra İskoç Kupasını da kazanıyoruz En son 1902de kazanmış Hibees kupayı.

Lazio'yu da reddettim. İçimdeki Hibernian aşkı bambaşka!
    Last edited by Hugo : 22.Ağustos.2011 at 16:06

İlk sezon Bayern'in peşinden ligi 2. bitirdim. Diğer sezona göre takım için baya iyi transferler gerçekleştirdim. O sezon şampiyon olduk, UEFA'da Final'de Atletico Madrid'e 1-0 galip durumdayken 2-1lik mağlubiyet ile elendik. 3. Sezon inanılmaz bir transfer bütçesi geldi ve Brezilya'lı wonderkidleri kadroma kattım. Lucas Barrios, Neymar , Nuri Şahin , Paulo Henrique 4 lüsü müthiş oldu genellikle skorları bu 4lü üzerinden kuruyorum 3. sezon şampiyon olup Şampiyonlar Ligi'n de Yarı finalde Man Utd. yenildim. Sene sonu Inter'den teklif geldi ama kabul etmedim bi Avrupa Kupası almadan Dortmund'u bırakmak istemiyorum, 4. sezona geçtik çok oyuncu gönderdim sade ama sağlam bir takım yaptım, Almanya liginde açık ara farkla şampiyonluğa koşuyoruz umarım Avrupa'da da bu başarıyı sağlarım, ayrıyetten bu sezon Man Utd , Gaziantepspor , Dynamo Kiev ile Şampiyonlar Ligi'n de aynı gruba düştüm, ilk maçım Man Utd ileydi 2-0 yendim gollerin ikiside bu sene Man Utd. den Kontratı uzatılmayıp ellerinden aldığım oyuncu Wellbeck'e aitti, adeta bir ders verdi

Kadrom şuanlık böyle ;

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Beyler Glasgow'dan gol haberi var golll. Geçen sezon son hafta Hearts'a kaybettiğim şampiyonluğu bu sezon son maçta Celtic'ten alıyorum. Teşekkürler Rangers, Teşekkürler Çocuklar

FM kariyerimde aldığım en anlamlı şampiyonlulardan birisi oldu. Sezon içnde Galatasaray, Genoa, Udinese, Gladbach, Kayserispor gibi takımları reddedip İskoçya'da kalarak şampiyonluğu kazandık. Ganea 32 gol atarak ligde harika işler başardı. 4 gol daha atsa Henrik Larssonun rekorunu kıracaktı.
    Wotherspoon da Ligde 23 toplamda 33 asistle harikaydı.
    UEFA'da Partizan'ı eleyip 2.turda Inter'e 4-4 ve 4-0'la elendik. Ama Inter'e içerde 4 atmak bizim için güzeldi. Önümüzdeki sezon takımdan ayrılmayı düşünüyordum ama sanırım İskoçya ve Şampiyonlar Ligi umudu beni kendisine çekiyor. Maddi olarak zor duruma soktum kulübü azıcık. Onu da düzeltip arkamda güzel hatıralar bırakmak isityorum

Ekleme: 111yıl sonra İskoç Kupasını da kazanıyoruz En son 1902de kazanmış Hibees kupayı.

Lazio'yu da reddettim. İçimdeki Hibernian aşkı bambaşka!
    Bence kalmalısın. Zaten FM'in sıktığı şu günlerde iyi bir kariyer yapıyorsun ve devam ettirmelisin. İtalya - Almanya - Türkiye gibi liglerle zaten sık sık oynuyoruz

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post

ronaldo senin oyunda daha bi yakışıklı nedense yoksa yüz yamasımı attın attıysan o yamayı paylaşırmısın..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by cris king View Post
    ronaldo senin oyunda daha bi yakışıklı nedense yoksa yüz yamasımı attın attıysan o yamayı paylaşırmısın..
    haha koltuktan düşecektim az kalsın
    napcaksın daha yakışıklı ronaldoyu boşver onu kızlar düşünsün
    yama falan yok temadandır

Üst üste gelen 3.lig kupasının ardından Hibernian'la kazandığımız 5.kupadan sonra Favori Personel oluyoruz. Ganea da Efsaneler arasına adını yazdırmış. Bu sezon ayrılmayı düşünüyordum ama hiç gidesim yok büyük kulüplere. Hibernian'ı büyük yapmak niyetindeyim artık

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by Hugo View Post

Üst üste gelen 3.lig kupasının ardından Hibernian'la kazandığımız 5.kupadan sonra Favori Personel oluyoruz. Ganea da Efsaneler arasına adını yazdırmış. Bu sezon ayrılmayı düşünüyordum ama hiç gidesim yok büyük kulüplere. Hibernian'ı büyük yapmak niyetindeyim artık
    İskoçya'yı hemen her seride oynarım.Konusu açıldığında da dile getiririm sık sık ki oyunun en zevkli liglerinden biridir.Hala oynamadığı halde İskoçya Ligine "ıyyy" diyen arkadaşlar var, bilseler ne kadar zevkli olduğunu.Ama tüm bu iyi duygularıma rağmen üzgünümki ben İskoçya'da bir Hearts taraftarıyım, ezeliyiz yani09da Hibernian'ın kadrosu iyiydi.Fletcher'in falan parladığı sezon.Bu seride henüz İskoçya yapmadım ama belki son kariyerim olabilir.Geçen sene 2. sezonda Lig ve kupayı almıştım.Bence kariyeri silene kadar takımdan ayrılma.Şuan neler hissettiğini çok iyi anlıyorum.Bu kariyer senin için öyle bir kariyerki diğer klasik kariyerlerde olduğu gibi başka takımlara atlayarak klişeleştirip, kariyerin büyüsünü bozma ve unutulmaz bir oyun olsun senin için.Ama illa başka takımda devam edicem dersen Ferguson'un izinden git derim.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    İskoçya'yı hemen her seride oynarım.Konusu açıldığında da dile getiririm sık sık ki oyunun en zevkli liglerinden biridir.Hala oynamadığı halde İskoçya Ligine "ıyyy" diyen arkadaşlar var, bilseler ne kadar zevkli olduğunu.Ama tüm bu iyi duygularıma rağmen üzgünümki ben İskoçya'da bir Hearts taraftarıyım, ezeliyiz yani09da Hibernian'ın kadrosu iyiydi.Fletcher'in falan parladığı sezon.Bu seride henüz İskoçya yapmadım ama belki son kariyerim olabilir.Geçen sene 2. sezonda Lig ve kupayı almıştım.Bence kariyeri silene kadar takımdan ayrılma.Şuan neler hissettiğini çok iyi anlıyorum.Bu kariyer senin için öyle bir kariyerki diğer klasik kariyerlerde olduğu gibi başka takımlara atlayarak klişeleştirip, kariyerin büyüsünü bozma ve unutulmaz bir oyun olsun senin için.Ama illa başka takımda devam edicem dersen Ferguson'un izinden git derim.
    Ben de her sene İskoçya yaparım. Küçükken Celtic alır hemen şampiyon olurdum
    Hibernian'ı severim ben. Fletcher'ı da Premier Lige getirirdim hep. Şimdi eski ıyuncumuz O'Conner'la anlaştım önümüzdeki sezon için. Gelidğim 2.sezondan itibaren ilgiliyim onunla. Altyapıdan çıkan ve Hibernian'ı seven bir oyuncu olduğu için. Sonunda kattım. Kadroda altyapımızdan çıkan oyuncular olmasını severim. Hanlon, Wotherspoon, McCann, Ian Murray, Stevenson şu anda bu isimler. Regen olarak gelen bir iki idare eder oyuncum da rezerv takımda, gerekirse alıyorum 18e.
    Sezona başlarken gelen teklifler aklımı çeliyordu ama şimdi çatır çatır reddediyorum hepsini. Avrupa kupası hayali çok uzak ama bu sene şampiyonlar liginde Roma'dan 4 puan almamız ve 3. UEFA'ya gelerek Dinamo Kievle başabaş oynayıp yenilmemiz takımın Avrupa'ya ısındığını gösterdi. İskoç ligi gerçekten zevkli. Adeta bir Premier Lig prototipi. Herkes herkesi yenebiliyor. Rangers ve Celtic zaten zor rakipler. Onlarla beraber Aberdeen, Dundee United, Hearts çok zorluyor. Yani ligde oynadığın maçların yarısı zorlu rakiplerle. St. Mirren ve Inverness CT de bazen sürpriz yapabilecek ekipler. Hibernian'ımı bu sezon şampiyonluğa taşımak için Rangersla kapışıyorum. İlksezon 5.bitirmiştim 5 hafta kala 1 galibiyet alabilmiştim şmapiyonluk grubunda. O günden bugüne iyi transferler yapıyorum. Alt Yapıdan çıkanlar ve Ganea dışında değerini bulan teklifleri kabul edip oyuncu sirkülasyonu da sağlıyorum.
    Şu anki kadrom da fena sayılmaz:
    GK: Gilks: Blackpooldan serbest geldi. 31 yaşında. Değeri şu an 975Bin.
    DR: Steinsson: Premier lig tecrübesi var. Brondbyden serbest geldi sezon başı. 31 yaşında. Değeri şu an 500K.
    DL: Bob Harris: Bizdeki 3.sezonu. Geldiği zaman kulübün en pahalı transferiydi. 1.5MN'ye aldım. Değeri o civarda.
    DC: Paul Hanlon: Altyapıdan çıkmış bir oyuncu. peşinde premier lig ekipleri var. 24 yaşında. 1.5MN.
    DC: Squillaci: Sezon başı son transfer olarak serbest geldi. 32 yaşında. Şu an 550K. Sezon sonu gidebilir.
    MR: David Woterspoon: Altyapıdan. 24 yaşında. 1.8MN şu an. 3ü reddettim onun için.
    ML: Ederson: Brezilyalı geçen sezon serbest geldi. 15gol 11ast yaptı. 28yaşında, 2MN.
    MC: Badara Sene: Takımdaki 2.sezonumda serbest geldi. 29yaşında, 925K.
    MC: Matias Abelairas: Bu sezon geldi. 1.5MN bonservis ödedik. 28yaşında, değeri 1.5MN.
    ST: Liviu Ganea: Göreve geldiğimde takıma aldığım ilk oyuncuydu. 350K'ya aldım. Şu an 3MN. Bir sürü kulüp peşine düştü satmamakta ısrar ettim. 4.sezondayız ve 100den fazla gol atmış durumda. geçen sezon 55maç 45gol yaptı.
    ST: Camara: Regen. Devre arası aldım. Genelde tek forvet yapıp Edersonu forvet arkasına çekerek Abelairası sola kaydırıp ortaya Thicot'u koyuyorum.
    Ayrıca Cristian Poulsen de bizim takımda yedek DMC. Biraz yaşlı ama iş görüyor.

Kadroya bakınca en fazla 5MN harcanarak oluşturulmuş bir kadro olduğunu görüyoruz. İyi iş yaptık fnansal olarak ama iyi oyuncular gelmesi içn maaş bütçesini zora sokuyorum genelde.

Sondan bir önceki hafta Rangers ile berabere kaldık ve onların 1puan gerisinde son haftaya gireceğiz. Onlar Celtic ile oynuyor son maçı ben Dundee United'la. Geçen sezonu hatırlarsak son maçta Rangers Celtic'i yenerek bizi şamiyon yapmıştı. Bu sene Celtic'ten Rangers'a bi güzellik bekliyoruz Onlar birbirini yerken aradan şampiyon çıkmak niyetindeyiz

ve Şampiyon! Celtic ilk yarı 4 gol attı Rangersa ve bizi şampiyon yaptı

Gol kralı 24 golle Ganea. 22-29-32-24 ligde attığı gol sayısı sırasıyla. Ganea bu sezonu 49 maçta 34 golle tamamladı.
    Asist kralı yine Wotherspoon. Sağ kanat oyuncum ligde 19 toplamda 50maçta 27asistle tamamladı sezonu.
    Bu arada İskoç Premier Ligi puan rekorunu kırmışız.
    Yeni sezon hazırlıklarına başlarken sözleşme yenilemeyip gitmek isteyen Wotherspoon'u jadrodışı bırakıyorum. Adam Volkan Şen çıktı yahu 3 yıldır kapris kapris zor zaptettim ama artık basıyorum tekmeyi. 10MN Euro karşılığında Stoke City'nin yolunu tuttu.
    Last edited by Hugo : 24.Ağustos.2011 at 15:03

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bende İskoçya'da Celtic'i çok severim . İskoçya Ligi'ni ve Celtic oyuncularını pek tanımadığımdan dolayı İskoçya kariyeri açmamıştım fakat senin kariyerini ve Samet abinin yorumlarını gördükten sonra bir Celtic kariyeri açarım artık .

5. sezondayım 4 lig şampiyonluğu 3 fa 2 league 3 community 1 şampiyonlar ligi 1 de süper kupa şampiyonlar ligini 4. sezon şeytanın bacağını kırıp almayı başardım yoksa daha final görememiştim şampiyonlar liginde

ARKADAŞLAR BU TRANSFERLER HAKKINDA YORUMUNUZ

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Oyunda 6. Sezondayım .. Kariyerim Şöyle Gelişti

1. Sezon Chelsea / Şampiyonlarligi Şampiyonluğu / Lig Şampiyonluğu / Lig Kupası Şampiyonluğu / Fa Cup Şampiyonluğu

2. Sezon Man City / Şampiyonlar Ligi İkinciliği / Lig Şampiyonluğu / Lig Kupası Şampiyonluğu

3. Sezon Chelsea / Lig 3. Lüğü / Uefa Kupası Şampiyonluğu / Lig Kupası Şampiyonluğu

4. Sezon Man Utd / Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final / Lig Şampiyonluğu / FA Cup Şampiyonluğu

5. Sezon Man Utd / Şampiyonlar Ligi Yarı Final / Lig Şampiyonluğu / FA Cup Şampiyonluğu / Lig Kupası Şampiyonluğu

6. Sezon Real Madrid / İspanya Süper Kupa Şampiyonluğu / Lig Devam Ediyor .

Ganea'yı tutamadım. Inter'in teklifi bizi maddi yönden çok rahatlattı. Kulübün efsanesini satmak zorunda kaldım ve taraftar hiç hoşnut değiş bu durumdan. Lamela ve Jesus Datolo'yu elimizden kaçırdık, onları da alacaktık ama olmadı.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Uzun bir aradan sonra bir oyunumda ikinci sezona geçebildim. Racing Santander ile amaçsızca başladım,pek fazla kaliteli transferde yapmamıştım. Sezon ortasına kadar kaza bela ile geldik,tam kariyeri bıracaktım ki aşağıdaki maç oldu.

Bundan sonra bırakamam diyip devam ettim,ligi 12. tamamladık.

Şu anki kadromuz böyle,umutluyum bu seneden. Geçen yıl ortasaha alternatifsizliğinden çok çekmiştik bu sene işi daha sıkı tuttum.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

o 4.5 yıldızlar ne yahu ben bir messiyi gördüm 4.5 yıldız

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Kadro kalitesine göre 4.5 yıldız o. Normalde 3 civarıdır.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Oyunda 7. Sezondayım .. Kariyerim Şöyle Gelişti

1. Sezon Chelsea / Şampiyonlarligi Şampiyonluğu / Lig Şampiyonluğu / Lig Kupası Şampiyonluğu / Fa Cup Şampiyonluğu

2. Sezon Man City / Şampiyonlar Ligi İkinciliği / Lig Şampiyonluğu / Lig Kupası Şampiyonluğu

3. Sezon Chelsea / Lig 3. Lüğü / Uefa Kupası Şampiyonluğu / Lig Kupası Şampiyonluğu

4. Sezon Man Utd / Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final / Lig Şampiyonluğu / FA Cup Şampiyonluğu

5. Sezon Man Utd / Şampiyonlar Ligi Yarı Final / Lig Şampiyonluğu / FA Cup Şampiyonluğu / Lig Kupası Şampiyonluğu

6. Sezon Real Madrid / İspanya Süper Kupa Şampiyonluğu / İspanya Ligi Şampiyonluğu / İspanya Kral Kupası Şampiyonluğu / Uefa Kupası Şampiyonluğu / Avrupa Süper Kupa Şampiyonluğu

7. Sezon Real Madrid Sezon Devam ediyor ..

OKUYUN BURAYIII
    PSG ile oynuyorum ilk transfer dönemini kapatarak oynamayı önermem sağ ve sol açık sıkıntısı var reserveleri mükemmel ama ben arsenal gibi takımlar iyi para verdiği için sattım başka adamlar aldım neyse 6.sezona başladım
    5 sezonda < 5 lig şampiyonluğu ><4 şampiyonlar ligi şampiyonluğu> yaşadım gameiro takımı alıyor götürüyor bu takımın oyuncularına iyi paralar veriliyor her şampiyonluğumu 100 puan üzeri yaşadım

Takımın satılmaması gereken oyuncuları
    <Loick Landre
    <Jeremy Menezdir

şuan takımımda agüero alexis sanchez dzsudzak sakho fellaini pastore gibi yıldızlarla takımın regenleri ve atila turan santon menez miguel veloso yaya sanogo asenjo taiwo vardır

KESİNLİKLE ALIN (barça ve real madrid gibi takımlar önünde 1.olmak istiyorsanız) ÖNERİRİM MÜKEMMEL BİR TAKIM

ARKADAŞLAR BÖYLE REAL MADRİD BARCELONAYI ALIP HAVA YAPMAYALIM O ZAMAN SİZİN OYNAMANIZA GEREK KALMAZKİ KENDİNİZİ KANDIRIRSINIZ BOL PARAYLA ALIN DİREK EN İYİ ADAMLARI OHH KEBAPP :d :d

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

phose her sezon takım değiştir kupa almak çok zorlaşıyor.
    baştan takım kuruyorsun yeni transferler ve senin diğer oynattığın takımların kadroları gerçekten kupa almak çok zor oluyor

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Jablonec ile kariyer açtım ve daha ilk sezonum takım gayet iyi bir performans gösteriyor. Bu da onun bir kanıtı Uefa Avrupa Liginde gruplara kalma yolunda önemli bir avantaj gibi gözüküyor.

Jablonec geçen hafta deplasmanda 0-8 maç kazandı ya ligde. O geldi şimdi aklıma

Quote Originally Posted by hakan769 View Post
    phose her sezon takım değiştir kupa almak çok zorlaşıyor.
    baştan takım kuruyorsun yeni transferler ve senin diğer oynattığın takımların kadroları gerçekten kupa almak çok zor oluyor
    her sene neredeyse aynı takımla kazandım her sene 2-3 adam değiştirdim bence pek zor değildi

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Öyle bi anlatmışsınız ki şimdi bir kariyer açıyım İskoçya'dan tam sıkılmıstım şu günlerde bide onu deniyim.

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by phose View Post
    her sene neredeyse aynı takımla kazandım her sene 2-3 adam değiştirdim bence pek zor değildi
    ben onu demiyorum mesela ben man city'e inanılmaz kadro yaptım takımı da şampiyon yaptım sonra chelsea ye geçtim o kadro kaldı orda chelsea ye başka kadro kurdum böyle oynaması cok daha zevkli ve zor

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Pro Patria ile İtalya liginin en altından Serie B'ye çıkmıştım. Bursaspor teklif yaptı 13 milyon euro maaş bütçesi veriyoruz dediler bende o kadar emek verdiğim takımı bıraktım ve Bursaya geldim.Transfer bütçem yok bir oyuncuya verebildiğim en yüksek maaş 165.000 €. Kısacası bin pişman oldum geldiğime. Neyapacağımı bilmiyorum. Belki Pro patria Serie B'de kötü gidip hocayı kovar ve bende tekrar geçerim eski takımıma....

Tamda Serie B için kadrodan işe yaramayan adamları göndermiştim ve transfer çalışmalarına başlayacaktım... Takım kesin Serie B'yi kaldıramaz ve ligin sonuna demir atar. Hocayı kovarlar, ben gitsem bile tutabilirmiyim bilmiyorum ama inşallah zamanında kovarlar...

Bursa'da geldiğimde Miller mutsuzdu ve ayrılmak istiyordu 80.000 €'ya Blackburn'e sattım... 1 adam alacağım ama adam gibi maaş veremiyorum ki kimse gelmiyor :S

Edit: Volkan Şen'i 5.500 milyon €'ya önermiştim şimdi baya teklif geldi bu para ile düze çıkarım biraz inşallah... Kadroda adam kalmamış zaten...

Nesil
    2006
    Yer
    11

Lokomotiv ile 3. sezonumu bitirdim.Geçen yıldan 1 puan daha fazla alarak şampiyon olarak tamamladık yine.

Sezona 15de 15 galibiyetle başlamıştık.Bundan önemlisi ilk 13 hafta kalemde gol görmeyerek, bu serinin en fazla üst üste gol yememe rekoruma ulaştım kendi adıma.

ŞL gruplarda Chelsea'ya 2 maçtada 2-1lik skorlarla mağlup oldum.Grupta son maçlar çncesinde 2. durumdayım Lyon ile eşit puanla.Ne varki ben son maçımı Tel-Aviv'le oynarken, Lyon Stamford Bridge'ye çıkacak.Avantajım büyük desem abartmış olmam sanırım.

Velsahıl kelam, oyun başında profilimede eklediğim şekilde favori klübüm olan Roma'dan teklif geldi şuan.Kariyerimde 2 lig, 1 UEFA kupası var.Daha önce de Shakhtar istemişti ama onları reddettmiştim.Fakat söz konusu sevdiğim bir klüp olunca ve lige de ufaktan ambargo koymaya başladığımız için acaba İtalya'ya aksam mı diyorum?Mesajımı okuyanlar fikirlerini belirtilerse sevinirim.Epey karasızım çünkü şuan, öyle duruyor oyun

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Roma seni bekler abi

Sayfa 7 / 8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Mesaj Yetkileri