Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678
211 ile 214 arası toplam 214 sonuç

Konu: Takımımız Ne Durumda?

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Oyunu Amatör Ligler yaması ile oynuyorum. Bafraspor'u yönetiyorum. İlk sezon Bölgesel Amatör Ligde rekor puan ile 20 maçta 10 gol yiyerek şampiyon olduk ve 3.lige çıktık.

Aynı taktiğimle 3.lige başladık ancak işler hiç iyi gitmiyor. Ligde henüz galibiyetim yok ve oynadığım 13 maçta 5 beraberlik ve 8 mağlubiyetim var. Son sıradayım. 14.maçıma birazdan geçicem ve taktiği değiştirdim artık hedefimiz ligde kalabilmek.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Samet abi ne kadar büyük Roma fanı olduğunu biliyorum.Bence git İtalya'da Roma'yı şaha kaldırBakarsın yakın zamanda Ş.Ligi almaya oynarsın

Roma'yı napcan abi Lokomotif'lee CL almaya çalışmalısın bence

Kısaca kariyerimi anlatayım ; Şu an 2014 yılındayım. Kariyerime csk ile başladım ilk sezonumda rusya ligini kazandım, rusya kupasını aldım ve uefayı kazandım. Ertesi sezon ligde 14 puan farkla liderken manudan teklif aldım ve manunun başına geçtim. manuda 3 sezonda ; 3 premier lig sampiyonluğu, 3 fa cup, 1 ingiltere lig kupası, 3 sampiyonlar ligi, 2 avrupa süper kupası, 2 club world championship kupasını kazandım.

SS yide göstereyim :

bu süre zarfında kısa süren bir fransa milli takım tecrubem oldu ancak bir kac ay sonra mac yapmadan istifa ettim çünkü Türk milli takımı boşa çıkmıştı. Hemen milli takımın başına geçtim göreve gectigimde dünya kupası 2014 elemelerinde 1 maç kalmıştı ukrayna ile son maça çıktım ve maç 0-0 bitti play offa kaldım. Play offta bosna hersek karşıma çıktı. Bosnayı istanbulda 1-0 yendim rövanş maçında ise 3-2 yenildim ancak deplasmanda 2 gol attıgım icin dünya kupasına gitmeye hak kazandım.

Gruptaki rakiplerimiz ; İngiltere, Avustralya ve Kamerun oldu.

2.tura yükseldiğimizde ise rakip bu sefer son dünya sampiyonu ispanya oldu.

arda ve sabrinin golleriyle son dünya sampiyonunu devirdikten sonra rakip çeyrek finalde ev sahibi ; Brezilyaydı.

Ev sahibinide mevlutun goluyle geçtikten sonra yarı finale kaldım. Bakalım yarı finalde kim cıkacak ?

İşte tarih yazan İlk 11'im :

Not : Manu ve milli takım görevimi bir arada yürütüyorum.

Sayfa 8 / 8 İlkİlk ... 678

Mesaj Yetkileri