Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 214 sonuç

Konu: Takımımız Ne Durumda?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Takımımız Ne Durumda?

Bu başlıkta; takımımızın ligde ve kupa karşılaşmalarındaki durumunu,
    transferlerimizi, oyuncularımızın performansları paylaşalım.Görelim bakalım ne durumlardayız..

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa/Çanakkale

Fc Kopenhagen ile başladım demoda oynamaya Şl ye giremedim Rosenborg a elendim play offlarda
    uefada gruplara kaldım. ligde liderim şuan uefadada iyi gidiyoruz. mikkel andersen adlı bir futbolcuyu transfer ettim sağ açık oynuyor kendisi. Dame N' Doye gerçekten güzel bir performans sergiliyor takımın en golcü oyuncusu şuan. Vingaard da öyle Amc de oynayan danimarkalı futbolcu golleri ve özellikler gol pasları ile dikkat çekiyor.

Sheriff Misafir

Felaket. Altay'ı kümede tutmak için savaşıyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

aslında benim takımın durumu şuan kariyer bölümünde mevcut...
    ama bir özet geçeyim...
    Galatasaray ile başladım Ayhan, Aydın ve Serdar Özkan'ı yollayıp sadece Umut Bulut'u transfer ettik...
    sezon ortasında ligde liderin 1 puan gerisinde 2. ile aynı puanda 3. durumdayım...
    AL de gruplardan üst tura çıktım
    TK da ise elendim maalesef...

Gs ile ilk yilimda Türkiye kupasi haric diger kupalari kazandim.Kupa da finalde Antep'e boyun egdik penaltilarla. Mauricio diye bi adam aldim menajer önerdi ama pek faydali olmadi. Bir de gurbetci Aykut Özer'i aldim Frankfurt'dan.

Baros muazzam bi performans gösterip 41 gol atti 15 asist yapti.

Misi mükemmeldi son haftalarda sakatlanip biraz düsüs yasadi ama memnunum.

Genel olarak takimimin hücum anlamindaki zenginliginden cok memnunum Bjk'yi deplasmanda 6-2 gibi farkli bi skorla yendik.

2. sezon hazirliklarindayim su anda yaptigim transferler: Ceyhun Gülselam, Baris Basdas, Selcuk Inan, Julio Cesar, Mehmet Ekici, Christian Benitez, Veli Kavlak, Yigit Incedemir

Gidenler: M. Sarp, Serdar Özkan, Kewell, Gökhan Zan ve pafta gelisme gösteremeyen oyuncular.

Simdilik sol bek lazim devre arasina kadar Hakan Balta ve Caglarla devam edicem ama önerilerinizi bekliyorum hücumcu sol bek ariyorum

Taktigim 4-2-3-1 mükemmel isledi ilk sezon Misimovic Baros Cana ve Neill kilit adamlarim oldu.

Luton Town ile İngiltere 5.Liginden başladım. Takımı küme atlatmaya çalışıyorum 1.sırada olmama rağmen inanılmaz bir düşüş yaşıyorum.

Futbolcu bilgileri vermek isterim ama hiç birini tanımazsınız En kilit adamım Durry

şu anda fm 2010 da S.C.Bastia ile çok süper bir kariyere devam ettiğimden FM 2011 i sadece kurup takımı seçtim.

Hollanda ikinci liginden F.C.VOLENDAM...

ancak parasızlık içinde kıvranmaktayım

wage bütçem negatif

umudum Ajax ile ortaklık anlaşmam olması.

wage ödemeden onlardan kiralık oyuncular kapabilirsem,biraz rahatlarım diye düşünüyorum.

herkese iyi kariyerler...

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

hulk&umut bulut ikilisi adeta yardırıyor

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Umut çok sağlam olmuş bu sene yaw yanında hulk valla iyimiş

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Stalybridge ile İngiltere 6.Liginde 10. haftada topladığım 22 puan ile liderin 2 puan gerisindeyim. Zorlanarak ilerliyoruz ama güneşli günler göreceğiz.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

forvet alacağımda en etkili forvet tipi tek forvette hangisi acaba bi yardımcı olurmuusnuz ?

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Valla sol bek arayanlara kayseriden hasan aliyi öneiririm çok sağlam bir profili var ve heniz daha 20 yaşında yıllarca o mevkide sorun yaşamazsınız

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by serkan1520 View Post
    Valla sol bek arayanlara kayseriden hasan aliyi öneiririm çok sağlam bir profili var ve heniz daha 20 yaşında yıllarca o mevkide sorun yaşamazsınız
    Atila Turan var 19 yaşında solbek bunada bak bi fransanın kadrosunda türk

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

her yeni oyunda bir sezon deneme yapmak için nispeten güçlü bir takım alırım. juventus'la başladım ama uzuuun bir aradan sonra ilk kez kovuldum aslında ortada kovulacak bir durum yoktu cm/fm hayatımda ilk kez aziz yıldırım tarafından ligin ilk yarısında iki derbiyi üstüste kaybedince kovulmuştum lig ikincisi olmama rağmen. bu da iki oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

ilk kariyerimi nispeten güçlü bir takımla yapmak istedim ve roma'yla başladım.. 2. devrenin başında kovuldum. çok mutlu oldum ya.. fm tarihinde ilk kez başıma geldi. uğraştım didindim ama toparlayamadım takımı.. dedim ki olmuş bu oyunu..
    sonra sporting gijon ile başladım.. takımda iyi genç yetenekler var.. bikaç oyuncu yolladım.. çok forvet var takımda. annan, verratti, cristaldo, lucas ı (hangi lucas diyeceksiniz..18 yaşında brezilyalı am rlc/st oynuyor takımını hatırlamıyorum) aldım ve vrsaljko'yu kiraladım.. kaleye param yetmedi artık.. ama idare edecek adamlar var.. hazırlık maçlarında gayet iyiydi takım.. lige at. madrid deplasmanında yenilgiyle başladım sonraki maç mallorca yı yendim.. devam ediyorum.. bu arada asimetrik 4 1 1 2 2 oynuyorum

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Atila Turan var 19 yaşında solbek bunada bak bi fransanın kadrosunda türk
    Ben 2. sezonda kadroma kattim umarim faydali olur.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by Lucas Neill View Post
    Ben 2. sezonda kadroma kattim umarim faydali olur.
    Aynen bende 2.sezonumda kattım 1.devre bitti bazı maçlarda oynattım fena değil manchester city ilgileniyor şuan bakalım sezon sonunda astronomik rakam önerirse neden olmasın

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Tüm kadro ekrana sığmıyor.. ama zaten ilk 11 sahada görünüyor..

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Beşiktaşla başladım. Henüz yeni Yedek takımımla yaptım ve 4-0 kazandım. FM 2011 tarihimdeki ilk golümü Necip attı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende Göztepe Kariyerimi koyayım

Edit ; kadro en iyi performans gosteren oyuncum

Last edited by esauton : 11.Kasım.2010 at 02:51

Bende Bandırmaspor'la başladım bu sene oyuna. 2.lig'te lider durumdalar kendi gruplarında, oyunda bir göz atayım dedim, fena takım değil.
    Yalnız detayda fazla abarttım sanırım, oyunun suyunu çıkararak oynuyorum, ağustos ayına ancak gelebildim 3 gündür

ilk sezon transfer yapmadan sadece teknik kadroyu yenileyip güzel bir taktikle napoliyle şampiyon oldum. oyuncu kadrosu biraz kısıtlıydı ben de burada yazılana göre oyuncu almayı pek sevmiyorum bu yüzden sonlara doğru kart cezalıları ve sakatlar yüzünden çok zor anlar yaşadım 12 puan varken inter ile aramda son 10 haftada kötü serim ve güçlü takımlarla yaptığım için 1 puana kadar düşmüştü sondan bir önceki maç inter ileydi deplasmanda 90+1de lavezzinin attığı gol ile beraberliği sağlayıp son haftaya küme düşmüş brescia karşısında zorlanmadan çıktım sonuç şampiyonum. kupa ve avrupa kupasına ilk sezon önem vermemiştim çeyrek finalde man city'ye deplasmanda 1-1 evimde 2-2 berabere kalarak elendim avrupa'da italyan kupasında ise juventusu kendi evimde 3-0 geçtikten sonra (çeyrek finalde tek maç oynanıyor)( sissoko kırmızı kart gördü maçta, buffon sakattı, melo da unhappy olduğu için takıma almamıştı zaten ligde de 9.lardı ) intere kendi evimde 3-1 deplasmanda 2-0 yenilerek kupaya veda ettim. kupayı da inter aldı zaten.

geçen sezondan kalan para, 9m sponsorluk ve 33m reklam gelirleri sayesinde 52mlik rekor bir bütçem vardı elimde. forvette ve orta saha da alternatife ihtiyacım vardı quagliarella kiradan döndü ve satın alma opsiyonunu kullanmak isteyen juventusa yüz vermedi, orta sahaya genç bir isim alacağım kiran gelen bir oyuncu var onu takıma adapte edebilirsem muhteşem olacak. takımda istemediğim 2 oyuncu vardı onları gönderdim 3 tane daha var ama onları da kırmak istemiyorum ama gelecek sezona bekleyeceğim sanırım hem zaten bulundukları bölgenin yedeği yok bir süre tutmak en mantıklısı. sağ beke isla'yı 10m € vererek aldım resmen kazıkladı beni menajeri 3m € aldı ya, sonra uzun uğraşlarla 15m € peşin 5m € 24 ay taksitle onu da aldım. 1-2 iç transfer yaptım 1 tane de sözleşmesi biten oyuncu aldım devre arası kaleci alacağım de sanctis iyi idare etti hatta yılın kalecisi oldu ama 35 yaşında artık daha fazla gitmez. genç oyuncu araştırma ağını ve genç oyuncu antrenman tesislerini geliştiriyorum transfere gerek kalmaz bir dahaki sezona. asistan menajerimi kovdum yenisi aldım gıcık etti diğeri zaten bişeyden anladığı yoktu iyi oldu.

2. sezonun hazırlık maçları şöyle
    man utd 4 napoli 0
    fc united 9 napoli 7
    america(mex) 0 napoli 3
    leavente 0 napoli 4
    chelsea 1 napoli 2

10 gün sonra interle süper kupa oynayacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

İlk sezonda Galatasaray'ı çalıştırdım ama bir türlü istediğim sonuçları alamadım sonunda kovuldum. Kullandığım taktiği tam iki saat zaman ayırarak yaptım, antrenman programı da öyle. Antrenman programından memnun olsam da 6-7 ay boyunca aynı taktiği çalıştırsam da takım bir türlü alışamadı, 6. ayın sonunda 4-4-2 ye geçtim ve takım biraz toparlandı fakat bu dönemde Türkiye Kupası'nda Bursaspor'a elenip ligde de G.Antepspor'a 4-1 yenilince takım bir anda çöküşe geçti ve Eskişehir, Kasımpaşa yenilgileriyle şampiyonluk ümidimiz çok azaldı. Ligin 22. haftasındaki Eskişehir yenilgisiyle takımdan kovulmuş olduk. Sanırım yeni kariyer açacağım. 2011 biraz zor olmuş. Küçük takımlarla başarılı olmak zor. Biraz daha büyük bir takımla kariyer açmanın zamanı geldi.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Uzun uzun kariyerimi yazmicam. Şunu söyleyip geçicem. Beşiktaşla gayet iyi sonuçlar aldığım kariyerimde elektrikler kesilince kayıtlı oyunum gitti. O maçları tekrar oynicam malesef.

Edit: Tekrar baktım da sadece Gençlerbirliği maçı kaydolmamış. Ve o maç da deplasmanda 6-0 kazanmıştım. Şimdi 2'yi geçemiyorum. Bi maç için deliricem.
    Last edited by playeray : 15.Kasım.2010 at 18:59

Galatasarayda ilk yarıyı bitirdim ligde fenerin ensesindeyim çok zor puan kaybediyolar. Sivasa ve Manisaya evimde yenildim Trabzonla evde, Sivas ve Fenerle deplasmanda berabere kaldım. Fener bikaç puan üstümde

Kupada Feneri deplasmanda yendim tt arenada 4-1 ezdim

Ama UEFA'da acayip zorlandım. Liverpool, Timisoara ve Levski geldi hiç maç kazanamadım 4 beraberlikle sonuncu oldum Liverpool ve Levski çıktı gruptan.

Şimdi normal kadroya ekstradan:
    +Sinan Bolat
    +Ceyhun Gülselam
    +Federico Fazio
    +Roque Santa Cruz (kiralık)
    +Bilmemne Riise (kiralık)
    +Tunay Torun (kiralık)
    2.Devre
    +Gökhan Töre

-Neill
    -Ufuk Ceylan
    -Serkan Kurtuluş
    2.Devre
    -Ali Turan
    -Pino

Gerçekçilik olsun diye takımı daha ilk transfer döneminden full değiştirmek istedim.
    Nerden istemedim, herkes elimde kaldı. Misimovic, Servet, Sarplar Ayhanlar elimde kaldı.
    Insua çok iyi, Misimovicten fazla asisti vardı bi ara ama transfer için görüşmek istemiyor?

Sizce bu kadroya nasıl takviyeler yapmalıyım ki UEFA kupasında da başarılı olabileyim?

Bir de Fazio'ya gol attırmak için kornerlerde ne demeliyim, challenge keeper mı? Man City'de hiç taktik yapmadan 60 maçta 19 gol atmıştı Fazio :P

Bandırmaspor'la ritmi yakaladık, seri galibiyetlere geçtik. Taktiğimiz yavaş yavaş oturuyor, kadromuz alışıyor sisteme. Tek sorunum her oyuncuma yeteri kadar şans veremiyor oluşum
    10 hafta sonunda 3. sıradayım. Oyuncularımla ve medyayla aram süper, Media Handling %99'a vurdu.

Kadro ve diziliş bu; kadrom iyi gibi bana göre ama nedense istikrarlı sonuçlar alamıyorum bi türlü, uefa'da sevilla'yı 3-1 yendim deplasmanda mesela ama ligte sürekli puan kaybediyorum, kazandığım maçlarda iyi oyun sergileyemiyorum. İlk 11'in yaş ortalaması 22, takımın genel yaş ortalaması 20. Tecrübe, yaş gibi etkenler çok etkiliyo mu oynanan oyunu falan? Bu yüzden olabilir mi kötü sonuçlar?

Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri