Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 205 sonuç

Konu: FM 2011 İçin Takım Önerileriniz

Burnley tek gecerim premier lige cıkarmak icin ii bi takım ing. premier ligin kurucularından takım gecmisi cok basarılı ve ingilterede cok sevilior tum takımların teknik direktorleri destek oluor takımı duzeltmek icin bence denenmesi gereken bi takım ve 2. ligte olmasına ragmen cok guzel bir transfer butcesi var kesinlikle tavsiye ediorm.

Quote Originally Posted by malpince View Post
    Biz yazın 6 arkadaş aynı pcde birleşip fm oynuyoruz 6 tane eşit ve adil takım önerir misiniz?(takımların ligini değiştirmek yok )
    önerisi olan hiç kimse yok mu?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

önerisi olan hiç kimse yok mu?
    Lazio - Sampdoria - Udinese - Juventus - Napoli - Roma - Palermo - Parma - Fionertina
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Lazio - Sampdoria - Udinese - Juventus - Napoli - Roma - Palermo - Parma - Fionertina
    saol başka liglerden önerisi olan?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

saol başka liglerden önerisi olan?
    Diğer liglerden denk güçlerde takımlar bulmak zor.Almanya'dan şöyle bir önerim olabilir.

Werder Bremen - Leverkusen - Schalke - Wolfsburg - Dortmund - Hamburg

Diğer liglerden denk güçlerde takımlar bulmak zor.Almanya'dan şöyle bir önerim olabilir.

Werder Bremen - Leverkusen - Schalke - Wolfsburg - Dortmund - Hamburg
    bunun için de saol, ikisi için çok saol bir de şöyle bir sorum olacak, fmnin eski serilerinde 2006 falan olması lazım editörden lig değiştirme yapınca oyunum bir süreden sonra oynanmıyordu, yani oyun hep atıyordu. bu seride böyle bir durum başına gelen var mı? yoksa belki editör kullanarak güzel bir lig açabiliriz

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

bunun için de saol, ikisi için çok saol bir de şöyle bir sorum olacak, fmnin eski serilerinde 2006 falan olması lazım editörden lig değiştirme yapınca oyunum bir süreden sonra oynanmıyordu, yani oyun hep atıyordu. bu seride böyle bir durum başına gelen var mı? yoksa belki editör kullanarak güzel bir lig açabiliriz
    Lig değiştirme derken eşit güçlü takımların bir lige atarak mı oynamak istiyorsun ? 2009'da sorun yaratmıyordu,10'da denemedim.

Lig değiştirme derken eşit güçlü takımların bir lige atarak mı oynamak istiyorsun ? 2009'da sorun yaratmıyordu,10'da denemedim.
    evet öyle demek istedim, belki o pcmden kaynaklanan bir sorun olabilir, tek oynarken bir deniyim.. yabancı sınırlaması olmayıp az takımlı lig var mı?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

evet öyle demek istedim, belki o pcmden kaynaklanan bir sorun olabilir, tek oynarken bir deniyim.. yabancı sınırlaması olmayıp az takımlı lig var mı?
    Hollanda sanırım öyleydi.

iskoçya nasıl bilen var mı?

celtic zevklidir.

yok yani yabancı sınırlaması bakımından bir de editörden ligin takım sayısı değişiyor mu?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

yok yani yabancı sınırlaması bakımından bir de editörden ligin takım sayısı değişiyor mu?
    Sende ne soru sordun öyle ya

Almanya Ligi
    Yabancı sınırı yoktur

Avusturya Ligi
    Kadro AB dışı 7 oyuncu bulunabilir.

Belçika Ligi
    Yabancı sınırı yoktur

Bulgaristan Ligi
    Maç kadrosunda en fazla 5 AB dışı oyuncu bulundurulabilir

Çek Cumhuriyeti Ligi
    Sahada en fazla 3 AB dışı oyuncu bulundurulabilir

Danimarka Ligi
    Sahada en fazla 3 AB dışı oyuncu bulundurulabilir

Hollanda Ligi
    Maç kadrosunda AB dışı oyuncu bulundurulamaz ( 18 yaş altı hariç )

İngiltere Ligi
    Sahada en fazla 3 AB dışı Milli maçların %70 inde oynamamış oyuncu bulundurulabilir

İspanya
    Sahada en fazla 3 AB oyuncu bulundurulabilir

İtalya Ligi
    Her takım senede 1 kez AB dışı oyuncu transfer edebilir ( fm 2008 için sınır 2 (iki) )

Fransa Ligi
    Kadroda en fazla 4 yabancı oyuncu bulundurulabilir ( Ligue 2 için ; 2 )

Portekiz Ligi
    Yabancı sınırı yoktur

Türkiye Ligi
    Sahada en fazla 6 kadroda 10 yabancı bulundurulabilir

Ukrayna Ligi
    Sahada en fazla 7 yabancı bulundurulabilir

Yunanistan Ligi
    Sahada en fazla 5 AB dışı oyuncu bulundurulabilir

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Avrupa'nın aynı liglerinden oynamaktan bıkmış olanlara Slovak futbolunu öneririm. Slovakya Liginde MŠK Žilina, Slovan Bratislava ve Nitra,Kosica gibi zirveye oynayan takımlar var. Ben Zılina ile oynuyorum. Gayet zevkli oluyor. Yani direk herkesi yenebileceğiniz bir lig değil. Lig çekişmesi oluyor.

Düşük sıralarda olup orta sıralara oynayan ama potansiyeli olan (2010'un Valladolidi, ki Valladolid küme düştü ve kadrosu dağıldı) finansı öyle abartılı olmayacak başarıya açık bir Alman takımı arıyorum diğer liglerde tanımıma uygun takım olursa da olur ama hiç Bundesligada oynamadığım için Alman arıyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Fransadan lille takımını öneririm yaş ortalaması 22 23 çok yetenekli futbolcular var genç bir takım olduğundan ligde zorlu geçiyor ama 1-2 seneye avrupanın en iyi takımlarından biri olabilirsiniz.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

İsviçre'den Young Boys,Basel,Luzern,Grasshoppers,Sion,Xamax takımlarını öneririm.Gerçekten çok zevkli bir lig kesinlikle öneririm herkese bu takımları.Aynı liglerden bıkmış kişilere yarayacaktır bu yeni heyecanlar.

Olympique Lyon'u çok severim. Ama çok güçlü olduğu için ve hep direk favori olduğu için hiç kariyer açmamıştım. Hep sonradan gitmeyi tercih ettim. Fm 2011de tekrar bakayım dedim, media prediction yine 1.lik ama bu kez almam için bi sebep vardı. 2 senedir şampiyon olamıyolar. Yani çoğumuzda olduğu gibi benim de zevk almam için bi hedef olması gerekiyo. Bu bahaneyle başladım ve efsane bi kariyer oluyo. 4-2-3-1 oynarım hep ve Lyon'un kadrosu da bu taktik için oluşturulmuş. Her pozisyon için 1 üst düzey, bi tane de yeterli yedek var.

2 sezonda= 2 lig şampiyonluğu, 1 şamp ligi, 1 lig kupası, 1 fransa kupası, 1fransa süper kupası, 1 uefa süper kupa, 1 kıtalararası kupa kazandım. Evet basit tabi ki kabul ediyorum ama çok zevkli, kesinlikle tavsiye ederim...

AFC Wimbledon da alt lig sevdalıları için 1 numaralı önerim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Değişik ligleri sevenler için Sparta Prague takımını öneririm. Kadrosunda ligin çok üstünde yıldızlar var. Martin Zeman , Jiri Kladrubsky , Vaclav Kadlec , Bony , Juraj Kucka gibi. Avrupa'da ilerlemek tamamen yeteneklerinize kalmış.

Kıbrıs ligini önerebilirm apoel omonoia gibi takımlarla kariyer yapmak zevkli olabilir....

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

BATE'yi öneririm.Ligde zorlanma yok ama Avrupa için oynamaya değer.UEFA'da gruptan çıkıp diğer turda elenmiştim ben.Gayet zevkli kariyer oluyor.Bunun dışında Zenit ve Ajax'ı da öneririm kesinlikle denemenizde fayda var bu takımlarıda.

Galatasaray' ı önermiyorum. 4-4-2, 4-2-3-1,3-5-2, eski kadro, yeni kadro, bol hazırlık maçı, son seviye team blend hepsini denedim ancak ne yaptıysam şöyle ağız tadıyla izlediğim bir maç olmadı. Gerçekteki gibi, güven duygusu, heyecan bitmiş. Galatasaraylıyım ama bir süre Galatasaray ile oynamak istemiyorum açıkçası.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Gaziantepspor'u öneririm. Sezon başında 4-5 M YTL kadar bir bütçeniz var. Kadronuzda müthiş yetenekler var.Takım da Karcemarskas, Julio César, Ismael Sosa, Ivelin Popov gibi müthiş oyuncular var. Bu oyuncuların yanı sıra Emre Güngör, Gökhan Öztürk, Olcan Adın, Ahmet Arı gibi çok iyi yerli oyuncularınızda var. Ama yabancılar adeta takımı sırtlıyor. Popov, César ve Sosa gol yollarındaki en önemli oyuncular. Bir kaç takviye ile ilk sezon çok iyi şeyler yapabilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Galatasaray' ı önermiyorum. 4-4-2, 4-2-3-1,3-5-2, eski kadro, yeni kadro, bol hazırlık maçı, son seviye team blend hepsini denedim ancak ne yaptıysam şöyle ağız tadıyla izlediğim bir maç olmadı. Gerçekteki gibi, güven duygusu, heyecan bitmiş. Galatasaraylıyım ama bir süre Galatasaray ile oynamak istemiyorum açıkçası.
    galatasaray ozaman oyuna cok iyi yansitilmis desene

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    ben de tersine öneririm galatasarayı, sanırım gs kariyerden kariyere değişiklik gösteriyor ilk senede ufak takviyelerle (sadece yedek forvet) şampiyon olabilmek mümkün ben 76 puanla ikinci oldum son haftalarda kaçırdım fener 80 puanla birinci oldu, anadolu takımları da çok iyi yansıtılmamış sanırım bursa şampiyonluğa oynamıyor karabük küme düşüyor vs

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaFraLı View Post
    Gaziantepspor'u öneririm. Sezon başında 4-5 M YTL kadar bir bütçeniz var. Kadronuzda müthiş yetenekler var.Takım da Karcemarskas, Julio César, Ismael Sosa, Ivelin Popov gibi müthiş oyuncular var. Bu oyuncuların yanı sıra Emre Güngör, Gökhan Öztürk, Olcan Adın, Ahmet Arı gibi çok iyi yerli oyuncularınızda var. Ama yabancılar adeta takımı sırtlıyor. Popov, César ve Sosa gol yollarındaki en önemli oyuncular. Bir kaç takviye ile ilk sezon çok iyi şeyler yapabilirsiniz.
    Birde Ivan de Souza'yı 9 M €'ya satabilme olayı var.

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    galatasaray ozaman oyuna cok iyi yansitilmis desene
    Kesinlikle O istikrarsızlığı çok iyi yansıtmışlar.

Default Takım önerileriniz

Yeni bir kariyere baslıcam ama hangi takımla baslasam kararsız kaldım ufak takımlarla biişeyler yapmayı seviorum alt liglerden yukarı tasımayı takımları falan ama kararsız kaldım acep napsam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bununla ılgılı konu vardı sanırsam takım önerileri diye

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92185

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri