Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 205 sonuç

Konu: FM 2011 İçin Takım Önerileriniz

evet ya ben de yazmıstım oraya bişeyler kafam cok dalgın bu aralar arkadaslar sorry silebilirsiniz konuyu kirlilik olmasın

Sunderland ile kariyer yapmış olan var mı? Acaba zevkli olur mu?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    Hedeflerine bağlı.Sunderland'ın ekonomik durumu ve kadrosu iyi.Biraz daha üst düzeyde bir takım istersen Everton-Tottenham, alt düzeyde istersen Nufc-West Ham gibi takımları öneririm.Premier Lig'de oynayıpta zevk alamayan adamın, zevk alma standartlarında sorun var demektir

Ama sana kişisel tavsiyem Newcsatle united ile başlaman.Takım Championship'ten yeni yükseldiği için, geçmiş yıllardaki mali gücü yok.İlk 2 yıl ekonomiyi adam etmeye, takımı toparlamaya uğraşıyorsun.Daha sonra gözünü Avrupa Kupalarına dikip, eski günlerine döndürmeye uğraşırsın.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Öncelikle gecenin bir vakti cevap verdiğin için teşekkür ederim Lim10. Planladığım 1-2 sene sonunda ligde ilk üçe oynayan ve yavaş yavaş avrupada süreklilik, istikrar ve başarı Bu düşünceme uygun bir takım arıyordum. Premier Lig'de zevkli olduğu için ordan bir takım almayı düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Premier Lig başka bir ligdirİsteğin doğrultusunda Chelsea, Manu, Arsenal, Liverpool, Man City gibi büyük ve mali gücü çok yüksek takımlarla zevk alamayacağını anlıyorum.Tottenham, Everton, Aston Villa ve ilk mesajında sorduğun gibi Sunderland bu takımlardan sonra geliyor.Stoke, Birmingham, West Ham, Nufc hemen hemen aynı düzeyde takımlar, kadro yapıları itibariyle söylüyorum, ekonomik açıdan değil.Ki bence istediğin türden bir takım bu kategoride yer alıyor.Benim Newcastle'ye sempatim olduğu için, taraftarı olduğum için Nufc'u seçtim.Tabi prestij ve itibar bakımından hem kategorisindeki diğer 3 takım hemde Premier Ligdeki birçok takımdan daha iyi bir takım olduğunuda hatırlatırım.İlk yıl 12. oldum, geçen yıl kovulmanın eşiğinden döndüm.Ama kadroyu baştan aşşağıya yeniledim ve %85 istediğim düzeye geldi.Ekonomik açıdan hala daha iyi olmalıyız.Ama orasıda fena sayılmaz; klübün borcu göz önünde bulundurulduğunda.

Oyun düşüncelerimiz uyuyor seninle.Bak takımda tam istediğin gibi, 1-2 yıl sonra ilk 3e oynayabiliyor.Sen başla Nufc ile güven bana.Pişman olmayacaksın.Ürün pazarlasam satmıştım sanırım şimdiye

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Peki Newcastle ile başlıyacağım. Herşey için çok çok teşekkür ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Beyler şöyle alt liglerden alıp yavaş yavaş merdivenleri tırmandırabileceğim bi takım önerebilir misiniz?Aradığım takımın en önemli özelliği 5 6 sezon sonra avrupada boy gösterebilecek kapasitede olması.Yani isveç 4.liginden takım aldım mesela ne yaparsan yap çok para gelmiyor kulübe ve istenilen seviyeye 1. lige çıktıktan sonra bile yetişemiyorsun bunun gibi olmasın istiyorum.
    İngilterede böyle takımlar çok ama çalışma izniyle uğraşmak istemiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

arkadaşlar en zorlu lig olarak ingiltereden takım önerir misiniz? newcastle a baktım kadrosu gerçekten çok kötü sunderland hakkında yorumlarınız neler?

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Sevilla'yı denemeyen varsa öneririm. Normalde ben 3 sezondan sonra kolay kolay oyuna devam etmem. Bu 3 senelik kendi sınırımı sadece Sevilla ile kırdım. İlk sezonlarda Real Madrid ve Barcelona'nın tıpkı gerçekteki gibi ezici bir üstünlüğü oluyor. Zamanla Sevilla'ya doğru takviyeler yapınca Valencia, Villarreal ayarındaki takımları geride bırakıp Real Madrid ve Barcelona ile kapışmaya başlıyorsunuz. Başarılı olunduğunda kulüp maddi büyük destek veriyor ve yıldız oyuncuları getirme fırsatınız da oluyor.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by denizgs93 View Post
    arkadaşlar en zorlu lig olarak ingiltereden takım önerir misiniz? newcastle a baktım kadrosu gerçekten çok kötü sunderland hakkında yorumlarınız neler?
    İkinci ligden Cardiff'i al. Hem ilk sezonki çıkma mücadelesi hem Whittingham ve Bellamy gibi kaliteli oyuncular.

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Arkadaşlar NAPOLİ-PALERMO arasında kaldım sizce hangisi

Quote Originally Posted by aliCHaN_FM View Post
    Arkadaşlar NAPOLİ-PALERMO arasında kaldım sizce hangisi
    Bir yanda Pastore ve Hernandez , diğer yanda Hamsik, Lavezzi ... İki takımda da genç yetenekler bol.Hatta Napolide biraz daha fazla diyebiliriz.

Palermo'da genç tesisleri iyi, Napolide de idman tesisleri iyi.

Napoli'nin sahası diğerinin nerede ise iki katı fazla.

Bunlara fazla önem vermiyorsan istediğini seç bence.Çünkü takım bazında çok büyük bir fark yok aralarında.

Ama içimizde Pastore aşkı bambaşka

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Çok güzel yazmışsın kardeşim seni dinliycem ve Palermo diycem. Pastoreden en iyi verimi nasıl alabilirim. ve Palermoya uyacak ne iyi taktik nedir sence

Çok güzel yazmışsın kardeşim seni dinliycem ve Palermo diycem. Pastoreden en iyi verimi nasıl alabilirim. ve Palermoya uyacak ne iyi taktik nedir sence

Aşağıdaki gibi oynayabilirsin.Pastore de MC Advanced Playmaker Support.Ama Aynı Rolle AMC oynatıp DMC'yi MC'ye çekerek daha ofansif bir taktik yapabilirsin.

ST

AML-------------------AMR

MC------MC

DM

DL-----DC------DC-----DR

GK

Önemli Not : AMLR Mevkilerine takviye şart.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

bi kez daha yazıyorum sporting gijon.. ilk kez bu kadar uzun bi kariyer yaptım ve sıkılmadım hala devam etmeyi düşünüyorum.. genç ve yetenekli bi kadronuz var oyunun başında.. ama eksikler de çok.. ilk sene düşmemeye de oynayabilirsiniz 1-2 oyuncu satıp 1-2 takviye yaparsanız orta sıraları ve belki avrupa kupalarını zorlayabilirsiniz. elinizde para edecek oyuncular var.. onları satıp güçlü bi kadro kurmak mümkün.. 8 sezon oynadım.. 2 lig şampiyonluğu, 4 ya da 5 ispanya kupası 1 de şampiyonlar ligi şampiyonluğum var.. son sezon ise finalde arsenal'e kaybettim.. ilk kez cl finalinde kaybettiğime üzülmedim.. takım çatır çatır top oynuyor zira..

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

Quote Originally Posted by muztava View Post
    Aşağıdaki gibi oynayabilirsin.Pastore de MC Advanced Playmaker Support.Ama Aynı Rolle AMC oynatıp DMC'yi MC'ye çekerek daha ofansif bir taktik yapabilirsin.

ST

AML-------------------AMR

MC------MC

DM

DL-----DC------DC-----DR

GK

Önemli Not : AMLR Mevkilerine takviye şart.
    Aynen kardeşim benimde kafamda böyle bir taktik vardı zaten 4-2-3-1 sisteminde yada dediğin dibi 4-1-2-2-1 sistemi. Zaten takımda kanat oyuncusu diye bişey yok. sol tarafa hazardı aldım. Sağ kanata ise oyuncu bulamadım Gervinho ile anlaşacaktım ama maaşta anlaşamadık. Bana Palermoda sağ tarafın yükünü taşıycak iyi bir kumaşı olan oyuncu tavsiye edebilirmisin. Pastore içinde mc mevkinde çok yönlü oyun kurucu atak oynatsam nasıl olur.

young boys la 1-2 tavsiye ile mükemmel eğlenceli bir sezon geçirebilirsiniz

Aynen kardeşim benimde kafamda böyle bir taktik vardı zaten 4-2-3-1 sisteminde yada dediğin dibi 4-1-2-2-1 sistemi. Zaten takımda kanat oyuncusu diye bişey yok. sol tarafa hazardı aldım. Sağ kanata ise oyuncu bulamadım Gervinho ile anlaşacaktım ama maaşta anlaşamadık. Bana Palermoda sağ tarafın yükünü taşıycak iyi bir kumaşı olan oyuncu tavsiye edebilirmisin. Pastore içinde mc mevkinde çok yönlü oyun kurucu atak oynatsam nasıl olur.
    Bence Pastore Adv.Playmaker support kalsın.Sola Hazard'ı almışsın sola iyi olmuş.Ama kanatlardan birini Inside forward oynatman skor açısından iyi olur.Hazard'da da bitiricilik iyi değil.Maddi durum nasıl bilmiyorum tabi ama Guido Marilungo'yu alıp Inside forward oynatabilirsen süper olur.Hem istersen forvete de çekebilirsin onu sonradan.Sampdoria'da oynuyor.

Kolay gelsin.İyi oyunlar.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Arkadaşlar ben 4-3-3 taktiğinde oynayabileceğim ingiltere 2.ligindne takım arıyorum öneriniz var mı?

dortmund genç ve yetenekli kadrosu var

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Köln çok zevkli olur diye düşünüyorum onun yanında afrika takımlarıda olabilir

almanya açıkcası çok zevkli bir lig değil. bir iki sezon içerisinde mesela dortmund gibi bir takımla anında ön plana çıkıyorsunuz. ligin zevki kalmıyor. avrupada başarı hevesiyle de nereye kadar gider size kalmış.

ingiltere'de kulüplerin gelir potansiyeli sayesinde düşük tanınırlığı olan takımları, taktiği tutturursanız, bir yerlere getirmek çok zevkli oluyor. premier lige çıkma mücadelesi de çok zevkli adamların. renkleri bana pek uymasa da cardiff yada fazla sabrı olmayan, lige çıkmakla uğraşmak istemeyenler için kaliteli kadrosuyla everton'u önerebilirim.

oyundan en çok zevki ise napoli ve juventusla oynadığım kariyerlerde almıştım. özellikle juve'yi eski günlerine döndürmeye çalışmak çok zevkliydi; fakat ciddi anlamda sabırlı olmanız lazım. kadronun neredeyse yarısından fazlası kiralık. bunlar içerisinde 18-19 yaşında niye kiralandığını anlayamadığınız futbolcular da var. bir nevi çöplük yani. onları temizlemek, kadroyu toparlamaya çalışmak zor oluyor; ama ciddi anlamda zevkli serie a'nın en fazla şampiyonluk yaşamış takımını eski günlerine döndürmeye çalışmak.

bu arada juve için ilk sezon mümkün olduğunca kiralık oyuncularla idare edip para biriktirmeye bakın. fazla bir beklentisi yok zaten yönetimin. chiellini'yi de iyi bir teklif gelmesi halinde (ki geliyor) satmanızı tavsiye ederim. çok önemli bir gelir kapısı juve için. gelecek vaad eden gençleri almanıza ve iki sezon sonrasının kadrosunu oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Uzun soluklu zevkli bir kariyer düşünüyorsanız SOUTHAMPTON öneririm. İngiltere 3. liginde boşta olan oyunculardan ve ucuza birkaç isim aldıktan sonra zevkli bir kariyer olabilir. 6 sezonda Premier Ligi almıştım.

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Thumbs up

Quote Originally Posted by dragunov78 View Post
    ingiltere alt liglerinden takım almak istiyorum,tavsiyeleriniz?

daha önceki tecrübelerimden bayağı zorlu oluyordu lig yükselmek hem de yoğun maç temposu...

bir de demo ve medya sürümü ile oynayan arkadaşlardan ingiltere alt ligleri veya genel olarak ingiltere ligleri ile ilgili fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim.
    kesinlikle LUTON'u tavsiye ederim cok hırslı bir takım bosta olan birkac oyuncuyla takviye yaparsan 3 sezonda championshıp'e cıkarsın ve acayip keyif alırsın

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Real Betis

Gençler FR 2 nasıl, zevkli midir? Evian ile uzun bir kariyer yapmayı düşünüyorum. Kadrosu yeterli mi? 4-2-3-1 oynuyorum, yani bol AM L ve AM R li olması lazım.

Kestane kebap, acele cevap, teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

Quote Originally Posted by Goofy View Post

Ben tavsiye ederim.Kalede Gordon , Defansta Onouha mı ne var ortasahada S.Muntari Forvette Gyan gibi iyi isimler var. 2014-2015 Sezonuna girdim. 2013-2014 de şampiyonum onun dışında ilk 5 içersinde bitirdim.Son sezonda Finalde Barça'yı yenip ŞL kupasını aldım.

palermoyla bu seride oynadım ve çok zevk aldım aslında uzun oynamayı planlıyordum ama hedeflediğim başarıları yakalayınca bıraktım.2sezonda 2 şampiyonluk 2.sezon italya kupası ve şampiyonlar ligini aldım.4-3-1-2 oynattım pastore inside forward support forvette abel hernandez poacher miccoli target man.ilk sezon devre arasında hamsik'i aldım advanced playmaker yaptım 2.sezon ise poli'yi almıştım fakat pek gerek olmadığını sonradan anladım çünkü takımdaki orta saha sayısı fazla ve kaliteli denebilecek oyuncular

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by serkan1520 View Post
    Fransadan lille takımını öneririm yaş ortalaması 22 23 çok yetenekli futbolcular var genç bir takım olduğundan ligde zorlu geçiyor ama 1-2 seneye avrupanın en iyi takımlarından biri olabilirsiniz.
    Kesinlikle katılıyorum,İşte ilk Lille ile ilk sezon kariyerim sıfır transferle

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Schalke önerimdir seçim için düşünen arkadaşlara müthiş bi takım gerçekten tek eksiği klübün çok borcu olması ilk 2-3 yıl iyi bütçe alamayabilirsiniz.Ancak elinizdeki değerli oyuncular ile bu eksiyi artıya çevirebilirsiniz

Sayfa 4 / 7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri