Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon
121 ile 150 arası toplam 205 sonuç

Konu: FM 2011 İçin Takım Önerileriniz

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

FC united'ı öneriyorum inanılmaz zevkli İngiltere 8. liginde ama olsun

İzmirspor, Göztepe, Karşıyaka, Samsunspor alt lig isteyenler için.

Buca,Kasımpaşa Süper lig için.

Palermo,Parma İtalya için.

Villareal İspanya için.

Sunderland, Wolves, Man City İngiltere için.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Samsunspor, Boluspor, Giresunspor

Kasımpaşa, Bursaspor, Gaziantepspor, Kayserispor

Lille, Schalke, Borussia Dortmund, Twente, Real Zaragoza, Braga, Cheivo, Everton,

Bu takımların hepsiyle oynamadım tabiki 2011 de ama zevk veren takımlar.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Benfica takımını öneririm genç kadrosuyla uzun süreli zevkli kariyer olur.Levante'de önereceğim 2.takım İspanya'da kümede kalma mücadelesi zevkli oluyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

1 haftadır falan bi kariyer yapmak istiyorum ama takım olarak kimle oynayacağıma karar vermedim daha doğrusu veremedim. Aklımda 3-5 takım var.

Bunlar ;

Spartak Moskova

Wolfsburg

Hoffenheim

Napoli

Tottenham

Sevilla.

Ne ünlü, nede ünsüz orta dereceli bir takım arıyorum, kadro bakımından potansiyeli olan bir takım. Birde Hertha BSC var aklımda o da olabilir. Tekrar Bundesliga'ya geri döndüme çabası falan.

Feyenoord ile bir kariyer yapmistim, kaliteli genc futbolculari var, birde stad büyük ve full cekiyor, iki üc seneye finansida düzeltirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Berlin ile oynarsamda zaten sebepi stad olur.

70.000 kişilik kapasitesi var.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

İngiltere liginde finansı iyi bir takım söyleyebilir misiniz ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İngiltere Ligini sevmiyorum nedense. Böyle nasıl desem kanım ısınmıyor pek ama eğer İngiltereden oynasaydım Tottenham olurdum. Hem çok iyi, genç bir kadrosu var hemde finansıda oldukça iyi. 18 Milyon olması lazım..

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

fc united of manchester
    eto'o bitmiş.

ispanya 3.ligi Eibar ile oynuyorum şu anda...
    ilginç lig kuralları ve ekonomik durum nedeniyle tam bir mücadele ortamındayım.
    tavsiye ederim
    Last edited by dragunov78 : 13.Mayıs.2011 at 12:25 Reason: ekleme

İleriye dönük olcak ama fm 12 de sampdoriayi serie A ya çikarmak felan zevkli olabilir ayni sey kasimpasa icinde geçerli

AS Nancy Lorraine ile de oynayabilirsiniz Kulağınıza kötü bir takım gibi gelebilir ancak yetenekli ve genç oyuncuları var özellikle alfred N diaye ve djamel bakar bunlardfan sadece ikisi ilk sezonun sonunda takımın başına geldim 19. uydu zar zor kümede kalmayı başarabildim şimdi 2. sezonun yarısına gelmek üzereyim ve Ligue 1 de 2. yim gayet zevkli....

İngiltere liginde southampton ile de oynayabilirsiniz oyuncuları iyi ve finansı da mükemmel..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ben Middlesbrough'u tavsiye ederim. Eğer ki Premier Lig'e çıkarsanız, dile kolay adamlar 96M€ transfer bütçesi veriyor. Çok paranız olduğu için de Hulk, Pastore gibi oyuncular sizin takıma gelmeye can atıyor. Yani 2 senede Premier Lig ipini göğüsleyebilirsiniz
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

evet arkadaşlar. Yazılılar bitti okul bitti güzel bi karierle başlayalım yaz fm sezonuna. Bir çok hedefim var ama ilk önce en çok istediğimi yapıcam. İstediğim Fransa, ALmanya, İtalydan bu liglerden birinden bir takımla başlayıp başarı yakalayıp İspanya ve ya İNgiltereye gitmek. Ama şu var. Başarının 2-4 sene arasında olması lazım. O derece bir klüp yani. Tabi 2-4 dediysem de kolay olmasın karier. HEmen başlamak istiyorum önerileriniz çabuk yazarsanız sevinirim...
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Bende bir sürü takımlar kariyer yaptım. Ama hiç Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Kupasını kazanamadım . Basit lig şampiyonlukları ve lig kupalarını alıyorum ama Avrupa'da en fazla çeyrek final yada 2.tur görüyorum.

Gaziantepspor,Trabzonspor,Galatasaray,Sevilla,Geta fe gibi takımlarla kariyer yaptım. Avrupa Liglerinde oynamakta sarmıyor beni nedense pek. Ülkemiz ligindende başarıya aç takımlarla oynamayı seviyorum. Bu bağlamda Antep ve Trabzonspor ile kariyer yaptım. Ama gene büyük başarım yok.

Şimdi demek istediğim Türkiye Liginden yada Avrupa'nın zevkli liglerinden önerebileceğiniz bir takım varmıdır ? Avrupa'da oynamayı her ne kadar sevmesemde önerilere göre bi kariyer açmak istiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

ben de avrupada zevkli karier yapılabilecek takımlar arıyorum peki bafralı senin italya,fransa ve almanyadan 2-4 yıl içerisinde başarı getirebilecek önereceğin takım var mı? Ligin orta halli, kötüye yakın takımlardan biri olmasını istiyorum. Ama takımda beni çekecek bir şey olmalı :s
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    ben de avrupada zevkli karier yapılabilecek takımlar arıyorum peki bafralı senin italya,fransa ve almanyadan 2-4 yıl içerisinde başarı getirebilecek önereceğin takım var mı? Ligin orta halli, kötüye yakın takımlardan biri olmasını istiyorum. Ama takımda beni çekecek bir şey olmalı :s
    Almanya'dan Hamburg, Hannover , B.Dortmund, Freiburg
    Fransa'dan St Etienne , Lille, Toulouse ve Rennes
    İtalya'dan Sampdoria , Napoli, Genoa, Udinese ve Palermo'yu önerebilirim.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

çok teşekkür ederim...
    turksportal...

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Almanya 2. liginden Karlsruhe'yi tavsiye edebilirim ikinci lig icin gayet yeterli kadrosu var ilk sezonda 1 yada 2 transfer ile sampiyon olabilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Napoli ile oynaması çok zevkli oluyor.Ben 3.sezonundayım şu anda.Cavani ve Lavezzi yardırıyor.Kadro kalitesi iyi fakat orta sahaya bir kaç transfer şart.Yukarıda dediğin gibi 2-4 sene arası başarı yakalarsın.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Fransa Ligin'den bana takım önerirmisiniz? Bildiğim üzere takımlar arasındaki güç dengeleri eşit. Herkesin birbirini yenme şansı var. Bana burada mücadeleci bir şekilde oynayacağım ve yaptığım kariyerden zevk almamı sağlayacak bir takım önerirmisiniz?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Napoli, Spartak Moskova ( toplam 7 sezon) , 2 sezon Sevilla, 1,5 sezon Hajduk, 5 sezon Hertha bsc, 1 sezon FC Seoul kariyerlerinden sonra bayadır takım çalıştırmıyorum.

Zevk almak istiyorsanız İngiltere alt liglerinden takım alın çok zevkli kariyerler çıkıyor ortaya

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Almanya 2. liginden Bochum'u denemelisiniz.İyi sayılabilecek oyuncu seviyesi var.Şuan bende Bochum'u yönetiyorum ve ilk sezondayım gerçekten zevkli bir kariyer oluyor.

bana şöyle türkiye liglerinden, başarı kazandıkça para verebilecek ama şu anki hali kötü bir takım önerebilir misiniz?

kasımpaşayla 6. oldum, kupa finali oynadım, onda bile 0 lira verdiler transfer bütçesi olarak..

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Default takım bulamıyorum

arkadaş mağlum yaz geldi fm vakti.şu ana kadar hiç takım bulamadım.lütfen önerir misiniz? uzun oynamak istiyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sheffield Wednesday'i öneririm nPower Legue One'da orta seviyede bir takım.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92185

Bu konuda açılmış bir başlık zaten mevcut

Sayfa 5 / 7 İlkİlk ... 34567 SonSon

Mesaj Yetkileri