Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon
151 ile 180 arası toplam 205 sonuç

Konu: FM 2011 İçin Takım Önerileriniz

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Fransa Ligin'den bana takım önerirmisiniz? Bildiğim üzere takımlar arasındaki güç dengeleri eşit. Herkesin birbirini yenme şansı var. Bana burada mücadeleci bir şekilde oynayacağım ve yaptığım kariyerden zevk almamı sağlayacak bir takım önerirmisiniz?
    Lille veya marsiyla derim...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by nefes View Post
    bana şöyle türkiye liglerinden, başarı kazandıkça para verebilecek ama şu anki hali kötü bir takım önerebilir misiniz?

kasımpaşayla 6. oldum, kupa finali oynadım, onda bile 0 lira verdiler transfer bütçesi olarak..

gençlerbirliği
    (/s)

Nesil
    2008
    Yer
    Kocaeli-BOLU

Boluspor'u al

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Juventusu Al

5. Default

Arsenal'i şiddetle tavsiye ederim.

Nesil
    2011
    Yer
    Zonguldak

Genoa'yı al mis gibi takım

Cool

Sevilla yı şiddetle tavsiye ederim. ilk sene şamp. ligine de gidiyor. hücüm hattı zaten kaliteli orta sahasına lafım yok. sadece defans ve 1-2 sezon içinde kaleye bir transfer yaparsan rüya takım oluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Boluspor ve Gençlerbirliği.

Hoffenheim

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Atletico Madrid, Ajax

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

sabit başlık var denmesine rağmen konunun hala kalması ilginç.
    sabit başlık ta nikotinn tarafından önerilmiş.
    bu durumda rasengan sence ne olması gerekir?

fm 2010da manchester city ile 2 sezonluk bi kariyerim olmuştu. hakikaten çok eğlenmiştim. özellikle ilk sezonum muhteşemdi. belki ligi çok iyi bi yerde bitirememiştim ama hiç unutmam arka arkaya liverpool manchester chelsea arada bi wigan maçı vardı sonra arsenal le oynuyordum (4 büyüklerin sıralamasından tam emin değilim) işin kötü tarafı wiganın da tarihindeki en iyi sezonuydu şampiyonlar ligine katılma mücadelesi veriyorlardı. hepsini dize getirmiştim kendime şaşmıştım yani. bunca yıllık fmciyim hep orta düzeyde bi menajer olabilmiştim ilk defa dünya standartlarına çıktım o zamanlar heralde chelsea yi 5-1 arsenali 4-2 liverpool u 3-1 yada 2-0 o tarz bişey manchesterı 2-0. inanın gol atınca pause alıp evin içinde koşturup tekrar otururuordum. neyse çok uzattık. 2010 da manchester city den çok zevk almıştım. gerçi 2. sezon 70 milyona villayı aldıktan sonra takımın ritmi bozulmuştu anlayamadım ama. 2011de almadım çünkü bozdular işi. 2011 de chelseayle başladım çok başarılı geçti ama eğlenemedim. illa öneri istiyorsanız taraftarın değil sizin eğleneceğiniz takım olsun. sizin hop oturtup hop kaldırsın. yoksa ben de bilirim defansif bi takım kurup 2004 yunanistan taktiğiyle başarıya ulaşmayı. veya barça alıp 1 sezonda yenilmez olmayı. inanın yapıcak bişey kalmıyor. tavsiyem liginde orta düzeyde olan hızlı ve yetenekli hücumculara sahip takımları almanız. örneğin napoli, porto, villareal, tottenham. bu takımların hepsi hücum olarak çok etkili takımlar dünyanın en iyisi olamazsınız ama yeterince eğlenirsiniz.

arkadaslar bana turkıye ve ıng en alt lıglerı harıc zevk alabılcegım ugrastırcak bı takım arıyorum lıg fark etmez..tavsıyelerınızı beklıyorum

Arkadaşlar bana şöyle oynarken zevk alabileceğim bir takım önerirmisiniz?

Nesil
    2010
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by bjk17 View Post
    Gençlerle oynamayı seviyosan Arsenal.
    2.ligten çıkıp gelmek istiyosan Göztepe
    İspanya'da Bilbao
    Italya'da Livorno
    Almanya'da Bayern

arkadaşlar saçma gelebilir ama kesinle IBB'yi öneririm adamların 85 bin kişilik stadı var, ilk sene avrupa gitseniz yavaş yavaş doldursanız stadınızı gelirleriniz artsa sonra buna paralel kadronuz gelişse ve en son kendi stadınızı yapsanız güzel olmaz mı

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Quote Originally Posted by SyNdRoMe23 View Post
    arkadaşlar saçma gelebilir ama kesinle IBB'yi öneririm adamların 85 bin kişilik stadı var, ilk sene avrupa gitseniz yavaş yavaş doldursanız stadınızı gelirleriniz artsa sonra buna paralel kadronuz gelişse ve en son kendi stadınızı yapsanız güzel olmaz mı
    Güzel bir anektod vardı bu konuda..

" İstanbul Büyükşehir Belediyesi - comically unpopular

Resmi forumda bu başlık ile bir tartışma var.
    Bir oyuncu kendini zorlayacak bir kariyer için İBB'yi secmiş.

Seçme nedenleri:

-Borçsuz
    -60.000 kişilik stadyum

ama diyor

-Kartlı seyirci sıfır
    -Bilet fiyatı 4 İngiliz lirası
    -Ve sadece 1000-2000 kişi geliyor (rekor 31.000 di ana 29.000 misafir seyirciydi )

Kafası karışmış. Bu imkanlara sahip takım nasıl bu kadar az destegi olur diyor . "

: )
    <')))))>-<

Quote Originally Posted by yugi View Post
    Güzel bir anektod vardı bu konuda..

" İstanbul Büyükşehir Belediyesi - comically unpopular

Resmi forumda bu başlık ile bir tartışma var.
    Bir oyuncu kendini zorlayacak bir kariyer için İBB'yi secmiş.

Seçme nedenleri:

-Borçsuz
    -60.000 kişilik stadyum

ama diyor

-Kartlı seyirci sıfır
    -Bilet fiyatı 4 İngiliz lirası
    -Ve sadece 1000-2000 kişi geliyor (rekor 31.000 di ana 29.000 misafir seyirciydi )

Kafası karışmış. Bu imkanlara sahip takım nasıl bu kadar az destegi olur diyor . "

: )
    deseydin ya because it's municipal team and unlegally supported by state and municipalty of istanbul

sonraki senelerde mi bin kişiye oynuyormuş eğer öyleyse çok hayal kırıklığına uğradım

İngiltere ligini öneririm. Premier Lig'den Newcastle, Everton, Aston Villa. Daha zorlu bir takım istiyorsan Burnley, Nttm Forest veya QPR.

Sparta Prag ve Rosenborg ile açtığım oyunlardan çok zevk almıştım

5 sene fenerbahçeyi yönetip sıkılıp kapattım kariyerimi.ve 1 haftada belki 10 farklı takım denedim.göztepe,gaziantep,juventus,sunderland,g.bi rliği,psg.... kiminin kadrosuna bakıp vazgeçiyorum kiminin hazırlık maçlarından sonra bi türlü zevk alamıyorum.Bugün eskişehirle başladım çok iyi bir kadrosu var hazırlık maçlarında gol bile yemeden hep farklı galibiyetler aldım.tamam bu sefer oldu derken ilk maç karabükle içerde berabere kalıp 2.hafta bursaya farklı kaybedince sinirlenip kapattım tekrar başlattım karabük maçından yenildim sonra bi daha başladım berabere kaldım bursadan gene fark yedim yine kapattım sinirden çıldıracam koskaca eskişehir takımıyla karabüğü içerde 4-5 sefer denemede yenemedim ya.
    tek bir isteğim var türkiyede bir takımla 2-3 sene başarılı olup fenerbahçemin başına geçmek.ama sabredemiyorum en azından şu karabüğü yenmeliyim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gençlerbirliği çok keyifli oluyor.

arkadaşlar gençleri alıp yetiştirip satabileceğim bir takım arıyorum.Bu yüzden transfer bütçesi iyi olsun.Önerilerinizi bekliyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

arkadaşlar gençleri alıp yetiştirip satabileceğim bir takım arıyorum.Bu yüzden transfer bütçesi iyi olsun.Önerilerinizi bekliyorum.
    Shaktar Donetsk yada Rusya'dan büyük takımlardan bir ile başla derim

Boluspora yurchenko ve 1-2 takviye yap ilk sne kesin süperlige çıkarsın

böyle bir düşüncen varsa kesinlikle yabancı kontenjanı olmayan bir ülke olsun, veya ab içinden bir ülke.

Quote Originally Posted by SyNdRoMe23 View Post
    böyle bir düşüncen varsa kesinlikle yabancı kontenjanı olmayan bir ülke olsun, veya ab içinden bir ülke.
    bende öle bir takım arıyorum.Önerin var mı?

Dardanelspor'u tavsiye edebilirim 2 yılda süper lige çıkarsınız yerli oyuncuları alt ligte çok rahat idare ediyor bir kaçını süper ligte bile rahatlıkla kullanabilirisiniz.

arkadaşlar gençleri alıp yetiştirip satabileceğim bir takım arıyorum.Bu yüzden transfer bütçesi iyi olsun.Yabancı sınırlaması da olmasın .Önerilerinizi bekliyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar gençleri alıp yetiştirip satabileceğim bir takım arıyorum.Bu yüzden transfer bütçesi iyi olsun.Yabancı sınırlaması da olmasın .Önerilerinizi bekliyorum.
    Ajax...

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 4567 SonSon

Mesaj Yetkileri