Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 205 arası toplam 205 sonuç

Konu: FM 2011 İçin Takım Önerileriniz

Quote Originally Posted by bjk17 View Post
    bende öle bir takım arıyorum.Önerin var mı?
    Hollanda tercih edilebilir, Ajax'ta olabilir ama sen ne dersin bilmem.

Birde sanırım SIRBİSTAN'da hala kontenjan yok. Sırbistan aşırı saracaktır al Kızılyıldız'ı ırkçı, ordu destekli Partizan'la savaş 53 bin kişilik "avrupanın Maracana'sı" ile finansını çoştur tarihinde çok büyük başarılar var Kızıl Yıldız'ın

ek olarak İngiltere veya İspanya'nın alt liglerinde güçlü ekonomisi olan kulüplere dalabilirsin. Mesela QPR. ama tavsiye etmem sırbistan en iyisi, veya ab sorununu görmezsen polonya, isveç.

çünkü bu liglerin reputation'ı düşük. 50 kere şampiyon olsan da iyi adam gelmiyor. avrupada başarı elde edebilmek için genç oyuncu alıp yetiştirmeye mecbursun, al, yetiştir, oynat, kupa al, sat. yöntem budur.

bi de oyunu kurarken doğu avrupa ülkelerinin oyuncularını yüklemeni öneririm, mesela romanya.

gaziantep'e başladım.Çok iyi kadro var elimde hazırda.Kalede Karcemaskas,Stoperde Dany,Yalçın,Emre Güngör,Sol Bek İvan,Ortasaha Murat Ceylan,Orhan Gülle,Kanatlarda Sosa,Popov,Olcan Gökhan Öztürk,Forvette Julio cesar,Beto hepsi birbirinden iyi adamlar.Julio Cesar çılgın atıyor,1 maçta 5 gol atmışlığı var.İlk devreyi bitirdim ligde 15 kupada 4 golle oynuyor ama Hamburga bedava kaptırdım.sene Sonu gidecek.Ayrıca çok iyi transfer bütçesi veriyolar.Oyun başında 2.5 Milyon euro verdi yönetim.Nerdeyse Fenerbahçe kadar.Badelij,Okay ve adını şimdi hatırlamadığım İskandinav genç süper bir kanat oyuncusu aldım.İlk yarıyı liderin 2 puan gerisinde 3.sırada bitirdim.Kupada yedeklerle gruptan çıktım.Çok zevkli bir kariyer oluyor Antep'le şiddetle tavsiye ederim.

Arkadaşlar sizce Gaziantepspor mu,Kayserispor mu,Trabzonspor mu hangisini seçeyim?

Quote Originally Posted by bjk17 View Post
    Arkadaşlar sizce Gaziantepspor mu,Kayserispor mu,Trabzonspor mu hangisini seçeyim?
    Antep iyidir Antep Güven bana

Tabiiki antep.İlk 2 senem açıkcası başarısız geçti.ilk sene 6.oldum kupada final oynadım.2.sene 7.oldum uefada gruplarda elendim.ama yinede çok zevkli kariyer oluyor.3.seneme başlarken kadrodaki şişkinliği azaltmaya uğraştım ve çok oyuncu sattım toplam 10 milyon euro civarı bir gelir oldu ve az ama öz transferler yaparak 3.yılımın ilk yarısını lider tamamladım.kadrom şu anda şöyle
    Karcemaskas
    Okan Alkan-Mahmut Tekdemir-Maduro(Valencia'dan free transfer)-İvan(Türk oldu)
    Ensar Baykan-Badeliç-Regen(çok sağlam 19 yaşında)-Tygessen
    Cem sultan-Pogbrebnyak

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Arkadaşlar avrupa alt liglerinden Türkiye veya Türk takımlarıyla bağlantısı olan bir kulüp arıyorum önerisi olan var mı ?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Arkadaşlar avrupa alt liglerinden Türkiye veya Türk takımlarıyla bağlantısı olan bir kulüp arıyorum önerisi olan var mı ?
    http://www.fm-base.co.uk/forum/downl...o=file&id=3531

bu linkteki Alman düşük ligleri eklentisini indir. Orda mutlaka vardır. Berlin Türkiyemspor falan.

Alt lig değil ama, Deportivo dene, El Turco

tottenham'ı önerebilirim. kadrosunda çok iyi oyuncular var hepsi üst düzey. bale ve modric 1 sene oynadıktan sonra dünya çapı oluyor zaten. 3. senede kulübün itibarını da dünya çapı ben yaptım. zevkli bir kariyer ama yönetimi beğenmiyorum. parasal konularda eli açık değiller. taraftarı da pek iyi değil. 38 bin kişilk stadı doğru düzgün doldurmuyorlar ve bu sebepten stadı büyütme isteği yapınca kabul etmiyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Şu an takım lazım bana

Nasıl lazım bilmiyorum her türlü uyar bildiğin oynamalık

Nesil
    2006
    Yer
    Eski Açık

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Şu an takım lazım bana

Nasıl lazım bilmiyorum her türlü uyar bildiğin oynamalık
    Luton United..

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Türkiye 21 Yaş altı güzel bir kapanış olabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

1 aydır aralıksız oynuyordum,dün sildim oyunu artık sıkıntı verdş hep aynı şeyler.Fm 20122yi bekleyeceğim.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

1 aydır aralıksız oynuyordum,dün sildim oyunu artık sıkıntı verdş hep aynı şeyler.Fm 20122yi bekleyeceğim.
    Daha çok beklersin ne diyim

vecindario muydu neydi ispanya 3.liginde çok keş takım. kanarya adalarında bedava tatil arkadaş

iyi bişey kalmadı, tam olarak 18.111 yıl

Transfer yaması sonrası zevkli bir takım önerseniz? tüm transferleri bilmiyorum.

*psg dışında, onu denedim tutmadı

klasik 4lü defans oynayacağım, dmc-mc-mc-amr-aml-st sistemiyle oynayacağım ortak kariyerlerde valencia ve sevillanın dolu olduğu at. madrid r. madrid ve barçanın seçilemediği kariyerde, malaga mı olmalıyım villarreal mi?(fm12 içindir bu sorum)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kadroları tam olarak bilmiyorum ama Villarreal de Rossi,Ruben ve Nilmar gibi forvetler olduğundan dolayı çift forvet oynamak zorunda kalıyorsun Malaganın 2012 kadrosunu bilmiyorum ama joaquin'i falan almışlardı Malaga daha uygun gibi.

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    Kadroları tam olarak bilmiyorum ama Villarreal de Rossi,Ruben ve Nilmar gibi forvetler olduğundan dolayı çift forvet oynamak zorunda kalıyorsun Malaganın 2012 kadrosunu bilmiyorum ama joaquin'i falan almışlardı Malaga daha uygun gibi.
    fikrini bildirdiğin için teşekkür ederim ben villarreali seçmeyi düşünüyordum ama hala tam karar veremedim. çünkü malaga'da para da var jouaqin ve cazorla da var

oyunda somali var mı yada ekleniyo mu veya afrikanın yada karayiplerin en fakir yada güçsüz ülkelerini seçin zevkli olur.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by Bhaguandas View Post
    oyunda somali var mı yada ekleniyo mu veya afrikanın yada karayiplerin en fakir yada güçsüz ülkelerini seçin zevkli olur.
    Katılıyorum

Arkadaşlar yeni bir kariyere başlayacağım.Transfer bütçesi iyi olan,yönetimin (taraftarların) fazla baskı yapmayacağı yani büyük beklentileri olmayan bi kulüp lazım.Veya alt liglerden genç isimlerden oluşan bi takım da olabilir.Rus liginde Terek'le bi kariyerim vardı ancak save dosyası silindi tekrar onunla başlamak sıkıcı geliyor.O tarz bir takım veya dediğim gibi alt liglerden genç bi takım lazım.Şimdiden teşekkür ederim.

chelseayı özellikle öneriyorum. Ben Neymarı,Donovan ve Luisaoyu Aldım Gerçekten Donovanı Tavsiye Ederim İlk Maçında Hat-trick Yaptı Tottenhama Karşı

Quote Originally Posted by Eray Umut Edis View Post
    Arkadaşlar yeni bir kariyere başlayacağım.Transfer bütçesi iyi olan,yönetimin (taraftarların) fazla baskı yapmayacağı yani büyük beklentileri olmayan bi kulüp lazım.Veya alt liglerden genç isimlerden oluşan bi takım da olabilir.Rus liginde Terek'le bi kariyerim vardı ancak save dosyası silindi tekrar onunla başlamak sıkıcı geliyor.O tarz bir takım veya dediğim gibi alt liglerden genç bi takım lazım.Şimdiden teşekkür ederim.
    bak bence denizli ile oyna çok zevkli oluyor genç oyuncuları var

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri