Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 205 sonuç

Konu: FM 2011 İçin Takım Önerileriniz

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa/Çanakkale

Default FM 2011 İçin Takım Önerileriniz

Evet bu konuda takım önerilerinizi yapabilirsiniz.

Konuyu sabitleyebilirmisiniz.

Ben Portoyu öneririm çok iyi genç yetenekler var gelecek vaadeden bir takım.

EVERTON fm 2010 da çok iyiydi. fm2011 in demosundada gördüğüm kadarıyla fena değil. orta düzey takım tercih edenler için 2-3 genç oyuncu takviyesiyle çok sağlam bir takım. 2010da 3 transferle şampiyon yapmıştım

Schalke ile oynamak zekvli olabilir. Güzel adamları var =)

FM 2010 kariyerlerimde takip ettiğim kadarıyla Sporting Gijon'un yönetimi 1 veya 2 sezon sonrasında menajerlerinin önüne transfer için tomarla para atıyorlardı ve her oyunda bu takım inanılmaz bir gelişim sürecinde oluyordu ve şampiyonluk mücadelesine ortak oluyorlardı, Fenerbahçenin başındayken 2 oyuncumu toplam 70m € ya satmıştım onlara ve o sene 150m € nakit harcamışlardı. Yeni bir efsane yaratmak isteyenler için bence iyi bir seçenek her türlü desteği yönetimden görüyorsun. Tabii 2011'de bu durum devam edermi bilmem.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Sporting Gijon'un kadrosu genç ve yetenekli oynanabilir .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

ingiltere alt liglerinden takım almak istiyorum,tavsiyeleriniz?

daha önceki tecrübelerimden bayağı zorlu oluyordu lig yükselmek hem de yoğun maç temposu...

bir de demo ve medya sürümü ile oynayan arkadaşlardan ingiltere alt ligleri veya genel olarak ingiltere ligleri ile ilgili fikirlerini paylaşırsa çok sevinirim.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

@dragunov78

İngiltere'nin en alt liginden Chelmsford City'i öneriyorum. Yönetmesi zevkli oluyor ben FM 2010'da yönettim fena değildi takım.

thanks

blue square den bile altta mı bu takım

ben blue square premier den grimsby town düşüyordum,önrdiğiniz takımı da bi inceleyeyim...

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by dragunov78 View Post
    thanks

blue square den bile altta mı bu takım

ben blue square premier den grimsby town düşüyordum,önrdiğiniz takımı da bi inceleyeyim...
    6. Lig işte. Blue Square Premier'in bir altı.

Ben yama ile 11.lig den başlıyordum normalde FM2010'da. 11'de de bu tarz yamaları ve 11.3'ü bekliyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Antalyasporla z cok ilginc sonuclar olmustu fm10da feneri deplasmanda 3-0 yenip evimde lig sonuncusuna yeniliodum fln zevkli oluyor Antalyaspor kariyerleri

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Tottenham ile bir kariyerim var demoda.Gerçekten zevkli.Kaliteli isimler var.
    Schalke kariyerleri de güzel olabilir.
    Herkese başarılar dilerim.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Bir takımda İtalya'dan önereyim. Genoa 2010'da ilginç sonuçlar alıyordu, uefa avrupa ligini alıp şampiyonlar ligi finali oynamışlardı. Hiç yönetmedim fakat tahminimce hem kadro kalitesi hemde yönetim vizyonu başarıya açık bir klüp.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Türkiye liginden Denizlispor kesinlikle : ).Brezilya liginden Gremio Prudente'nin oldukça iyi bir kadrosu var bence .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Türkiye ikinci liglerinden üst lige çıkma iddaası ve finansı olmayan bir takım almak çok zevkli olabiliyor. =)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence en güzeli serbest başlamak.Daha gerçekçi.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Atd. Madrid Takımında ilk sezonda 3.lük başarılı sayılabilir mi ?
    Medya tahmini 5.lik , real madrid ve barcelona^ya karşı ciddi zaaflarım var..

psv de olabilir

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Arles'i bir deneyin derim ya da Utrecht'i.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

19. Default

Premier Lig için Aston Villa denenebilir.25-26 M bütçe ile başlanıyor sezona.Ek olarak hücum bölgesinde Agbonlahor , Nathan Delfouneso gibi genç ve yetenekli oyuncular var.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Bi arkdaş işssiz olarak demiş bencede en güzeli o olabilir

2011 e göre antremandai dğeişiklikler yeni gelişeler gerçekçi olması için işssiz olarak başlamak daha zevkli olacakyır

yada türkiye 2, lig beyaz grup yada kırmızı gruptan tkaım alarak başlamakta olabilir

benım her zaman kı favorım Fc. Kobenhavn

Zenit'te hedefi şampiyonluk yaptığınızda 35.5 Mn £ veriliyor.

Palermo'nun da çok genç ve iyi bir kadrosu var zevkli duruyor

tabikide napoli en zevkli kariyerlerimi hep napoliyle yapmışımdır bide evrton

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Geçen sezon büyük düşüş yaşayan ve oyunun sayılı forvetlerinden olan Dzeko'ya sahip Wolfsburg'u kesinlikle öneriyorum. Ayrıca Udinese ve Mallorca özellikle tavsiye edeceğim takımlardır...

Ziya Doğna olup eziyet çekmek istiyorum derseniz Kartalspor doğru tercih olacaktır

nottm forest önerebilirim efsane geri dönebilir

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

sporting gijon.. başlangıçta transfer bütçeniz çok az. ama satabileceğiniz oyuncular var.. bikaç takviyeyle ilk sezonu ortanın üstünde bitirebilirsiniz.. 2. sezon 15m gibi bir transfer bütçeniz var. yine 1-2 oyuncu satıp 1-2 takviye yaparsanız güzel bi takım oluyor zira 4-5 tane gayet yetenekli genç var takımda..

napoli udinese ve genoa patlama yapmaya hazır kulüpler. bu kulüplere de klasik aldıgınız hulk veoloso veratti cristialdoyu alıp rezil etmeyin transfersiz şampiyon olacak kapasitede 3 kulüpte.

AFC Wimbledon ile bir kariyer yapmayı denemek istiyorum, zevkli olabilir. Sponsorları SiGames

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri